Žyma: trumpi plaukai

Stilingų trumpų plaukų šukuosenų idėjos pagal įžymybes ..

Dažnai manoma, kad turinčios trumpus plaukus moterysšukuosenų variantų pasirinktigalimažiau nei ilgaplaukės, tačiau ...

Vivienne Westwood nustebino trumpų plaukų šukuosena ..

Iš Didžiosios Britanijos kilusi dizainerė Vivienne Westwood save visada vadino maištininke: tai matėsi ir iš žinomos kūrėjos išvaizdos – moteris labai ilgą laiką savo ilgus plaukus dažė ryškiai oranžine spalva, tačiau šį kartą Vivienne nustebino juos nusikirpusi trumpai ir palikdama natūralią žilų plaukų spalvą.
Dizainerė teigė, kad viena iš priežasčių, kodėl ji taip pasielgė, yra ta, kad moteris nori parodyti, jog visiškai nesijaudina, atvirkščiai – didžiuojasi savo amžiumi.

Naomi Campbell nustebino nauja šukuosena ..

Supermodelį Naomi Campbell įprasta matyti tiesiais ir tamsiais it varno juodumas plaukais, tačiau garsi moteris nustebino nauja šukuosena – viešumoje ji pasirodė su neįprasta trumpų, garbanotų ir smarkiai išpūstų plaukų šukuosena.

Trumpi moterų plaukai – išteisinate ar pasmerkiate? 5

Pastaruoju metu itin populiarėja trumpų plaukų šukuosenos moterims. Plaukus rėžiasi ir įžymybės Neseniai atlikėja Beyonce pasaulį nustebino savo labai ilgus ir garbanotus plaukus nusirėžusi trumpai.Kitos įžymybės, tokios kaip Rihanna, Miley Cyrus ar „Victoria‘s Secret“ angelas ir žinomas mados pasaulyje modelis Karlie Kloss taip pat nešioja trumpų plaukų šukuosenas. Prisiminkime ir legendines Marilyn Monroe ar Coco Chanel – jų plaukai taip pat buvo trumpi.

Šukuosenų idėjos trumpiems plaukams: stilingos garbanos ..

Žavios plaukų bangos yra skirtos ne tik ilgaplaukėms. Tad, jei jūsų plaukai net ir labai trumpi, plaukų garbanojimo žnyplių ir suktukų į šoną nemeskite.Pamenate žaviąją Marilyn Monroe ir jos legendine tapusią šukuoseną? Juk aktorės plaukai nebuvo ilgi, bet garbanos atrodė tikrai labai gražiai.
Plaukus garbanotis galite įvairiais būdais, pavyzdžiui, su karštomis tam skirtomis priemonėmis, „bigudukais“ ar net trumpam drėgnus plaukus susipynusios į kasytes.

Įkvėpimui: subtilus aktorės Audrey Tautou stilius ..

Prancūzijos kino žvaigždė Audrey Tautou atrodo lyg iš pasakų knygų nužengusi herojė – smulki, švelnių veido bruožų ir labai išraiškingomis akimis. Audrey laikoma ne tik viena geriausių šių laikų aktorių, bet ir stiliaus ikona.Aktorė iš Prancūzijos visada atrodo elegantiškai, subtiliai ir, tuo pačiu, labai kukliai, o tai jai suteikia dar daugiau žavesio.

Pamatykite, kaip kasdienybėje rengiasi naujasis „Victoria‘s Secret“ angelas Karlie Kloss 1

Karlie Kloss – gerai žinomas modelis mados pasaulyje. Ant podiumo ji demonstruoja žymiausių mados namų drabužius, puikuojasi reklamos kampanijų plakatuose, žurnalų puslapiuose ir televizijos ekranuose. Neseniai Karlie prisijungė prie „Victoria‘s Secret“ kompanijos ir tapo naujuoju jų angelu.Dauguma modelių rengiasi nepriekaištingai ir tai tikrai nėra keista, nes, vieša paslaptis, dizaineriai noriai jiems dovanoja savo kūrinius ir Karlie – taip pat ne išimtis.

Žvaigždžių stilius: šukuosenų idėjos trumpiems plaukams ..

Vienas iš paprasčiausių būdų atnaujinti savo įvaizdį – nusikirpti plaukus. Tačiau šukuoseną vertėtų rinktis atidžiai, o ypač tada, jei ketinate plaukus nusikirpti trumpai.Trumpų plaukų šukuosenos akcentuoja veidą, todėl, norėdamos paryškinti privalumus ir paslėpti trūkumus, paprašykite plaukų stilisto, kad padėtų išsirinkti tinkamą šukuoseną pagal jūsų veido formą. Itin atidžiai plaukų kirpimą turėtų rinktis apvalaus veido ir putlių skruostų savininkės.

Shakira – trumpaplaukė striptizo šokėja? 5

Naujausiame vaizdo klipe ilgaplaukė blondinė Shakira tapo trumpaplauke. Maža to, ji nusidažė plaukus juodai. Lyg to nepakaktų, seksualiame ir vasariškame dainos vaizdo klipe dainininkė sušoko striptizą.
Kūną pridengusi tik juodais apatiniais, Shakira kelis kartus nusileido striptizo šokėjų stulpu ir parodė kelis pribloškiančius triukus.
Kraują kaitinantis vaizdo klipas vaizduoja jaunimo vakarėlį, kuriame nėra jokių tabu, tik linksmybės ir nerūpestingumas.

Šelmiškiausios trumpų plaukų šukuosenos vasarai! 3

Ši vasara tikrai bus nepamirštama! Ilgas kasas ir garbanotus plaukus iškeisime į trumpus, sluoksniuotomis sruogomis kirptus plaukus.Įvairiaspalvės trumpos šukuosenos šį sezoną itin madingos. Jos nuotaikingos, patogios, linksmos, jas nesunku keisti...
Žinoma, mes neskatiname nusikirpti ilgas kasas ir į gatves išbėgti trumpučiais plaukais.
Tačiau jei jau kelerius metus svajojai apie trumpą šukuoseną – dabar tam tinkamiausias metas.
Pristatome „karščiausius“ vasaros šukuosenų modelius trumpiems plaukams.

Pristatytos madingiausios vasaros šukuosenos 3

Tarptautiniame šukuosenų kongrese „Elmia Inspiration 2011“, vykusiame Švedijoje, geriausi Europos stilistai pristatė naujausias šukuosenų tendencijas. Tarp gausybės stilistų pasirodė ir tokios šukuosenų dizaino žvaigždės kaip Maria Oldenstedt, Dejanas Čekanovičius, Erïk Bjerkesjö, Karin Malm, Ann Louise Landelius ir daugelis kitų.
Šiai vasarai stilistai pasiūlė pačius įvairiausius šukuosenų modelius: nuo griežtų „bob“ stiliaus kirpimų iki spalvingų „rock“ ar romantiškų raudonojo kilimo garbanų.

Kunauskaitė nusirėžė plaukus? (BALSAVIMAS) 89

Šeštadienio vakarą TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai surengė kino filmų festivalį. Kaip ir kiekvieną šeštadienį, šį kartą irgi neapsieita be stiliaus metamorfozių.
Šokį pagal kultinį rusų filmą „Dvylika kėdžių“ ant parketo publikai su partneriu aktoriumi ir radijo laidų vedėju Aisčiu Mickevičiumi pateikusi Viktorija Kunauskaitė šeštadienio vakarui tapo trumpaplauke brunete.