Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams neliko abejingi ir žinomi Lietuvos atlikėjai

Labdaringas renginys „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”
Labdaringas renginys „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”
Alfa Pramogos
2019-06-06 14:30

Trečiadienio vakarą Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyko labdaringas renginys „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”. Vytauto Kernagio fondo ir Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ inicijuotas koncertas su žymiausiais Lietuvos atlikėjais ragino burtis kilniam tikslui ir aukoti sergantiems vaikams gyvybiškai svarbiai gydymo įrangai įsigyti.

Jau antrą kartą įvykusiame renginyje visi susirinkę svečiai prisidėjo prie bendro tikslo – aukojo lėšas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Padėti mažiesiems kovoti su klastinga liga savo muzika kvietė garsūs Lietuvos atlikėjai: Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis, Bjelle, „Baltasis Kiras“, Feliksas Zakrevskis bei renginio vedėjas Justinas Jankevičius.

Prie labdaringo renginio savo pasirodymu prisidėjęs dainininkas J. Milius sako, kad dažnai stengiasi dalyvauti įvairiuose paramos projektuose. Atlikėjas jaučia, kaip svarbu yra prisidėti prie kilnių tikslų, ir tiki, kad tai būdas paskatinti daugiau žmonių pasekti jo pavyzdžiu.

„Mano manymu, dažnai žiniasklaidoje mirguliuojantys žmonės tampa pavyzdžiais, įkvėpėjais ar tiesiog kitų žmonių stebimais subjektais, kurių gyvenimus sekėjai nejučia tapatina su savaisiais. Matydami gerumo pavyzdį, kuo dažniau ir kuo įvairesniais būdais visi žmonės pasėja savyje to gerumo būtinybės sampratą“, – teigia J. Milius.

Atlikėjui antrino prie šio labdaros renginio prisidėjęs muzikantas F. Zakrevskis, kuris džiaugėsi proga savo muzika ir kūriniais prisidėti prie šio gerumo vakaro.

„Kiekvienas turi daryti tai, ką jis gali daryti geriausiai. Jeigu mes galime savo profesija prisidėti, tai tuo pačiu yra ir malonumas, ir labai prasmingas dalykas“, – užtikrintai kalbėjo F. Zakrevskis.

Vytauto Kernagio fondo projektų vadovė ir renginio organizatorė Daiva Kavaliauskienė džiaugėsi puikia renginio atmosfera ir akcentavo, kad lėšos bus skirtos gyvybiškai svarbiems aparatams, kurie būtini efektyviam onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui. Tai leis atidžiau stebėti mažųjų pacientų savijautą ir poreikius po sudėtingų bei skausmingų procedūrų.

„Nauja aparatūra sergančių vaikų poreikiams yra be galo svarbi, todėl visos renginio metu dosnių žmonių surinktos lėšos ir bus skirtos jai įsigyti. Ši įranga padės gydytojams sekti, reguliuoti vaiko būklę, kontroliuoti kraujo spaudimą bei temperatūrą ne tik sudėtingos procedūros, bet ir transportavimo metu“, – teigė D. Kavaliauskienė.

Organizuoto renginio metu apsilankę neabejingi žmonės vaikams suaukojo 721,90 Eur, o trūkstamą sumą padės surinkti rėmėjai.

Vytauto Kernagio fondas ir Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ dėkoja visiems renginio svečiams, kurie susirinko į labdaringą vakarą ir svariai prisidėjo prie pagalbos sergantiems vaikams. Renginio organizatoriai teigia, jog už surinktas lėšas nupirkti pažangūs aparatai tikslingai nukeliaus VU Santaros klinikose įsikūrusiam Vaikų kaulų čiulpų transplantacijos poskyriui.

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams neliko abejingi ir žinomi Lietuvos atlikėjai

Labdaringas renginys „Pasikalbėjimai atvirose langinėse”
+11