Neįtikėtinas Los Andželo ugniagesių poelgis – į vestuves atvežė vėluojančią nuotaką

Nuotaka į vestuvių ceremoniją atvyko gaisrininkų automobiliu
Nuotaka į vestuvių ceremoniją atvyko gaisrininkų automobiliu
  © „Instagram“
Alfa.lt
2020-01-19 12:01

Nors vestuvių ceremonija nuotakoms kelia tik geriausias emocijas, amerikietei Julie Gorman šios vos netapo liūdniausia gyvenimo diena. Tiesa, moters meilės šventę išgelbėjo vietos ugniagesiai – jei ne gelbėtojai, Julie nebūtų žengusi prie altoriaus.

Neeilinė istorija įvyko Los Andžele. Kovo 2-ąją vestuves susiruošusi švęsti J. Gorman įsimintiniausią gyvenimo dieną pradėjo liedama ašaras. 

Vykdama į savo vestuvių ceremoniją, Julie kartu su dviem pamergėmis įstrigo didžiulėse automobilių spūstyse, kurios nuotaką tiesiog išmušė iš vėžių. Praradusi viltį laiku nuvažiuoti į šventės vietą, Julie prapliupo verkti, išlipo iš limuzino ir pradėjo bėgti.

Būtent tuomet būrys Los Andželo apygardos ugniagesių pastebėjo gatvėje besiblaškančią nuotaką ir nutarė jai padėti. Nieko nelaukę, gelbėtojai įsisodino J. Gorman į ugniagesių automobilį ir įjungę mėlynos spalvos švyturėlius išskubėjo į vestuvių vietą.

„Niekada negali žinoti, kada teks dirbti viršvalandžius“, – apie neeilinę situaciją „Instagram“ paskyroje rašė Los Andželo ugniagesiai.

Šiandien J. Gorman juokiasi, kad įspūdingų vestuvių jai net nereikėjo planuoti. Moteris iki šiol prisimena ceremonijos svečių nuostabą, kai ji įžengė lydima keturių ugniagesių.