Š. Jasikevičius – apie naujo žaidėjo paieškas ir mūšį su šiuo metu geriausia Eurolygos komanda

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
  © Paulius Peleckis
Alfa.lt
2017-12-13 14:40

Kauno „Žalgiris“ į Stambulą kautis su Eurolygos čempionais išvyko be vieno svarbiausių komandos žaidėjų Edgaro Ulanovo, kuriam ir vėl atsinaujino klubo skausmai.

Ir tai ne vienintelis rūpestis, kuris slegia ekipos trenerio Šarūno Jasikevičiaus pečius. Prieš išvyką į Turkiją strategas galvą suka ir dėl gynėjų grandies papildymo, atsisveikinus su Dee Bostu.

„Gal kažkiek ta trauma jam sumaišė kortas, tačiau atrodo, kad iki traumos ir po jos buvo to laiko. Norėjau, kad dar liktų bent gruodžio mėnesiui, nes buvo keletas rungtynių, kuriose buvo galima paeksperimentuoti, bet jeigu nusprendė žmogus, kad nori išvažiuoti, tai yra gana sunku laikyti žmogų čia“, – sakė Š. Jasikevičius.

Treneris neslėpė, kad jau dairosi į kitus žaidėjus, kurie galėtų tinkamai pakeisti D. Bostą, agentai taip pat nesnaudžia, teikia pasiūlymus, bet greitų sprendimų dar nepriimta ir renkamasi iš geriausio įmanomo varianto.

„Stebim, žiūrim, bet kol kas tylu“, – sakė Š. Jasikevičius.

reklama

„Žalgirio“ strategas neslėpė, kad vyksta į Turkiją kautis, tačiau „Fenerbachce“ šiuo metu yra įspūdingos formos, turi daug gerai žaidžiančių atletų, yra sunkiai pažeidžiama visais atžvilgiais.

„Komanda žaidžia super, tikrai demonstruoja fantastinį krepšinį iš kovingumo pusės. Tai komanda, kuri yra labai didelė, visur suspėja, tai sunku prieš juos žaisti. Tai geriausiai besiginanti komanda Eurolygoje kartu su „Olympiakos“. Bus sunku, žaidžiam prieš čempionus, tai kitaip ir būti negali“, – žurnalistams sakė strategas.

Š. Jasikevičius išskyrė tai, kad komanda yra puikiai „subalansuota“, o žaidėjai gerai žino savo vaidmenis, tai jiems suteikia tvirtumo.

„Jie yra šiuo metu geriausia Eurolygos komanda“, – situaciją trumpai reziumavo „Žalgirio“ vairininkas.

reklama