Žyma: Paieška

Paryžiaus apylinkėse policija medžioja pabėgusį tigrą
2 ..

Prancūzijos policija ir ugniagesiai ketvirtadienį pradėjo didelę operaciją, ieškodami į laisvę ištrūkusio tigro, kai ...

Pareigūnai trečią parą ieško sveikatos problemų turinčio jaunuolio
2 ..

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Asmenų paieškos skyrius ieško ...

Baltijos jūroje dingusių žvejų paiešką tęsia tik Latvijos pareigūnai
..

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras šeštadienį nutraukė Baltijos jūroje su ...

Švedijoje tęsiama „neatpažinto povandeninio objekto“ paieška
8 ..

Švedijos spauda praneša, kad pirmadienį buvo tęsiama povandeninio užsienio laivo „medžioklė“ netoli šalies ...

​Prokurorų bandymai surasti Venckienę – bevaisiai: tiksli eksparlamentarės gyvenamoji vieta vis dar nenustatyta
6

Panašu, kad prokurorų bandymai surasti iš Lietuvos pabėgusią eksparlamentarę, buvusią teisėją Neringą Venckienę kol kas ...

Daugiau nei du šimtai pareigūnų ieško jau ketvirtą dieną dingusios grybautojos
2 ..

Šiandien vis dar tęsiasi grybauti išėjusios Aukštelkės gyventojos paieškos.

Po konflikto su tėvu kelioms paroms dingęs nepilnametis rastas gyvas ir sveikas
..

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato pareigūnai ieško ...

Šalies pavojingiausių nusikaltėlių sąrašas nesikeičia metai iš metų
3 ..

Nors šalies policijos ieškomų asmenų sąrašą vargu ar būtų galima sutalpinti į jaučio odą, Policijos departamento ...

Kelto katastrofa Bangladeše: ieškoma daugiau nei pusės plaukusių keleivių
 ŽIŪRĖTI 3 ..

Bangladešo gelbėtojai vis dar neranda maždaug 120 iš 200 pirmadienį apvirtusio upės kelto keleivių, paieškos darbus ...

Pareigūnų ieškota nepilnametė rasta gyva ir sveika
..

Liepos 14 d. apie 16 val. iš namų Panevėžyje išėjo nepilnametė, kuri kelias paras buvo dingusi be žinios.

Šeimos drama baigėsi laimingai: ketinęs iš gyvenimo pasitraukti vyras laiku susiprotėjo
..

Ketvirtadienį apie 21 val. 53 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai gavo pranešimą, kad Paberžės sen. į mišką išėjo pasikarti vyras, su savimi pasiėmęs du vaikus.

Policiją iškvietė nepilnametė duktė. Paaiškėjo, kad vyriškis neseniai išgyveno žmonos mirtį, yra linkęs į depresiją, todėl bandęs nusižudyti.

Dingusio Malaizijos orlaivio keleiviai buvo žuvę, lėktuvui dar nespėjus sudužti?
..

Australijos pareigūnai praneša, kad dingusio Malaizijos oro linijų lėktuvo keleiviai greičiausiai žuvo nuo uždusimo, informuoja Reuters.

Sučiuptas Pietų Korėjos karys, dalinyje nušovęs penkis kolegas
3 ..

Pietų Korėjos armijos šauktinis, nužudęs penkis savo dalinio karius, buvo sučiuptas pirmadienį, kai po dramatiškos apsiausties, kurioje dalyvavo tūkstančiai karių, pamėgino nusižudyti šovęs sau į šoną, pranešė Gynybos ministerija.
PIETŲ KORĖJOJE – SUSIŠAUDYMAS TARP KARIŠKIO IR KARINIŲ PAJĖGŲ
„Jis šovė sau į šoną, bet mes sučiupome jį gyvą“, – vienas ministerijos atstovas sakė naujienų agentūrai AFP, pridūręs, kad tas 22 metų seržantas buvo išvežtas į ligoninę.

Mistinis Malaizijos orlaivio dingimas: grįžta prie pirminės palydovų informacijos
4 ..

Australijos pareigūnai pranešė, kad naujas Indijos vandenyno dalyje mįslingai dingusio Malaizijos keleivinio lėktuvo MH370 paieškos etapas bus vykdomas teritorijoje į pietus, skelbia BBC.
MALAIZIJOS VALDŽIA ŽADA NENURIMTI: MALAIZIJOS LĖKTUVO „IEŠKOS KOL RAS“
Paieška bus vykdoma teritorijoje, esančioje už 1 tūkst. 800 kilometrų nuo Perto miesto, teigė Australijos transporto saugumo biuro vadovas Martinas Dolanas.

Malaizijos valdžia žada „nenurimti“: dingusio lainerio ieškos, kol ras
6 ..

Malaizijos vyriausybė pirmadienį pažadėjo „nenurimti“, kol bus rastas dingęs oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH370 lėktuvas, tačiau praėjus 100 dienų po to incidento keleivių artimieji sakė norintys sulaukti atsakymų, o ne daugiau pažadų.
Tas laineris, kuriame buvo 239 keleiviai ir įgulos nariai, dingo kovo 8 dieną. Šis mįslingas incidentas sukrėtė pasaulį ir atnešė sielvartą dingusių žmonių artimiesiems, kurie iki šiol nežino jų likimo.

