Stano netikėtai sutiko G. Nausėdą: prezidentas dėvėjo chalatą, šmaikštavo apie savo profesiją

Stanislavas Stavickis-Stano ir Gitanas Nausėda
Stanislavas Stavickis-Stano ir Gitanas Nausėda
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2019-11-17 13:52

Į Druskininkus su šeima išvykęs dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano liko gerokai nustebęs – atlikėjas gyveno viename viešbutyje su Lietuvos prezidentu Gitanu Nausėda. Tiesa, Stano juokiasi, kad didžiausią įspūdį paliko ne netikėtas susitikimas su prezidentu, o G. Nausėdos paprastumas.

Smagia istorija Stano pasidalijo socialiniuose tinkluose. Antrą kartą vieno populiaraus SPA lifte prezidentą sutikęs Stano juokėsi sulaukęs šmaikštaus sūnaus klausimo.

„Jis gyvena lifte?“ – šį rytą paklausė Adomas jau antrą kartą lifte sutikęs G. Nausėdą.

Atsakiau, kad ne.

O prezidentas gražiai pasisveikino, pakalbėjome, paklausė, kaip mums sekasi, sakau, kad ramiau negu jums. O jis pajuokavo, kad tokia jau ta profesija prezidentinė.

Paprastas viešbutis SPA, Druskininkuose. Savaitgalis. Niekas nieko neuždarinėja, eismo nestabdo, apsauga nešmirinėja po kampus su šunimis. Prezidentas su chalatu. Su visais pasisveikina, pakalba.

Girdėjau, kaip žmonės stebėjosi: jei būtų koks kitas (prezidentas – aut. past.), pusę viešbučio uždarytų, o čia kartu su visais.

O man atrodo, kad taip ir turi būti. Čia kažkoks nesveikas tarybinis palikimas daryti „ponus“ ir išskirtinius iš valdžios pareigūnų. Teisingai jis pasakė – „profesija mano tokia, prezidentinė“, – įspūdžiais dalijosi atlikėjas.