Žyma: Radvilas Bubelis

Mia ir Radvilas – sena meilė nerūdija? 10

Sekmadienį audringai atšventęs savo gimtadienį verslininkas Radvilas Bubelis ir vėl užminė mįslę: tai pora jie su Vilija Pilibaityte-Mia ar nebe?
Socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalytose nuotraukose akivaizdu: vakarėlio būta gero. Susirinkę artimiausi bičiuliai ne tik sveikino sukaktuvininką, liepė pūsti žvakutes ar kilojo į viršų, linkėdami geriausių metų, bet ir visi kartu įsiamžino smagiose nuotraukose. Vienos jų centre – aistringas Mios ir Radvilo bučinys.

Radvilas Bubelis prisipažino kelionėje neatsispyręs transvestito kerams 4

Buvęs Mios sužadėtinis Radvilas Bubelis, erotinių portalų savininkas, kartais tituluojamas netgi Lietuvos svingerių karaliumi, ką tik grįžo iš kelionės aplink pasaulį. Vienišas turtuolis brangaus laiko veltui nešvaistė. Užjūriuose Radvilas atliko specialų tyrimą ir patikrino, kur gyvena aistringiausios pasaulio moterys.„Kai keliauji vienas, be abejo pasiilgsti moteriškos šilumos. Tad kiekvienoj šalyje tekdavo su kažkuo susipažinti”, - prisipažins Radvilas Bubelis.

Kodėl Radvilas Bubelis gimtadienio proga gavo molekulinės biologijos vadovėlį? 2

Vakarėlių liūto etiketę pelnęs verslininkas Radvilas Bubelis vakar atšventė savo 39-ąjį gimtadienį.Šiandien, susisiekus su pažinčių svetainės suaugusiems įkūrėju, jį užklupome atsipalaiduojantį vonioje. „Švenčiau savaitgalį: viskas buvo labai šaunu, gražiai papuošta buvo, daug draugų, daug dovanų“, – pasakojo jubiliatas.
Radvilas atskleidė, kad įspūdingiausią to vakaro dovaną jam įteikė jo dėstytoja.

Radvilas Bubelis sugrįžo po trijų mėnesių kelionės aplink pasaulį 9

Verslininkas Radvilas Bubelis po audringos trijų mėnesių kelionės po pasaulį pagaliau grįžo į Lietuvą. R. Bubelį Vilniaus oro uoste pasitiko būrys artimiausių draugų bei garsių pramogų pasaulio atstovų. Vėliau planuojamas susitikimas ir su bendruomene.R. Bubelis žada pasidalyti savo įspūdingos kelionės metu patirtais nuotykiais bei įspūdžiais.

Radvilui Bubeliui nuotykius Tailande apkartino trauma 3

Pažinčių svetainės suaugusiems įkūrėjo Radvilo Bubelio nuotykiai Tailande baigėsi liūdnai – vakarėlių liūtu pramintas verslininkas patyrė traumą. Dėl to kalta naujoji R. Bubelio aistra – motoroleriai. Už plieninio žirgo vairo verslininkas pirmą kartą sėdo Tailande. „Motoroleris tapo neatsiejama mano kelionių dalis, visur keliaudavau tik su juo, Manau, kad ir Lietuvoje vasarą reikės tokį įsigyti.

Savaitės Top: Jurijus Smorigininas – ne gėjus, Oksana Pikul – „nelabai protinga“? 6

„Kaip pavadinti straipsnį, kad jį skaitytų visa Lietuva?“ – manęs paklausė kolegė. Aš pakraipiau savo dailią galvą ir išspinduliavau pavadinimą, už kurį tikrai būtų skirta Pulicerio premija. „Vyrų aistras kurstė seksualumo bombą susprogdinusi Neringa Venckienė“, – tariau išdidžiai ir pridūriau, kad čia – straipsnio pavadinimas į mokslinės fantastikos rubriką. Na, bet pakaks apie išgalvotus dalykus, pasiraitojusi rankoves specialiai jums pateikiu šios savaitės nusišnekėjimų mišrainę.

