Nuotraukoje – žinomas didžėjus su broliu: ar atpažįstate?

Jonas Nainys
Jonas Nainys
  © „Facebook“
Alfa.lt
2019-06-24 15:02

Birželio 24-ąją Lietuvoje minimos Joninės. Nors šią šventę mėgsta švęsti daugelis lietuvių, didžiausias dėmesys tenka Jonams ir Janinoms. Daug sveikinimų sulaukia ir garsus didžėjus Jonas Nainys.

Prieš kurį laiką J. Nainys pasidalijo vaikystės nuotrauka, kurioje pozuoja su vyresniu broliu Modestu. 

Visų nuostabai, vaikystėje J. Nainys buvo blondinas! Visgi jo veido bruožus atpažinti galima nesunkiai.


Jonas Nainys

Jonas Nainys© „Facebook“

Šiandien J. Nainys kuria dainas, kurios sulaukia milijonų perklausų, tačiau „Žinių radijo“ laidoje „Puikūs pralaimėjimai“ Jonas yra pasakojęs, kad vaikystėje jam stigo drąsos.

„Buvau kompleksuotas vaikas ir gal dar ir esu (juokiasi). Vaikystėje galvojau, kad esu labai ribotas, ir tai reiškia, kad esu tam tikro statuso, mano tėveliai nelabai uždirbo tų pinigėlių ir galvojau, kad ir liksiu tame mažame rate Pasvaly ir nieko nepakeisiu. Likimas jau yra nuspręstas už tave. Labai keista, bet viduje vyko kova.

Atrodo, kad supranti, jog nieko negali, daug ko nemoki ir tai ne tau, bet širdimi pasvajoji, kad būtų gerai, jei manęs kažkas klausytų. Buvau tas, kuris klasėje rečiausiai keldavo ranką, galvodavau, kad atsistos Jonas, pradės kalbėti ir visi nutils. Tačiau kai realiai reikėdavo tai padaryti, išsigąsdavau. Atsistodavau ir negaliu nieko padaryti“, – pasakojo jis.

Jonas pabrėžė, kad viskas pasikeitė pradėjus studijuoti. Tuomet jis išlaisvėjo ir pradėjo drąsiau svajoti.

„Viskas po truputį pradėjo keistis, kai įstojau į filosofiją Šiauliuose. Ta išmintis, dėstytojai ir knygos padėjo man suprasti, kad žmogus yra kur kas daugiau, nei jis pats mano. Viskas priklauso ir gali priklausyti nuo tavęs ir nuo to, kiek įdedi pastangų“, – kalbėjo jis laidoje „Puikūs pralaimėjimai“.