Kibirkštys čempionų stovykloje: rungtynių įkarštyje – emocingas Šaro ir Toupane‘o kivirčas

Alfa.lt
2017-10-09 19:06

Nors vakarykščiame Lietuvos krepšinio lygos derbyje tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ pergalę pasiekė pastarieji, LKL čempionams rungtynėse ne viskas buvo rožėmis klota.

Kauniečiai šiame susitikime gavo net tris technines pražangas, o be konfliktų su teisėjais ir varžovais mačas buvo pažymėtas ir kivirču komandos viduje.

Trečiojo kėlinio pabaigoje, minutės pertraukėlės metu, treneris Šarūnas Jasikevičius papriekaištavo prancūzui Axeliui Toupane‘ui dėl kažkurio gynybinio epizodo ir nusprendė jį pasodinti ant suolo. Vis dėlto, puolėjas su priekaištais nesutiko bei išraiškingai skėsčiodamas rankomis bei ginčydamasis patraukė link atsarginių suolo pabaigos.

Nuo komandos pasitarimo atsiskyręs prancūzas po pauzės į aikštę nebeišbėgo, o jo paslaugų Šarui prireikė tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Po rungtynių Š. Jasikevičius konflikto su jaunu žaidėju nesureikšmino.

„Axelis, kaip ir kiti žaidėjai, nežino, kiek jie geri. Jaunam žaidėjui tai būna labai dažnai. Jie nesupranta, kokios jų stiprybės. Jeigu Axelis žaidžia 60 proc. greičio, mano darbas yra įtikinti, kad jis yra privilegijuotas dėl savo atletiškumo. Jis toks atletiškas ir turi tą naudoti. Neprašome Milaknio dėlioti iš viršaus. Čia procesas, jis ilgas ir tikiuosi, kad jie supranta, kokios jų stiprybės“, – sakė strategas.

Vis dėlto, žinant griežtą Šaro ranką, vargu, ar dar vienas toks epizodas A. Toupane‘ui baigtųsi taip laimingai ir žaidėjas po jo dar išbėgtų į aikštelę.

Pergalingame mače prancūzas per 15 min. pelnė 10 taškų.

Konflikto įrašą galite pamatyti „Betsafe-LKL“ vaizdo įraše.