Tarp Mios ir Radvilo Bubelio TIKRAI viskas baigta 18

Buvo laikas, kai apie atlikėją Viliją Pilibaitytę-Mią daugiau girdėdavome dėl jos santykių su Radvilu Bubeliu, o ne dėl dainų. Santykių aiškinimasis, sužadėtuvių žiedo pradanginimas buvo kiek nustelbęs dainininkės solinę veiklą.
Nors pati atlikėja neigia, kad santykiai su Radvilu pridėjo jai populiarumo, pavyduoliai kuždasi, kad be skandalų žvaigžde Lietuvoje tapti vis tik neįmanoma.

Radvilas Bubelis: 80 dienų aplink pasaulį! ..

Žinomas verslininkas Radvilas Bubelis metė neeilinį įšūkį ir leidosi į odisėją aplink pasaulį. Verslininkas jau seniai planovo ilgą kelionę, kurios tikslas apkeliauti žemę iš rytų į vakarus. Neseniai Radvilas susikrovė lagaminus, ir net nesurengęs pompastiškų palydėtuvių, išskrido į Ameriką. JAV – pirmoji R. Bubelio kelionės stotelė.Bučiniai su delfinais
Verslininkas R. Bubelis gerai pažįsta JAV, nes čia yra baigęs Mičigano universitetą bei kurį laiką gyvenęs ir dirbęs.

Radvilas Bubelis: žvaigždėms labiausiai tinka rožės ..

Praėjusią savaitę viename iš sostinės prekybos centrų įvyko atgimusios grupės „69 danguje“ naujojo albumo pristatymas. Sausakimša erdvė ir griausmingos ovacijos įtikino, kad grupė išgyvena tikrą Renesansą.Verslininkas Radvilas Bubelis atskubėjo pasveikinti grupės merginų ir įteikti joms raudonų rožių. Prieš kelerius metus R. Bubelis paprašė šios grupės sukurti dainą apie vieną jo prekės ženklą. Nuo to laiko tarp Egmanto Bžesko ir verslininko R. Bubelio užsimezgė draugystė.

Astrologė apie Mios ir Radvilo Bubelio meilę: jie vienas kito negirdi, nors mano, kad kalba ta pačia kalba ..

„Visi norime, kad gyvenime pūstelėtų nauji vėjai, ir kaip nors pavyktų laiku pagauti sėkmės paukštę. Būtent todėl horoskopas gali būti labai geras pagalbininkas jums, nes jame jūs rasite bendrąsias savo gyvenimo gaires, tai, kas laukia jūsų ateityje, patarimus, kokius žmones pasirinkti, kad verslas dar geriau sektųsi“, – pasakoja astrologė Lilija. Atėjo ruduo ir pramogų verslo darbymetis.

Mios ir Radvilo Bubelio meilę vainikavo santuoka? 24

Praeitą savaitę socialiniame tinkle pasirodžius žiniai, kad Vilija Pilibaitytė-Mia ir Radvilas Bubelis susituokė, niekas rimtai nesureagavo. Kiek kartų ši pora skyrėsi bei vėl bandė klijuoti savo nutrūkusius santykius, jau vienos rankos pirštų neužtektų suskaičiuoti. Tačiau kuo toliau, tuo gražiau. Galbūt pora vis dėlto atrado ienas kitą iš naujo?Prieš kelias dienas Radvilas ir Mia publikavo savo socialinio tinklo paskyrose nuotraukas, kuriuose įsimylėjėlių pora laiką leidžia Estijos sostinėje Taline.

Socialiniai tinklai tapo garsenybių santykių viešinimo vieta? 7

Socialiniai tinklai tapo pramogų pasaulio atstovų pasilinksminimo vieta, kurioje išdūrinėjami draugai, kolegos ir žurnalistai, vis tykantys prigauti pikantišką detalę ar įvykį iš įžymybių gyvenimo. Ši savaitė buvo itin dosni santuokos temų. „Facebooke“ susituokė viena pora, o kita, patalpinusi nuotrauką, pakurstė tokius gandus. Kalbame apie atlikėją Viliją Pilibaitytę-Mia ir verslininką Radvilą Bubelį.