Raulušaitis apie Venckienę: kai kurie įtariamieji nerandami
4 4

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė neatmeta, kad gali balsuoti prieš Seimo „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės Neringos Venckienės apkaltą Seime, jei parlamentarei nepavyks įteikti raštiško įspėjimo apie procesą.
„Jei matysiu, kad mokesčių mokėtojams gali grėsti didžiulė suma išmokų po to, jei teismai priteis, tai aš labai rimtai svarstysiu“, – interviu „Žinių radijui“ trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.

Pareigūnai ieško dingusio be žinios Ainaro Šaučikovo
..

Pirmadienį gautas Kėdainių rajono gyventojo pranešimas, kad 2014-05-23 jo sūnus Ainaras Šaučikovas (gimęs 1982 m.) išvyko į Klaipėdą pas buvusią sutuoktinę, kuri jam liepė grįžti atgal į Kėdainius, bet jis iki šiol negrįžo.
Vyro požymiai: 180 cm ūgio, atletiško kūno sudėjimo, plaukai trumpi, tamsiai rudi. Vilkėjo tamsiais rūbais.

Pareigūnai: Seimo pirmininkės sūnus greičiausiai buvo pasiklydęs
 ŽIŪRĖTI  ..

Dingusį Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės sūnų padėjo surasti visuomenė, o paiešką vykdę įvairių įstaigų pareigūnai teisingai nuspėjo jo galimą buvimo vietą.
Nors Seimo pirmininkės sūnaus pasigesta antradienį prieš pat vidurdienį, tačiau pagalbos į visuomenę buvo kreiptasi tik tos pačios dienos vakarą.Apie dingusį vaikiną policijos departamentas pranešė tik apie 21 valandą.

Pareigūnų ieškota pradingusi nepilnametė rasta sveika ir gyva
..

Pirmadienį apie 18.00 val. iš namų Panevėžyje išėjo nepilnametė, kurios paiešką pradėjo pareigūnai nedelsiant.
Pareigūnai prašė, ką nors žinančius apie jos buvimo vietą, informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus specialistę Astą Railienę tel. 8 (45) 503 487 (darbo valandomis) arba 112 (visą parą).
Antradienio popietę, pareigūnai pranešė, jog nepilnametė atsirado gyva ir sveika.

Dingusių Nigerijos mergaičių paieškai pasitelkta oro ir palydovinė žvalgyba
3 ..

JAV vyriausybė atskleidė vykdanti žvalgybinius skrydžius virš Nigerijos teritorijos ieškodama „Boko Haram“ pagrobtų mergaičių, skelbia BBC.
Vašingtonas taip pat tvirtina pasidalinęs naujausiomis komercinių palydovų darytomis nuotraukomis su Abudžos vyriausybe.

Studento plėšikams – švelnios bausmės
2 ..

Teismas baigia nagrinėti studento Karolio Sedziko užpuolimo ir apiplėšimo bylą. Kaip rašo „Lietuvos rytas“, tyrėjams nepavyko rasti įrodymų, kad vaikinas smurtautojų buvo nužudytas, todėl nusikaltėliams gresia neilgi metai už grotų.
Specialistai pareiškė akivaizdžių smurto žymių neradę, vaikinas nepatyrė kaulų lūžių ir vidinio kraujavimo, kuris galėjo įvykti dėl smūgių ar panašių fizinių veiksnių.

Meksikos pietus supurtė stiprus žemės drebėjimas
3 ..

Meksikos pietus ir sostinės regioną šeštadienio rytą sukrėtė stiprus 6,0 balo žemės drebėjimas, praėjus dviem dienoms nuo panašių smūgių, pranešė pareigūnai.
Pranešimų apie sugriovimus ar nukentėjusius tuoj po drebėjimo negauta. Požemio stichija smogė apie 2 val. 36 min. vietos (10 val. 36 min. Lietuvos) laiku ir privertė žmones bėgti lauk iš namų.
JAV geologijos tarnyba nurodė, kad epicentras buvo už septynių kilometrų į vakarus nuo Galeanos Tekpano Gerero valstijoje 35 kilometrų gylyje.

Nuskendusio Pietų Korėjos kelto aukų paieška artėja prie pabaigos
7 ..

Praėjus trims savaitėms po tragedijos prie pabaigos artėja nuskendusio Pietų Korėjos kelto aukų paieška, praneša agentūra AFP.
Paieškos būriai turi pasisengti, kad iki šeštadienio užbaigtų darbą, trečiadienį ragino ministras pirmininkas Chung Hong-wonas.
Šiuo metu be žinios dingusiais laikomi 35 asmenys. Žinybos šiek tiek pakoregavo skaičius. Jos pripažino suklydusios skaičiuodamos ir katastrofą išgyvenusius žmones, ir dingusius keleivius.
Iš viso iš laivo buvo išgelbėti 172 žmonės, o ne 174, kaip teigta.

„Chevron“ pradeda žvalgyti skalūnų dujas Rumunijoje
..

JAV energetikos milžinė „Chevron“ antradienį paskelbė, kad pradėjo gręžti savo pirmąjį skalūnų dujų žvalgymo gręžinį Rumunijoje, nors projektui įnirtingai priešinasi vietos gyventojai.
„Chevron“ gali patvirtinti, kad gręžimo darbai jos žvalgymo gręžinio vietoje prasidėjo“, – sakė kompanijos atstovas.
Gręžinyje netoli Silištios kaimo Rytų Rumunijoje turi būti pasiektas maždaug 4 tūkst. m gylis, pridūrė atstovas.