Kulkomis suvarpytas G. Landsbergį menantis taikinys valdantiesiems kelia juoką
Atnaujinta 22.40

Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2019-01-11 21:59

Penktadienį Seimo posėdyje svarstant Ramūno Karbauskio pateiktą naują Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo redakciją, LRT žurnalistai užfiksavo makabrišką valdančiųjų pokštą.

Posėdžių salėje valdančiųjų atstovai – Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos seniūno pirmasis pavaduotojas Artūras Skardžius ir „valstiečių“ atstovės – Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė bei Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė – aptaria šaudykloje naudojamą suvarpytą taikinį, virš kurio užrašas –„Gabrielius“.

Galima tik spėlioti, tačiau panašu, kad žiūrėdami į kulkų suvarpytą taikinį parlamentarai įsivaizdavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos lyderį Gabrielių Landsbergį. Į valdančiųjų juokelį, G. Landsbergis savo feisbuko paskyroje atsakė lakoniškai: „senokai tiek nesikuokiau“. 

„Norime priminti, kad tai yra Seimo nariai ir kad jie yra valdančiųjų koalicijoje. Kitaip tariant, sprendžia didžiausios atsakomybės klausimus ir dirba Lietuvai“, – rašo konservatoriai.

Aštrios kritikos kolegoms nepagailėjo ir buvusi krašto apsaugos ministrė, konservatorių frakcijos narė Rasa Juknveičienė.

„Šitas mėšlas, pavarde Skardžius, Seime yra todėl, kad už jį kažkas balsavo. Balsavo tūkstančiai. Ir dėl to man labai gaila tų žmonių“, – feisbuke rašė parlamentarė.

Už naują valdančiųjų „valstiečių“ siūlomą LRT įstatymo redakciją penktadienį balsavo 50, prieš – 36, susilaikė 2 parlamentarai. Iš viso balsavo 88.