Bubelis siūlo pajausti gyvenimo malonumą 12

Ekscentriškas, visada siekiantis dėmesio verslininkas Radvilas Bubelis savo pramogomis dalijasi su visais norinčiais linksmintis. Praėjusią savaitę surengęs pikantišką „Klubo ant ratų“ pristatymą, Radvilas žada pramogas visai vasarai. Kalbindama verslininką klausiu, kaip kilo idėja tokiam klubui.
„Aš tik noriu, kad visi būtų laimingi, džiaugtųsi gyvenimu.

Bubelis „Klube ant ratų“ surengė tikrą erotikos šou 27

Ketvirtadienio pavakarę ekstravagancija pagarsėjęs verslininkas Radvilas Bubelis surengė iki šiol dar neregėtą vakarėlį. Radvilas sukvietė būrį žinomų žmonių į specialų „Pažintys XXX“ vakarėlį ant ratų. Atėjusieji buvo maloniai nustebinti, nes pasijuto lyg naktiniame klube, kuris dar ir važiuoja. Vakarėlį akimirksniu įkaitino pusnuogės dailios merginos, kurios vėliau nusimetė ir liemenėles.
Limo autobusas pristatymo proga važiavo iš Vilniaus į Trakus.

Bubelis su nauja drauge apsivertė Dubysoje 14

Savaitgalį žinomas pramogų verslo atstovas Radvilas Bubelis rinkosi aktyvų poilsį. Jis su vaikystės draugų kompaniją (16 žmonių) neatsispyrė malonumui plaukti baidarėmis.
Verslininkas R. Bubelis šeštadienį plaukimo maršrutą baidarėmis pasirinko nuo Ariogalos iki Nemuno. Nors Dubysos upė ir nepasižymi sraunumu. Radvilas teigė, kad visa kompanija labai pavargo.
„Kėlėmės 6 ryto ir važiavome iš Vilniaus už Kauno iki Ariogalos. Plaukti pradėjome 10 valandą ryto, o baigėme šiek tiek po šešių vakaro.

Skandinavijoje atostogavusį Bubelį sužavėjo gamta ir kontrastai 4

Daugelis lietuvių atostogoms užsienyje renkasi šiltus kraštus, kad tik galėtų pasimėgauti Lietuvoje gyventojų itin nelepinančia saulute, tačiau verslininkas, pažinčių portalo savininkas ir buvęs TV projekto „Kviečiu šokti“ dalyvis Radvilas Bubelis lietuvišką vasarą išmainė į Skandinavijos pusiasalio kontrastus. Būtent šie, anot Radvilo, jį labiausiai ir sužavėjo kelionėje.

Ar būti Mios mylimuoju – pagrindinis Bubelio „verslas“? 7

„Svingerių karalius“ ir „vakarėlių liūtas“ – tokiais ir panašiais epitetais pastaruosius keletą metų žiniasklaidoje yra pristatomas verslininkas Radvilas Bubelis, iki šiol linksniuojamas dėl esamų ar buvusių santykių su atlikėja Mia. Visgi ne vienam įdomu, iš tiesų užsiima pažinčių portalo savininkas, kokie yra jo verslai?Pasirodo, buvęs „Kviečiu šokti“ projekto dalyvis R. Bubelis nesėdi rankų sudėjęs, nors ir atrodytų, kad per žurnalistų apdainuotas meilės dramas vyriškiui neturėtų likti laiko darbui.

Bubelis: Mundis kaip medus traukdavo merginas 11

Po sensacingo Violetos Štenger interviu apie nematytą sutuoktinio Edmundo-Mundžio Štenger gyvenimo pusę, moteris po kelių dienų kreipėsi į policiją, tikindama, kad jos vyras ją sumušė ir išsivežė du bendrus vaikus. Šeiminis konfliktas, prasidėjęs ant skyrybų slenksčio stovinčios poros gyvenime, vis dar viešai aptarinėjamas, o atgarsiai nenutyla dar ir šiandien.

