Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Apie skęstantį Pietų Korėjos keltą perspėjusio berniuko kūnas ištrauktas tik dabar

Berniuko, kuris virpančiu balsu pirmasis paskelbė pavojų skęsti pradėjusiame perkrautame Pietų Korėjos kelte, kuriuo plaukė šimtai vaikų, kūnas veikiausiai buvo rastas į dugną nugrimzdusiame laive, ketvirtadienį pranešė pakrančių sargyba..
To berniuko tėvai, apžiūrėję ištrauktą kūną ir drabužius, padarė išvadą, jog tai jų sūnaus palaikai, tačiau jų tapatybė dar oficialiai nepatvirtinta DNR tyrimais.

Kupiškio rajone dingusi nepilnametė rasta gyva ir sveika miškelyje

Kupiškio r., Alizavos sen. gyvenanti moteris pranešė, kad balandžio 21 d. 19.30 val. iš namų išėjo nepilnametė ir negrįžo į namus. Pareigūnai pradėję nepilnametės paieškas, tačiau aptikti merginos pėdsakų nepavyko iki trečiadienio popietės.
Kaip rašo Lrytas.lt, po pietų nepilnametė rasta netoli namų esančiame miškelyje gyva ir sveika.

Pietų Korėjos kelto katastrofa: šimtai žuvusių ir antrą savaitę besitęsianti paieška

Daugybės žmonių, dingusių per kelto katastrofą prie Pietų Korėjos pietinių krantų, paieškos trečiadienį įžengė į antrąją savaitę, didėjant gedinčių, pykstančių ir nusivylusių šeimų sielvartui.
Oficialus patvirtintų aukų skaičius padidėjo iki 146, tačiau dar 156 žmonės iki šiol nerasti. Manoma, kad jų kūnai įstrigę į jūros dugną nugrimzdusiame apvirtusiame laive, kuris nuskendo prieš savaitę iki šiol neaiškiomis aplinkybėmis.

Netoli Pietų Korėjos krantų vis dar ieškoma 270 moksleivių ir studentų

Praėjus dviem dienoms po prie Pietų Korėjos krantų nuskendusio kelto katastrofos vis dar ieškoma 270 žmonių, tarp kurių daugiausiai mokiniai ir studentai. Taip pat patvirtinta informacija apie 179 išgelbėtus žmones ir 26 žuvusiuosius.
PRIE PIETŲ KORĖJOS NUSKENDO KELTAS
Pietų Korėjos prokurorai penktadienį paskelbė, kad keltas „Sewol“, po kurio katastrofos prieš dvi dienas šimtai žmonių tebelaikomi dingusiais, apvirto ir nuskendo per kapitono trečiojo padėjėjo pamainą.

Tėvas ieško prieš devynerius metus pradingusios dukters

„2004 metų pabaigoje duktė Lina Laurinaitytė g. 1979 m. Kauno mieste, baigusi Vytauto Didžiojo Universitetą, įgijusi filologės specialybę, trapi, 170 cm ūgio, rudų akių, labai subtili, inteligentiška, jokių priklausomybių neturinti mergina išvyko į Olandija.
Nuo tada jos nemačiau.

Šimtus Pietų Korėjos moksleivių ir studentų pražudė įgulos nurodymai?

Pietų Korėjoje, sukrėstoje kelto katastrofos, kuri galbūt nusinešė šimtus moksleivių gyvybių, sielvartą ketvirtadienį papildė stiprėjantis įtūžis, kai padaugėjo įrodymų, jog daugeliui keleivių nebuvo užtikrinta galimybė palikti skęstantį laivą.
PRIE PIETŲ KORĖJOS NUSKENDO KELTAS
Daugelis to incidento liudininkų pabrėžė faktą, kad keleiviams buvo ne kartą liepta likti savo vietose arba kajutėse, kai trečiadienio rytą keltą ištiko avarija.

