M. Markle santykiai su karaliene: viskas, ką reikia žinoti

Meghan Markle ir  karalienė Elizabeth II
Meghan Markle ir karalienė Elizabeth II
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-04-10 11:55

Princas Harry ir Meghan Markle jau planuoja vestuves, vyksiančias gegužės 19 d. Šv. Jurgio koplyčioje, Vindzoro pilyje. Tačiau yra dar kai kas: iki to laiko Meghan turi pritapti karališkoje šeimoje, visų svarbiausia palaikyti gerus santykius su karališkosios šeimos galva – Elizabeth II.

Laimei, visi šaltiniai, atrodo, sutinka, kad būsimoji monarcho žmona puikiai sutaria su karaliene.

Portalas „Us Weekly“ pranešė, kad Meghan pirmą kartą su karaliene susitiko 2017 m. rugsėjo mėn. Balmoralio pilyje. Princas Harry turėjo galimybę pamatyti, kad jo merginai puikiai sekasi bendrauti su jam brangiausiais žmonėmis. Vėliau paaiškėjo, kad tokių susitikimų buvo kur kas daugiau.

Viename iš interviu Meghan prasitarė, jog keletą kartų buvo susitikusi su karaliene. „Tai neįtikėtina. Galimybė pamatyti ją Harry akimis: ne tik kaip gerbiamą valdovę, bet ir mylinčią močiutę… Man tai buvo labai svarbu, – sakė Meghan. Ji pridūrė: – Kai susitikau su ja, iškart supratau, kokia didelė garbė man teko ir kokia nuostabi moteris ji yra.“

Princas Harry taip pat pažymėjo, kad karalienės numylėtasis augintinis Valų korgis jo niekada nemėgo, tačiau puikiai sutaria su Meghan. „Miegoti ant mano kojų, kol gėrėme arbatą, jam labai patiko“, – juokavo Meghan. Ji taip pat yra gyvūnų mylėtoja, auginanti du šunis (vieną iš jų turėjo palikti, kai persikėlė į Londoną gyventi su Harry).

Harry ir Meghan kartu su kitais karališkosios šeimos atstovais viešumoje pirmą kartą pasirodė kovo 12 d. Vestminsterio vienuolyne, kur buvo švenčiama Sandraugos diena. Ceremonijos metu Harry ir Meghan sėdėjo tiesiai už karalienės ir princo Charleso.

Kovo mėnesį monarchė davė oficialų leidimą Meghan ir Harry susituokti. Nors yra manančių, kad šis pranešimas buvo mažiau entuziastingas negu karalienės pasisakymas apie Kate Middleton, kurią ji kadaise pavadino „patikima ir labai mylima“, iš tiesų abu skelbimai buvo labai panašūs.

Internetinio naujienų puslapio „Vanity Fair“ duomenimis, Meghan buvo susitikusi su karaliene pasikalbėti ir apie karališkų vestuvių planavimą, įskaitant gėlių derinius. Karalienė supažindino Meghan su gėlių idėjomis ir pristatė ją savo renginių darbuotojams.

Oficialiai paskelbta, jog Phillippa Craddock išrinkta karališkųjų vestuvių floriste.

Atrodo, kad Meghan ir karalienė turi puikų skonį…

M. Markle santykiai su karaliene: viskas, ką reikia žinoti

Meghan Markle ir  karalienė Elizabeth II