Po ilgos tylos prakalbo nužudyto sportininko R. Morkevičiaus teta: visos bėdos prasidėjo tada, kai jo gyvenime atsirado moterys

Remigijus Morkevičius ir Danutė Šuopienė
Remigijus Morkevičius ir Danutė Šuopienė
  © Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-10-24 07:00

Praėjusių metų gruodžio mėnesį Kaune buvo nušautas profesionalus sportininkas, bušido kovotojas ir TV projektų dalyvis Remigijus Morkevičius. Kraupi nelaimė įvyko daugiabučio namo, kuriame gyveno vyras, kieme iškart po to, kai jis išlipo iš automobilio. Tai – dviguba šeimos tragedija, kadangi R. Morkevičiaus mylimoji Raimonda Orvydaitė tuo metu skaičiavo paskutines nėštumo dienas.

Iki šiol dar vis neradus sportininko žudikų, kriminalistai pradėjo artimųjų apklausas. Pirmoji, kuri davė parodymus, buvo amžiną atilsį R. Morkevičiaus teta Danutė Šuopienė, prakalbusi laidoje „KK2“.  


Remigijaus Morkevičiaus laidotuvės

Remigijaus Morkevičiaus laidotuvės© Paulius Peleckis

Bušido kovotojas ilgai gyveno pas savo tetą ir labai ją mylėjo. Moteris neslepia, kad net jos tikros dukros dėl to pavydėjo.

Kraupiai nužudyto sportininko teta ryžosi papasakoti, koks buvo jos mylimas giminaitis ir kas dėjosi jo gyvenime. „Tikrai jam trūko pinigų, aš jam ir valgyti vežiau. Buvo tokia situacija“, – neslėpė Danutė.

Nors moteris netiki, kad taip mylimas Remigijus galėjo susidėti su gauja, tačiau neslepia, kad draugų jis turėjo įvairių. „Gal į kokią avantiūrą įlindo, neįsivaizduoju, ar tas paskutinis atvejis, kad ryžosi kažkam negeram, bet nemanau, kad dėl to reikia nušauti žmogų“, – svarstė ji.


Remigijus Morkevičius ir Raimonda Orvydaitė

Remigijus Morkevičius ir Raimonda Orvydaitė© Socialiniai tinklai

Giminaitės teigimu, bušido kovotojas visuomet buvo geros širdies, tačiau gyvenimas jam sunkumų negailėjo: „Visos jo bėdos prasidėjo tada, kai jo gyvenime atsirado moterys. Pradedant nuo mamos – tai buvo fatališki santykiai.“

Danutė teigia, kad visą gyvenimą rodė pavyzdį Remigijui, kaip reiktų dirbti ir gyventi. „Jeigu kažką negero darė, tai man nesakydavo, nes žinojo, kad gaus barti“, – prisiminimais dalijosi moteris.

Sportininko giminaitė įsitikinusi, kad R. Morkevičiaus nužudymas buvo organizuotas: „Aš žinau, kad tas užsakytas žudikas yra sunkiai sergantis ir jam dienos suskaičiuotos. Sapnavau, kad jis iš karsto išlipa sukapotas, atsigula į smėlį ir užsikasa pats.“

Moteris mano, kad toks sapnas reiškia, kad žuvusį giminaitį reikia palaidoti. Dabar urna su pelenais guli buvusios draugės namuose.


Raimonda Orvydaitė ir Remigijus Morkevičius

Raimonda Orvydaitė ir Remigijus Morkevičius© Socialiniai tinklai

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad anksčiau buvo spėjama, jog kulkų suvarpytas R. Morkevičius ir jo mirtis gali būti susiję su kitu ne mažiau garsiu nusikaltimu – prieš daugiau nei dvejus metus įvykdytu „pupytės“ Vitos Jakutienės mylimojo Deimanto Bugavičiaus nužudymu.

Tai, kad turima įtarimų, jog R. Morkevičiaus mirtis susijusi D. Bugavičiaus nužudymu, patvirtino Alfa.lt šaltiniai Kauno policijoje. „Yra tokių prielaidų, tiek Deimanto Bugavičiaus, tiek Remigijaus Morkevičiaus aplinkoje galėjo būti sąlyčio taškų. Tose vietose (Šilainių mikrorajone – Alfa.lt) jos nėra plačios, kriminalinis kontingentas kartais trinasi pečiais“, – teigė Alfa.lt šaltinis, tačiau nepatikslino, ar R. Morkevičius galėjo prisidėti prie D. Bugavičiaus nužudymo ir sušaudymas buvo kerštas žinomam kovotojui, ar abu asmenys susiję kitais aspektais.

Po tragiško įvykio bušido kovotojo draugai ir kolegos išreiškė užuojautą artimiesiems, o ypač stiprybės linkėjo jo mylimajai R. Orvydaitei. Pora kartu augino tris vaikus iš ankstesnių ir esamų santykių, o netrukus po R. Morkevičiaus žūties moteris pagimdė dar vieną vaikelį.

Po ilgos tylos prakalbo nužudyto sportininko R. Morkevičiaus teta: visos bėdos prasidėjo tada, kai jo gyvenime atsirado moterys

Remigijus Morkevičius ir Danutė Šuopienė
+5