Pasaulio žvaigždžių atpažįstamą lietuvę S. Jančaitytę į sceną pakvietė pati Rita Ora

Simona su Rita Ora
Simona su Rita Ora
  © Asmeninis albumas

Dauguma mūsų vaikystėje stovėdami priešais veidrodį traukdavome mylimiausių atlikėjų dainas ir įsivaizduodavome save ant scenos kartu su jais. Tačiau lietuvei Simonai Jančaitytei tai ne vien svajonės, tai – merginos realybė.

S. Jančaitytė portalui Alfa.lt jau kartą pasakojo, kiek reikia kantrybės ir ištvermės norint sutikti pasaulinio lygio žvaigždes. Merginos nuotraukų albume – šimtai kadrų su tokiomis garsenybėmis kaip Katy Perry, Lady Gaga, Edas Sheeranas ir daugybe kitų, o šį kartą Londone gyvenanti lietuvė užlipo į sceną kartu su Rita Ora.

Simona niekada neslėpė, jog ši žymi atlikėja užima svarbią vietą jos širdyje. „Rita man reiškia labai daug“, – pripažino mergina. S. Jančaitytė neslėpė džiaugsmo ir noriai pasakojo, kaip išsipildė jos svajonė.Simona su Rita Ora

Simona su Rita Ora© Asmeninis albumas

„Į Ritos Oros koncertinį turą „TheGirlsTour“ važiavau nežinodama, ko tikėtis. Buvau šešiuose turo koncertuose, ir tai buvo geriausias laikas mano gyvenime – nuo susitikimo su atlikėja prieš koncertus iki gražiausių jos žvilgsnių kaskart, kai ji nuo scenos pastebėdavo mane“, – pasakojo S. Jančaitytė.

Lietuvė atskleidė, kad dažnai dalyvauja Ritos Oros renginiuose, o pati atlikėja yra ne kartą apkabinusi Simoną ir padėkojusi, kad ši lankosi koncertuose. 

„Vokietijoje, Hamburge, mane pastebėjusi pakvietė ant scenos pašokti skambant naujausiai jos dainai „Girls“. Rita kiekvieno koncerto metu pasikviečia kažką ant scenos. Taip, esu didelė jos gerbėja, tačiau susitikau su ja pakankamai kartų, jog scenoje tiesiog mėgaučiausi momentu. Šokau ir neprašiau jokių asmenukių kaip dauguma žmonių, kurie buvo su ja ant scenos“, – pasakojo mergina.

S. Jančaitytės šlovės akimirka užfiksuota vaizdo įraše, kuriuo ji pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. „Pasidalijusi šiuo vaizdo įrašu, sulaukiau daug palaikymo iš žmonių, jie sakė, jog praskraidrinau jiems dieną“, – pasakojo Simona. 

Tačiau, kaip pasakojo pati lietuvė, jai nutiko dar kai kas svarbaus: „Kopenhagoje buvo labai gražus momentas, kurio niekuomet nepamiršiu. Tai buvo kur kas mieliau, nei stovėti scenoje ir šokti. Mes su drauge nusprendėme paminėti Ritos Oros paskutinį turo koncertą atspausdindamos apie 500 lapų, ant kurių puikavosi užrašas „Soul survivor“. Ši frazė pačiai atlikėjai ir jos gerbėjams reiškia labai daug. Pamatyti pilną salę klausytojų, laikančių šiuos lapus, buvo magiška. Rita negalėjo patikėti, fotografavo šį momentą“, – atviravo S. Jančaitytė.

Simona pasakojo, kad po koncerto dainininkės sesuo susisiekė su ja ir pasakė, jog tai buvo stulbinamas momentas, kuris palietė visų širdis. „Po visko Rita pastebėjo mus su drauge žmonių minioje su tuo užrašu ir atbėgusi puolė į glėbį bei apsiverkė, vis kartojo, kad tai gražiausia akimirka jos gyvenime. Po šito tikrai galiu pasakyti, kad jaučiuosi suartėjusi su šiuo žmogumi, nebėra to barjero tarp žvaigždės ir gerbėjo. Mes esame paprastos merginos, kurios susitikusios kalbėsis apie gyvenimą, muziką, šeimą“, – atviravo S. Jančaitytė.


Simona su Rita Ora

Simona su Rita Ora© Asmeninis albumas

Pasaulio žvaigždžių atpažįstamą lietuvę S. Jančaitytę į sceną pakvietė pati Rita Ora

Simona su Rita Ora
+48