10 priežasčių, kodėl nuo jūsų nusigręžė sėkmė

Nesiseka
Nesiseka
  © 123rf.com

Jeigu jums pradėjo reguliariai nesisekti, tai nėra atsitiktinumas ir nereikia kaltinti pasaulio, kad yra jums neteisingas. Priežasčių, anot psichologų, reikia ieškoti savyje.

Didelė tikimybė, kad tokią situaciją patys sukūrėte savo elgesiu.

1. Jūs bendraujate su nesėkmingais žmonėmis, kurie nepasitiki savo jėgomis, skundžiasi gyvenimu ir ieško pasiteisinimų dėl savo nesėkmių.

2. Jūs nejaučiate savo jėgos. Kasdieniame gyvenime elgiatės nedrąsiai, nerodote iniciatyvos, vengiate daryti tai, kas atneštų jums laimės, nes bijote.

3. Jūs kasdien einate į nemėgstamą darbą. Kokia nuotaika apima, kai prisimenate darbą? Jeigu darbas jums asocijuojasi su katorga, laikas kažką keisti.

4. Jūs reguliariai skundžiatės. Užuot sudarę planą, kaip pakeisti gyvenimą į gerą, jūs tęsiate savo verkšlenimus ant kito žmogaus peties.

5. Esate nedėkingi. Manote, kad neturite nieko tikrai vertingo ir kad visi aplinkui jums kažką skolingi, kažką turi dėl jūsų daryti.

6. Jūs pervertinate savo jėgas. Pasitikėjimas savimi – puikus dalykas, bet jeigu jis perauga į pasipūtimą ir aroganciją, gali kilti problemų.

7. Jūs bijote. Nuleisti rankas prieš sunkumus ir pasiduoti – jūsų stilius? Tokiu atveju, nereikia tikėtis, kad Visata nuspręs jus palaikyti, jūs vis tiek nepasiryšite padaryti to, ko trokštate.

8. Esate savo silpnybių ir pomėgių įkaitai. Kiekvienas turi troškimų, kuriems sunku atsispirti, tačiau negalima leisti trūkumams jus valdyti.

9. Esate neatsakingi. Manote, kad kažkas kitas turi išspręsti problemas už jus? Žinoma, pasaulyje yra gerų žmonių, tačiau pirmiausia jūs patys turite rūpintis savo asmenine gerove. Sėkmė nemėgsta tinginių.

10. Jūs nepaisote intuicijos. Prisiminkite, kad intuicija – svarbus instrumentas. Jis padės jums pasiekti sėkmės sudėtingiausiose situacijose. Atsisakydami įsiklausyti į savo intuiciją, jūs sumažinate savo šansus jaustis laimingiems.

Šaltinis: Kolobok.ua