Neįtikėtina: partrenktas automobilio, iliuzionistas liko gyvas ir sveikas

Iliuzionistas Edgaras Mažeika
Iliuzionistas Edgaras Mažeika
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-20 12:29

Įsivaizduokite – įsibėgėjęs iš vietos 3.0 l. variklio, keturiais varomais ratais automobilis pasiekęs apie 50-60km/h greitį atsitrenkia į žmogų. Kraupu?

Tačiau ne visada – Lietuvoje ir užsienio šalyse savo scenine programa ir mikromagijos triukais žiūrovus stebinti nesiliaujantis iliuzionistas EMMAGiC, pateikia naują idėją.

Balandžio 18 dieną prie Šiaulių arenos nufilmuotas eksperimentas: į iliuzionistą atsitrenkė automobilis. Vaizdo kameromis užfiksuota, kaip į iliuzionistą atsitrenkia 50 – 60 kilometrų per valandą greičiu lekiantis automobilis, jis staigiai stabdomas, ir, visų nuostabai, partrenktas iliuzionistas neliko gulėti ant asfalto, o išlipo iš automobilio salono gyvas ir sveikas. Automobilis taip pat nenukentėjo.

Iliuzionistas neslepia, kad pasiruošimas šiam triukui užtruko maždaug metus. „Esu patenkintas savo darbo rezultatu. Visada verta dirbti dėl to, kad nustebintum, sujaudintum, pradžiugintum. Prisikasti prie pasaulinio lygio iliuzionisto, gauti leidimą, kad galėtum viešai atlikti šį triuką užtruko, tačiau rezultatas vienareikšmiškas – buvo verta“, – pasakojo iliuzionistas. Mat panašų triuką maždaug prieš šešerius metus yra atlikęs amerikietis iliuzionistas Franz Harary, keliaudamas po Indiją.

EMMAGiC yra penktasis pasaulyje iliuzionistas, kuriam pavyko nuo žemės paviršiaus pradanginti didžiulį pastatą: šiam triukui buvo pasirinktas Rokiškio dvaras.

Iliuzionistas taip pat yra Baltijos šalių aklojo vairavimo rekordininkas: prieš kurį laiką stebint liudininkams vaizdo kameromis buvo užfiksuota jo kelionė automobiliu Rokiškio gatvėmis. Iliuzionistas apie 20 minučių vairavo užrištomis akimis ir nuvažiavo 12,6 kilometro trasą.

Iliuzionistas vienintelis Pabaltijo šalyse veda interaktyvias ir edukacines magijos pamokas vaikams. Pasak jo, tokios pamokos labai reikalingos todėl, kad jų metu vaikai susipažįsta su iliuzijos menu iš kitos prizmės, prisiliečia prie to ir patys gali tapti stebukladariais, nes pats iliuzionistas, magija susidomėjęs nuo šešerių metų, šio meno daugiausiai mokėsi iš knygų.

Neįtikėtina: partrenktas automobilio, iliuzionistas liko gyvas ir sveikas

Iliuzionistas Edgaras Mažeika