Įtemptoje dvikovoje „Žalgiris“ nusileido Milano ekipai

„Žalgiris“ – „AX Armani“
  © Teodoras Biliūnas / Fotobankas
2021-03-05 22:04

Kauno „Žalgiris“ (15/13) patyrė nesėkmę Eurolygoje. Penktadienį „Žalgirio“ arenoje šeimininkai rezultatu 64:69 (13:19, 19:15, 13:16, 19:19) nusileido Milano „AX Armani Exchange“ (18/10)  ekipai.

Septyniais taškais iš eilės dvikovą pradėjo Joffrey Lauvergne, penkis surinko Marius Grigonis, o Lukas Lekavičius tašką pridėjo baudos metimu – 13:19.

Antrame kėlinyje tolimą metimą pataikė Karolis Lukošiūnas, po dvitaškį pridėjo M. Grigonis ir J. Lauvergne, o Augustine’as Rubitas surinko šešis taškus – 26:34. Prieš pertrauką M. Grigonis surinko dar keturis, o J. Lauvergne du taškus – 32:34.

Po pertraukos septynis taškus iš eilės surinko Nigelas Hayesas, Rokas Jokubaitis sumetė tris baudų metimus, o L. Lekavičius taip pat pridėjo tris taškelius – 45:50.

Po dvitaškį lemiamo ketvirčio pradžioje pataikė L. Lekavičius ir Paulius Jankūnas, o M. Grigonis smeigė tritaškį – 52:57. Penkis taškus iš eilės pridėjo L. Lekavičius, dvitaškį realizavo J. Lauvergne, M. Grigonis vėl pataikė iš toli, tačiau ir dar vieno J. Lauvergne dvitaškio pergalei nepakako – 64:69.

„Žalgiris“: M. Grigonis 17 tšk.  (3-3/6, 5 atk. kam.), J. Lauvergne 15 (9 atk. kam.), L. Lekavičius 11, N. Hayesas 7, A. Rubitas 6, R. Jokubaitis 3, K. Lukošiūnas 3, P. Jankūnas 2, M. Gebenas 0, T. Walkupas 0 (4 rez. perd.)

„AX Armani Exchange“: S. Shieldsas 23 (3-3/6), K. Punteris 14, K. Hinesas 10 (7 atk. kam.), L. Datome 10.