K. Maksvyčiui – LKF pasiūlymas tapti Lietuvos rinktinės vyr. treneriu

Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis
  © FIBA
Alfa.lt
2019-09-17 23:03

Pamainos Dainiui Adomaičiui ieškanti Lietuvos krepšinio federacija (LKF) jau turi pagrindinį kandidatą į Lietuvos rinktinės trenerio postą.

Interviu tinklalapiui Krepsinis.net davęs Kazys Maksvytis patvirtino, jog gavo pasiūlymą treniruoti nacionalinę šalies komandą ir šiuo metu jį svarsto.

„Parma“ klubui nuo šio sezono vadovaujantis 42-ejų specialistas tikina, kad prieš priimdamas sprendimą dar turės pasitarti su klubo vadovais, o taip pat pasvėrė vadovavimo rinktinei pliusus ir minusus.

„Turiu pasiūlymą treniruoti rinktinę. Atsakymą turėčiau duoti artimiausiu metu, nes posėdis bus spalio pabaigoje, kai bus skiriami treneriai. Turiu pasikalbėti su klubu, nes sutartyje nėra jokių punktų, kalbančių apie rinktinės treniravimą.

Žinoma, kad norėčiau eiti į stabilesnę situaciją, ilgesnį ciklą, taip pat kitąmet ir pokyčiai federacijoje turėtų įvykti. Vis dėlto, manau, kad tai yra geras šansas, nes rinktinėje yra daug žaidėjų, kuriuos pats treniravau jaunimo rinktinėse“, – Krepsinis.net sakė K. Maksvytis.

Lietuvos rinktinė be vyriausiojo trenerio liko po nesėkmingo pasirodymo pasaulio čempionate, kai iš užimamų pareigų pasitraukė nuo 2016-ųjų rudens jas užėmęs D. Adomaitis.

K. Maksvytis nuo pat pirmosios dienos buvo laikomas pagrindiniu kandidatu jį pakeisti, o tarp jo konkurentų įvardinti ir Darius Maskoliūnas, Rimas Kurtinaitis bei Kęstutis Kemzūra.