Kodėl vyrai laimingesni už moteris?

Vyriškos psichologijos ypatumai
Vyriškos psichologijos ypatumai
  © Pexels

Apsidairykite aplinkui ir pamatysite, kad vyrai atrodo laimingesni už moteris. Kur jūs matėte savimi nepatenkintą vyrą? Jis gali būti nepatenkintas savo bosu, atlyginimu, žmona, bet tik ne savimi. Vyrai būna patenkinti savimi. Ir laimingi.

Pavardę jis turi vieną ir nekeičia jos visą gyvenimą. Paprastai jis būna patenkintas savo pavarde ir didžiuojasi tuo, kad gali ja dosniai apdovanoti priešingos lyties būtybes ir savo vaikus. O apdovanodamas sūnų dar ir savo vardu, vyras prisideda papildomą titulą „vyresnysis“, o atžalą pavadina jaunesniuoju.

Namuose vyras turi kai ką labai asmeniško – savo garažą. Ar galite įsivaizduoti moterį, kuri sakytų „mano garažas“?

O vestuvės? Ar matėte vyrą, kuris kankintųsi ruošdamasis savo vestuves? Viskas išsisprendžia be jo dalyvavimo. Jam tenka pasirūpinti tik smagiu bernvakariu. Jo kostiumas kainuos 5–10 kartų mažiau už nuotakos suknelę ir po vieno apsirengimo paskui nekabos spintoje visą gyvenimą kaip „tylus priekaištas“.

Šokoladas vyrui nereiškia nei nuodėmės, nei fetišo. Jam tai tik vienas iš maisto produktų.

Į vandens parką vyras gali ateiti su sportiniais marškinėliais ar net visai be marškinėlių, ir jam nieko už tai nebus. Jis gali vilkėti šortus, nepriklausomai nuo to, kaip atrodo jo kojos. Tris kostiumus ir tris poras batų jis laiko pakankamu garderobu gyvenimui.

Jis pasižymi gebėjimu nepastebėti savo drabužių raukšlelių. Važiuodamas prie jūros jis pasiima maudymosi kelnaites ir porą marškinėlių.

Jo apatiniai drabužėliai kainuoja vos kelis eurus. Jo mėgstamiausia apranga – džinsai ir sportiniai marškinėliai. Jis turi tik vieną piniginę, kurioje nešiojasi viską, ko jam gali prireikti gyvenime.

Jo plaukai ir veido oda būna tik vienos spalvos. Jam nereikia keisti šukuosenos. Gali vaikščioti su ta pačia kelis dešimtmečius. O tie, kuriems pasiseka, įsitaiso plikę ir daugiau nebesirūpina net šukomis.

Vyras neieško naujų raukšlių veide. Jeigu jų atsiranda, tai tik tam, kad suteiktų jo išvaizdai solidumo. Jis nesistengia išrauti pirmųjų žilų plaukų, nesijaudina dėl jų ir net didžiuojasi savo pirmąja „šarma“ arba kaltina dėl jos savo žmoną. Jo visai nejaudina krūtų forma – kokias turi, tokias ir nešioja. Laimingasis!

Automechanikai sako jam tiesą, o žmonės kalbėdami su vyru nespokso jam į krūtinę. Jis nevažiuos į kitą degalinę tik todėl, kad tualetas jam nepatiko. Šios patalpos kokybę jis vertina ne pagal veidrodžių skaičių ir dydį. Jis gali tualete nusiplauti ne tik rankas, bet ir veidą – tušas dėl to neims tekėti nuo blakstienų.

Jam nereikia sustoti, kad pagalvotų, į kurią pusę reikia pajudinti rankenėlę, kad užsidegtų užpakaliniai žibintai, arba kaip atsukti ir užsukti benzino bako dangtelį.

Vyras atlieka tokį pat darbą, kaip moterys, bet uždirba daugiau. Kaip tokiu atveju nesijausti laimingesniam? Jis ir jaučiasi laimingas, patenkintas. Jo telefoniniai skambučiai trunka ne ilgiau kaip 3 minutes. Niekas netaps jo priešu tik todėl, kad nepakvietė jo į svečius ar apsivilko tokius pat marškinius kaip jo. Draugystė dėl to nenutrūks.

Tiesa, jam tenka kasdien skustis (juk už viską reikia mokėti šiame gyvenime!), turėti žmoną ir uošvę, bet ar tai gali nustelbti malonią pasirinkimo laisvę – gyventi su ūsais ir barzda ar be jų, darytis manikiūrą mažomis žirklutėmis, visą gyvenimą žaisti su žaislais. Jis gali nieko nekviesti į pagalbą, kai reikia atidaryti stiklainį, ranka traukti šprotus iš konservų dėžutės arba sugadinti sau (ir aplinkiniams) nuotaiką dėl prakiurusios kojinės.

Vyro niekas nepravardžiuos negražiais žodžiais, jeigu jis dažnai keičia partneres. O jei sulaukęs garbaus amžiaus veda jauniklę, niekas neapkaltins jo išskaičiavimu.

Niekas niekada neaptarinėja jo kojų. Jeigu jis nusiperka naujus batus, tai tik tam, kad apsiautų ir avėtų, o ne stengtųsi juos išavėti, prisitrindamas nuospaudų ir kentėdamas. Ir batų dydis jo nejaudina. Na ir kas, kad 45-as?

Be to, jis sugeba viską išardyti ir surinkti (nepalikdamas papildomų detalių). Jis žino mažiausiai 5 būdus, kaip atidaryti butelį be atidarytuvo, ir šimtą anekdotų apie uošvę. Ir tūkstantį būdų, kaip išlupti pinigų, todėl būkite atsargūs.

Ir palikite jį ramybėje su savo nulūžusiu nagu! Nuo nulūžusio nago iki sužlugdytos jaunystės – visai arti. Tai jis žino iš savo patirties! Nuo to, kad 15 minučių gryno laiko jam skundėtės, nagas pats nepriaugs. O jūs niekada nesužinosite, ką jis tuo metu galvojo apie jus.

Ar atkreipėte dėmesį, kad vyrai neverkia? Išskyrus tuos atvejus, kai pralošia jo mėgstama komanda, o jis būna susilažinęs iš stambios pinigų sumos, kad ji laimės.

Jis nėra smalsus. Kai žmona pareiškia, kad reikia su juo pasikalbėti, jis neskuba pradėti, tyli toliau. Tylėti jis moka. Užtat neneša šiukšlių iš namų ir nesiskundžia savo motinai ir kaimynams dėl žmonos elgesio. Sunku suprasti, kodėl moteris nusimena dėl vyro tylėjimo. Tyli, vadinasi, suteikia galimybę jai išsikalbėti. Ir jaučiasi laimingas.

Tokie jie, tie mūsų laimingieji. Ir tokius juos mes, moterys, mylime. Paskui tokius sekame į pasaulio kraštą ar šalia tokių žiūrime tik sporto kanalus, kai yra tiek daug puikių serialų apie tikrus – svetimus – vyrus.

Šaltinis: Wordwoman.ru