Dingusio Malaizijos lainerio paieškų zonoje aptikta naftos dėmė

Naftos dėmė buvo pastebėta Indijos vandenyno zonoje, kurioje ieškoma dingusio oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH370 lėktuvo, tačiau šis radinys dar turi būti išanalizuotas, pirmadienį nurodė paieškų operacijai vadovaujantis Australijos pareigūnas.
„Galiu pranešti, kad (Australijos laivas) „Ocean“ vakar vakare aptiko naftos dėmę dabartinėje paieškų zonoje“, – sakė koordinatorius Angusas Houstonas.

Po 18-ojo gimtadienio šventės mįslingai dingo jaunuolis

Kretingos rajono pareigūnai pradėjo dingusio 18–mečio paiešką, kuris prapuolė naktį į sekmadienį.
Kaip pranešama, šalia vandens telkinio esančioje pavėsinėje jaunų žmonių kompanija šventė dingusio vaikino 18-ąjį gimtadienį.
„Lietuvos ryto televizija“ praneša, jog visa kompanija išsiskirstė, o 18-metis jaunuolis dingo be žinios. Šalia pavėsinės esančiame tvenkinyje paieškas pradėjo vykdyti narai, tačiau kol kas nepavyko nieko aptikti.

Janukovyčiaus bendražygiai iš šalies spruko naudodami brutalią jėgą

Vasario pabaigoje Radoje pranešta, kad nurodyta sulaikyti buvusį generalinį prokurorą Viktorą Pšonką ir Ukrainos biudžeto ministrą Oleksandrą Klimenką, skelbia „Reuters“.
Laikinai generalinio prokuroro pareigas einantis Olehas Machnytskis teigė: „Pradėtas tyrimas, su juo susijusi darbo grupė siekia šių asmenų arešto, taip pat, kad jie stotų prieš teismą.

Vilčių rasti dingusį Malaizijos lėktuvą mažėja

Dingusio „Malaysia Airlines“ lėktuvo paieškos tęsiamos jau ketvirtą savaitę, tačiau Australijos pareigūnai įspėja, kad blogas oras ir patikimos informacijos trūkumas daro didžiulę įtaką operacijai, rašo „Reuters“.
Trečiadienį Indijos vandenyne paieškas atnaujino 9 laivai ir 10 lėktuvų iš įvairių pasaulio šalių, tačiau paieškos plotas dydžiu prilygsta Didžiajai Britanijai, o dingusio orlaivio juodoji dėžė signalus apie savo buvimo vietą siųs tik apie mėnesį.

Paaiškėjo paskutinė žinutė iš Malaizijos lėktuvo

Malaizijos transporto ministerijos pareigūnai atskleidė, kad paskutinė žinutė iš dingusio „Malaysia Airlines“ orlaivio buvo tradicinis atsisveikinimas su oro erdvę stebinčiu dispečeriu, rašo „Reuters“.
„Labos nakties, „Malaysia 370“, – buvo paskutiniai žodžiai tarp lėktuvo pilotų ir žemėje esančių dispečerių, lėktuvui paliekant Malaizijos oro erdvę.
Anksčiau pareigūnai skelbė, kad paskutiniai žemę pasiekę žodžiai iš lėktuvo buvo: „Gerai, labanakt.

Per žemės nuošliaužą žuvusių amerikiečių skaičius padidėjo iki 21

Patvirtintas per žemės nuošliaužą žuvusių amerikiečių skaičius sekmadienį padidėjo nuo 18 iki 21, be to, kol kas į šį oficialų žuvusiųjų sąrašą neįtraukti dar keturi žuvę žmonės, kurių palaikus aptiko gelbėtojai, sakė Snohomišo apygardos pareigūnai.
30 žmonių vis dar laikomi dingusiais po to, kai lietaus permerkta purvo, išverstų medžių ir nuolaužų siena kovo 22-ąją užgriuvo Oso miestelio Vašingtono valstijoje pakraštį.

Abbottas: ieškodami dingusio „Malaysia Airlines“ lėktuvo, darome viską, ką galime

Australijos ministras pirmininkas Tony Abbottas teigė, kad valdžia „daro viską, ką gali“, vykdant dingusio „Malaysia Airlines“ lėktuvo paieškas, skelbia BBC.
MALAIZIJOS LĖKTUVAS SKRIDO, KOL TURĖJO DEGALŲ
AR JUODOJI DEŽĖ IŠ DINGUSIO MALAIZIJOS LĖKTUVO ATSAKYTŲ Į KLAUSIMUS?
Pranešama, kad, pagerėjus oro sąlygoms, paieškų operacijos atnaujinamos pietinėje Indijos vandenyno dalyje.
Australijos jūrų saugumo valdyba informavo, kad trečiadienį žvalgyti teritorijos pasiųsta 12 lėktuvų.

JAV stiprina Ugandos sukilėlių lyderio paiešką

Jungtinės Valstijos, anot žiniasklaidos, stiprina Ugandos sukilėlių lyderio ir karo nusikaltėlio Josepho Kony paiešką. Liūdnai pagarsėjęs Viešpaties pasipriešinimo armijos (LRA) vadas nuo 2005-ųjų yra ieškomas Tarptautinio baudžiamojo teismo.

Valys apie Romanovo paiešką: dirbame nežiūrėdami, kas kurioje kavinėje susitinka

Lietuva neturi kitų galimybių grąžinti į Lietuvą Rusijoje esančio žlugusio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo, kaip tik tikėtis pagalbos iš Maskvos pareigūnų, pirmadienį sakė generalinis prokuroras Darius Valys.
„Teisėsauga bendradarbiauja su užsienio valstybėmis neskraidydama po užsienio šalis ir nežiūrėdama, kur kas vaikšto ir kurioje kavinėje arbatą geria. Teisėsaugininkai bendradarbiauja tarptautinių sutarčių pagrindu.

Intensyvinamos Malaizijos lainerio paieškos

Praėjo dvi savaitės, kai dingo oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvas, skraidinęs 239 žmones; tarptautinė paieškų operacija šeštadienį suintensyvinta atokiame Indijos vandenyno pietryčių rajone, nors Australija perspėjo, kad tyrėjų turima geriausia informacija tebėra labai miglota.

Dingusio Malaizijos lainerio ieškojo Norvegijos laivas

Norvegijos laivas „St. Petersburg“ ketvirtadienį atplaukė į Indijos vandenyno teritoriją, kurioje buvo pastebėtos numanomos nuolaužos iš dingusio oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH370 lėktuvo, pranešė laivybos bendrovė „Hoeeg Autoliners“.
„Laivas atplaukė į tą vietą dalyvauti paieškose“, – sakė bendrovės atstovė Cecilie Moe (Sesili Mė).
Kitas „Hooeg Autoliners“ atstovas Christianas Dahllis (Kristianas Dalis) sakė, kad ketvirtadienį paieškos negalės ilgai vykti, nes toje vietoje saulė nusileis

Malaizijos lainerio paieškos nukreiptos į Indijos vandenyną

Mįslingai dingusio Malaizijos keleivinio lėktuvo paieškos penktadienį buvo išplėstos didžiuliame Indijos vandenyne, kai Baltieji rūmai paskelbė apie „naują informaciją“, rodančią, jog tas prieš beveik savaitę dingęs laineris galėjo skristi dar kelias valandas po to, kai išnyko iš radarų ekranų.

Interpolas gavo prašymą suimti Janukovyčių

Kilpa aplink buvusio Ukrainos vadovo Viktoro Janukovyčiaus kaklą veržiasi vis stipriau. Kaip informuoja CNN, Interpolą pasiekė prašymas pradėti tarptautinę politiko paiešką, taip pat išduotas leidimas jo suėmimui.
Savo ruožtu Ukrainos naujoji valdžia sako, kad po tris mėnesius trukusių gatvių protestų parlamento nuverstas ir besislapstantis V. Janukovyčius yra ieškomas dėl „masinių žudynių“, susijusių su protestuotojų, kurie buvo nušauti kovinėmis kulkomis, mirtimis.

