„Žalgirį“ Eurolygos ketvirtfinalio starte Stambule palaikys ir NBA žaidėjas

Marvinas Williamsas
Marvinas Williamsas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-04-16 17:20

Eurolygos ketvirtfinalyje antradienio vakarą startuosiantį Kauno „Žalgirį“ Stambulo arenoje palaikys ir NBA rungtyniaujantis Marvinas Williamsas.

Šarlotės „Hornets“ klubui atstovaujantis puolėjas baigė savo sezoną prieš beveik savaitę, o iškart po jo nusprendė atvykti palaikyti savo gero bičiulio – „Žalgiriui“ atstovaujančio Deono Thompsono.

„Keliauju iš Lietuvos į Stambulą. Nuostabu, kad mano Šiaurės Karolinos universiteto šeima ir didysis brolis Marvas yra kartu bei palaikys mus per pirmąsias rungtynes“, – tviteryje rašė D. Thompsonas, į Kauną atvykęs tik sausio mėnesį.Nors tiek jis, tiek M. Williamsas žaidė Šiaurės Karolinos universitete, tą jie darė skirtingu metu – vos sezoną NCAA pirmenybėse sužaidęs M. Williamsas buvo pašauktas antruoju šaukimu NBA naujokų biržoje, o D. Thompsonas Šiaurės Karolinoje praleido 2006-2010 m. bei vėliau nutūpė Europoje.

Visgi kartu taip ir nerungtyniavusių krepšininkų draugystė nenutrūko net ir jiems pasukus skirtingais keliais, o artimą ryšį jie palaiko iki pat šiol.

Keturioliktą savo sezoną NBA lygoje baigęs M. Williamsas „Hornets“ gretose šiemet rinkdavo po 10,1 taško ir atkovodavo po 5,4 kamuolio. Geriausiame savo karjeros sezone su Atlantos „Hawks“ apranga amerikietis pelnydavo po 14,8 taško.