Kontaktai


Vyriausiasis redaktorius

Ovidijus Lukošius
o.lukosius@iq.lt

Vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas

Dominykas Griežė
d.grieze@alfa.lt

IQ ir Alfa.lt biuro Briuselyje vadovas

Evaldas Labanauskas
e.labanauskas@alfa.lt

Aktualijos

Rugilė Andrejevskytė
r.andrejevskyte@alfa.lt
Greta Burlėgaitė
g.burlegaite@alfa.lt
Goda Košinskytė
g.kosinskyte@alfa.lt
Aidanas Praleika
a.praleika@alfa.lt

Verslas

Arvydas Jockus
a.jockus@alfa.lt
Liepa Žeromskaitė
l.zeromskaite@iq.lt

Sportas

Saulius Ramoška
s.ramoska@alfa.lt

Pramogos ir gyvenimo būdas

Silvija Aksiutinaitė
s.aksiutinaite@alfa.lt
Gražina Vasiliauskienė
g.vasiliauskiene@alfa.lt
Marija Angeloska
m.angeloska@alfa.lt

Kalbos redaktorė

Milda Baušienė
m.bausiene@alfa.lt

Žurnalų redakcijos


„Namas ir aš“ vyr. redaktorė
Rasa Pangonytė
rasa@namasiras.lt

Reklama ir rinkodara

Ieva Norušienė
ieva@naujienos.lt
Portalo Alfa.lt ir kitų bendrovės „Naujienų centras“ leidinių redakcijos savo veikloje vadovaujasi Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksu ir Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymu.