D. Motiejūnas sugrįžta į NBA – žais „Spurs“ komandoje

Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas
  © „Twitter“
Alfa.lt
2019-03-23 20:41

Panašu, kad du sezonus Kinijoje praleidęs Donatas Motiejūnas sugrįžta į stipriausią krepšinio lygą pasaulyje – NBA. Krepšininką savo gretose matyti norėtų San Antonijaus „Spurs“ komanda

Žinią patvirtino ir „24sek.lt“ žurnalistas Tomas Langvinis, kurio teigimu kontraktas su D. Motiejūnu jau yra pasirašytas ir galios iki sezono pabaigos. Autoritetingas JAV sporto naujienų portalas „ESPN.com“ taip pat skelbia, kad lietuvis dar šį sezoną vilkės „Spurs“ marškinėlius bei žais NBA lygoje.

„Spurs“ NBA Vakarų konferencijoje užima aštuntą vietą bei yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose rungtynėse. Griežtas lygos reglamentas netrukdys D. Motiejūnui pasirodyti aikštelėje, nes krepšininkas šį sezoną NBA komandose nežaidė.

Paskutinį kartą Jungtinėse Valstijose D. Motejūnas rungtyniavo 2016-2017 m. sezone, kuomet atstovavo Naujojo Orleano „Pelicans“ klubui. Prieš tai lietuvis atstovavo Hiūstono „Rockets“ klubui.

Žinia pasirodė praėjus kelioms valandoms po to, kai D. Motiejūnas feisbuke patalpino įrašą dėkojanti savo dabartinei komandai Šandongo „Golden Stars“ už palaikymą.

Taip pat noriu padėkoti treneriui Virginijui Mikalauskui už tai, ką man davė bei išmokė per pastaruosius metus. Kinija – ypatinga šalis ir suteikė patirties visam gyvenimui“, – dalinosi D. Motiejūnas.

Šandongo „Golden Stars“ klubas šį ketvirtadienį baigė pasirodymą Kinijos CBA lygos atkrintamosiose varžybose. D. Motiejūno statistikos vidurkiai antrajame sezone Kinijoje siekė 27,4 taško ir 13,8 atkovoto kamuolio