Minima Pasaulinė gyvūnų diena: Gargžduose vyko tikra šventė

„Draugiški gyvūnams“ projekto akimirkos
„Draugiški gyvūnams“ projekto akimirkos
  © Organizatoriai

Rugsėjo 24 dieną VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ dalyvavo „MARS Lietuva“ organizuotame renginyje Pasaulinės gyvūnų dienos proga. Tradicija tapusi šventė sutraukė ne tik daugybę Gargždų miesto gyventojų, tačiau ir svečių iš visos Lietuvos. Renginys buvo skirtas visai šeimai, tad netrūko tiek mažųjų, tiek vyresnio amžiaus gyvūnų mylėtojų. Negana to, čia susirinko ir daugybė įvairiausių gyvūnų: šunų, kačių, triušių ir net graužikų!

„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ komanda džiugino šventės lankytojus galimybe pasukti galvas ir dalyvauti viktorinoje, sužinoti daugiau apie gyvūnus bei laimėti skanių ir naudingų prizų savo augintiniams. Taip pat ne vienas keturkojis sėkmingai įveikė „pagundų trasą“, kur turėjo atsispirti kelyje pasitaikiusiems dirgikliams, tokiems kaip skanėstai ir žaislai. O itin didelio jaunųjų šventės lankytojų susidomėjimo susilaukęs projektas „Draugiški gyvūnams“ kvietė įsiamžinti prie fotosienos.

Šventės dalyvius lepino ne tik geras oras, tačiau ir įvairūs koncertai, dresuotų šunų pasirodymai, o naudingų žinių apie augintinių priežiūrą suteikė veterinarijos gydytojai bei gyvūnų mitybos specialistai.

Minima Pasaulinė gyvūnų diena: Gargžduose vyko tikra šventė

„Draugiški gyvūnams“ projekto akimirkos
+26