Dėl šaudymo lošimo namuose ieškomas jaunuolis

Lošimo automatų salone du jaunuolius guminėmis kulkomis apšaudę jaunuoliai nustatyti, jiems pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Paskelbta vieno įtariamojo paieška.
Vasario 1 dieną 0.40 val. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Panevėžio aps. VPK) budėtojai gavo pranešimą, kad lošimo automatų salone „Admiral Club“ Panevėžyje, Vasario 16-osios gatvėje, atėję jaunuoliai guminėmis kulkomis apšaudė patalpas.

Janukovyčius įtrauktas į tarptautinį ieškomų asmenų sąrašą

Ukrainos nuverstasis prezidentas Viktoras Janukovyčius įtrauktasį tarptautinį ieškomų asmenų sąrašą, trečiadienį pranešė generalinis prokuroras Olehas Machnyckis.
Ukrainos naujoji valdžia sako, kad šeštadienį po tris mėnesius trukusių gatvių protestų parlamento nuverstas ir besislapstantis V.Janukovyčius yra ieškomas dėl „masinių žudynių“, susijusių su protestuotojų, kurie buvo nušauti kovinėmis kulkomis, mirtimi.

Paskelbta oficiali Janukovyčiaus paieška

Paskelbta Viktoro Janukovyčiaus paieška, pateikus įtarimus pagal Baudžiamojo Kodekso straipsnį apie tyčinį nužudymą, pareiškė generalinio prokuroro pareigas antradienį pradėjęs eiti Olehas Machnickis.
„Galiu pranešti, kad pranešta apie įtarimus buvusiam prezidentui Viktorui Janukovyčiui. Paskelbta jo paieška. Straipsnis – masinės žmonių žudynės, 115 straipsnis, (tyčinis nužudymas) sunkinančiomis aplinkybėmis“, – sakė O.Machnickis žurnalistams Kijeve.

Kelias paras ieškota mažametė rasta pas 29 m. draugą

Kelias paras ieškota Trakų rajono gyventoja rasta gyva ir sveika. Nuo pirmadienio ieškota mažametė surasta Elektrėnuose.
Pareigūnai pranešė, kad rasta mergaitė buvo pristatyta į medicinos įstaigą medicinei apžiūrai. Pareigūnų teigimu mergaitė buvo rasta jos draugės pažįstamo jaunuolio R.M. (29 m. amžiaus), gyvenančio Elektrėnuose, bute.
Iš pradžių nepilnametės ieškojo patys jos tėvai. Nepavykus surasti, pirmadienį apie 20 val. jie kreipėsi į policiją.

Trakų rajone dingusios mergaitės tėvai atmeta pabėgimo iš namų versiją

Vilniaus apskrities policija vis dar ieško Trakų rajone dingusios nepilnametės Evos Žilo.
Eva Žilo, gimusi 2001-04-01, pirmadienio rytą išėjo iš namų Trakų rajone, Strazdiškių kaime, į mokyklą ir dingo. Kaip vėliau paaiškėjo, ten ji taip ir nepasirodė. Apie tai naujienų portalą Alfa.lt informavo VPK pareigūnai.
Iš pradžių nepilnametės ieškojo patys jos tėvai. Nepavykus surasti E. Žilo, apie 20 val. jie kreipėsi į policiją.

Pareigūnai ieško dingusio Vlado Budzilo

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Vlado Budzilo, kuris 2014 m. vasario 4 d. apie 19.30 val. išėjo iš Aknystų socialinės globos namų nežinoma kryptimi.

Vladas Budzilas apie 180 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, tamsaus gymio, juodų plaukų, su ūsais. Buvo apsirengęs tamsiai mėlyna striuke, mūvėjo tamsiai mėlynus džinsus, apsiavęs rudus sportinius batelius. Dingęs vyras turi negalią ir serga epilepsija.