K. Meschino pastebėta naujo mylimojo glėbyje

Karolina Meschino
Karolina Meschino
  © Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-07-22 17:03

Neseniai su ūkininku Jonu Misevičiumi išsiskyrusi socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino pastebėta naujo mylimojo glėbyje. Tai repo grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remigijus.

Mergina jau kurį laiką socialiniuose tinkluose vis mini „Flying Saucer Gang“ grupės pavadinimą ir lankosi jų koncertuose. 

Viena iš K. Meschinos gerbėjų užfiksavo aistringą poros bučinį. Jausminga akimirka buvo pagauta Palangoje vykusiame grupės koncerte.


Karolina Meschino

Karolina Meschino© Asmeninis albumas

flower power 🌺🌺🌺🌺🌺

A post shared by Retro (@dasremis) on

Alfa.lt primena, kad tik prieš dvi savaites K. Meschino pranešė išsiskyrusi su ūkininku Jonu Misevičiumi. Nors pora ne kartą kalbėjo apie bendrus ateities planus ir kurį laiką kartu gyveno, dvejų metų draugystė nutrūko.

Karolina pastaruoju metu atkreipė dėmesį dėl pasikeitusio įvaizdžio, naujos tatuiruotės ir renginiuose su draugais ją buvo galima matyti dažniau nei su mylimuoju. 

Žinia apie skyrybas sklandė jau seniau, galima spėti, kad ir įvyko jos seniau, o liepos 16 d. šį faktą patvirtino pati Karolina, socialiniuose tinkluose paviešinusi trumpą santūrią žinutę.

K. Meschino pastebėta naujo mylimojo glėbyje

Karolina Meschino
+1