Sena meilė nerūdija: Mia ir Bubelis vėl kartu? 17

Pamačius daininkę Mią kartu su buvusiu vaikinu Radvilu Bubelu, beliko tik pasitrinti akis – gal čia miražas? Žiniasklaidoje ne kartą rašyta ir kalbėta apie poros meilę, pykčius, išsiskyrimus, naujas antrąsias puses, susitaikymus ir... išsiskyrimus.

Bubelis: mano naujoji draugė – verslo administratorė 22

Šią savaitę Alfa.lt rašė, jog naujoji pažinčių portalo savininko ir šokių projekto dalyvio Radvilo Bubelio draugė Gintarė – sostinėje dirba manikiūro specialiste. Verslininkas, paskambinęs į redakciją patikslino, kad naujoji jo mergina yra Vilniaus universiteto verslo administravimo bakalaurė ir ji dirba pagal specialybę.„Gintarė tikrai nedirba jokiame salone, ji baigusi Vilniaus universitetą, turi bakalauro diplomą“, – patikino telefonu kalbintas R. Bubelis.

Nauja Bubelio draugė – manikiūrininkė? 12

Pernai su atlikėja Mia išsiskyręs vakarėlių liūtas, pažinčių portalų savininkas ir šokių projekto dalyvis Radvilas Bubelis neseniai viename vakarėlyje pasirodė su nauja drauge Gintare. Netrukus po to, buvo išplatintas pranešimas spaudai, kuriame teigiama, kad poros jausmai jau liepsnoja viešai.

Su Mia viskas baigta: Bubelis pristato naują mylimąją! 16

Garsus internetinių projektų įkūrėjas Radvilas Bubelis jau atvirai nebeslepia jausmų paslaptingajai gražuolei Gintarei. Prieš savaitę pora nesidrovėjo jausmų viename iš populiariausių sostinės naktinių klubų, kurio organizuotame gimtadienyje dalyvavo nemažai garsių Lietuvos žmonių.
O Druskininkų kurorte pora romantiškai pramogavo uždarose slidinėjimo trasose. Atrodo, jog skandalingoje Radvilo ir Mios santykių istorijoje dedamas ne daugtaškis, bet tikras taškas.

Išsiskyręs su Mia Bubelis kedena plunksneles 13

Po audringo meilės romano su šviesiaplauke atlikėja Mia verslininkas Radvilas Bubelis – realus kandidatas į svajonių jaunikio titulą. Vienišas, išvaizdus ir pasiturintis – pramogų pasaulio atstovas tikriausiai gali pasirodyti nebloga partija ne vienai dailiosios lyties atstovei.
Vyras turi atrodyti gerai. Atrodo, kad R. Bubelis šią taisyklę išties žino – po meilės istorijos su žinoma atlikėja, kurioje galutinis taškas galbūt ir nėra padėtas, verslininkas ir šokių projekto dalyvis nesėdi apkerpėjęs.

Mia: niekas nesuprato, kokia esu iš tikrųjų... 21

Praėjusią savaitę verslininkui Radvilui Bubeliui nusprendus netylėti apie savo santykius su atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia, nuošalyje nepanoro likti ir pati dainininkė, šiuo metu poruojama su nauju vaikinu. Naujų detalių atskleidusi šviesiaplaukė prisipažįsta – tiek meilės reikaluose, tiek bendraudama su žiniasklaida ji darė nemažai klaidų.

Bubelis prisipažįsta: jausmai Miai dar neišblėso 2

Verslininko Radvilo Bubelio ir šviesiaplaukės atlikėjos Vilijos Pilipaitytės-Mios meilės istorija yra verta aukščiausios prabos muilo operos scenarijaus: porelė skyrėsi ir taikėsi tiek kartų, jog tikriausiai neužtektų ir rankų pirštų, norint juos suskaičiuoti. Štai ir dabar, per spaudą nuvilnijus žiniai, kad dainininkė pastebėta su kitu širdies draugu, verslininkas pakursto intrigą, pareikšdamas, jog jo jausmai Miai dar neišblėso.