Holivudinis plaukų sušukavimas – kur slypi gražių plaukų paslaptis?

Asta Valentaitė
Asta Valentaitė
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2016-06-15 11:26

Žvilgančių, sveikų ir purių plaukų nori bene kiekviena moteris. O stereotipinė nuomonė, jog jais džiaugtis gali ne kiekviena, – klaidinga. „Viskas įmanoma. Tereikia žinoti, kur kreiptis“, – juokauja Olga Wiseman. Tad ką daryti ir kuo pasitikėti, kad plaukai taptų jūsų žavesio rodikliu, pataria salono „Greenas“ vadovė.

„Dirbame su žavingomis žinomomis Lietuvos moterimis. Visos jos, kaip žinia, gali pasigirti sveikais, akį traukiančiais plaukais, holivudinėmis bangomis. Dažnai sulaukiame klausimų, kokį plaukų šepetį naudoti, kokį plaukų džiovintuvą pirkti. Galiu atsakyti tik viena – tai nėra svarbu. Svarbi rankų technika.

Svarbiausia suprasti tai, jog sušukavimas nėra šukuosena. Tai plaukų džiovinimas, juos suformuojant. Užsienyje labai populiaru ateiti į saloną greitam „blowdry“ džiovinimui. Tai ir yra madingas holivudinis įvaizdis, kai kruopščiai parenkamas plaukų kritimas. Pavyzdys gali būti kai kurios Lietuvos žvaigždės arba JAV žinių vedėjos. Jos visada būna taip sušukuotos. Be abejonės, tai gali atlikti tikrai ne visi. O stulbinantį rezultatą pasiekti sunku. Tarkime, mūsų ištikimos klientės Astos Valentaitės sušukavimui atlikti specialiai apmokomi mūsų salono meistrai. Ji puikus tokio nepriekaištingo stiliaus ir sveikų plaukų standartas“, – pasakojo O. Wiseman.

Sušukavimas, kuris išsilaiko net 4 dienas

„Būtent toks šukavimas išsilaikyti gali net 3–4 dienas. Žinoma, trečią dieną reikia papildomai naudoti sausą šampūną, kuris sugeria atsiradusių riebalų perteklių, pakelia nuo šaknų ir atnaujina sušukavimą. Tai ypač patogu kelionių metu arba per švenčių maratoną. Ypatingas šis plaukų džiovinimas yra ir tuo, jog plaukų forma pritaikoma asmeniškai, siekiant, kad veidas būtų reljefiškai įrėmintas. Išryškinami elegantiškiausi veido bruožai. Džiovinimo metu naudojamos specialios profesionalios priemonės. Viskas prasideda nuo specialaus, apimčiai formuoti skirto šampūno ir baigiasi plaukų laku“, – dėstė Olga.

Tinka visiems plaukams ir visoms, kurios nori atrodyti madingai ir žavingai

„Salone šiuo metu yra daug naujokų, kuriems vedami apmokymai. Tokiam džiovinimui reikia daug fizinės jėgos. Pavyzdžiui, meistrė Božena šios technikos mokėsi net 3 mėnesius. Aš savo įgūdžius įgijau iš meistrės iš L. Povilavičiūtės. Esu įsitikinusi, jog būtent po tokios procedūros kiekviena galės džiaugtis įspūdingais plaukais“, – pokalbį baigė O. Wiseman.

Apie salono teikiamas paslaugas ir įspūdingus sušukavimus pasisakė ir nuolatinės klientės: Marija Palaikytė, Saulenė Chlevickaitė-Survilienė ir Viktorija Urbonavičiūtė.

„Esu tikrų tikriausia senbuvė, kuri renkasi būtent šią grožio oazę. Labai vertinu „Greene“ dirbančių žmonių požiūrį į darbą, į klientą, į grožį. Gyvename pasaulyje, kur netikri dalykai ima viršų, čia – atvirkščiai, vertinamas natūralumas. Tai labai sveikintina savybė, kuri atsispindi salono profesionalų darbuose. Jais aš visuomet pasitikiu. Žinau, jog galbūt ir nesu pati drąsiausia klientė, mat nesiryžtu eksperimentuoti, tačiau visuomet žinau, jog po apsilankymo šiame salone būsiu tikrai graži. „Greenas“ vertas didžiausių pagyrų“, – šypsojosi M. Palaikytė.

Jai antrino ir S. Chlevicakaitė-Survilienė: „Šiam salonui nesunku ištarti gerą žodį. Jame dirbantys meistrai nuolatos stebina savo profesionalumu, kokybe. Esu jų klientė, nuolatos čia lankausi ir niekuomet nebuvau nusivylusi. Taigi, jei kas manęs prašo rekomendacijos, patariu apsilankyti būtent šiame salone. „Greeno“ salono moterys yra puikus pavyzdys, kaip reikia dirbti ir kaip vertinti esamus klientus, išmanyti naujoves ir inovatyviai žvelgti į stilisto, kirpėjo ar manikiūrininko darbą. Linkiu ir toliau taip sparčiai judėti į priekį ir toliau džiuginti tokiais gerais darbais“, – teigė Saulenė.

Savo teigiamą nuomonę išsakė ir V. Urbonavičiūtė-Wicky: „Esu dažna klientė. Savo plaukus salonui patikiu ir svarbiausiomis progomis. Šįmet meistrai šukuosenas kūrė ir naujos kolekcijos modeliams. Pati esu išbandžiusi ir minėtą sušukavimą. Jis – nepakartojamas. Buvau išvykusi į kelionę, dirbau fotosesijoje, plaukai išliko nepakitę, žvilgantys ir purūs. Lyg ką tik būčiau išžengusi iš salono. Tai tikrai pagyrų vertas darbas. Juos visuomet galiu rekomenduoti“, – sakė Viktorija.

Holivudinis plaukų sušukavimas – kur slypi gražių plaukų paslaptis?

Asta Valentaitė