Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

​Prokurorų bandymai surasti Venckienę – bevaisiai: tiksli eksparlamentarės gyvenamoji vieta vis dar nenustatyta

Panašu, kad prokurorų bandymai surasti iš Lietuvos pabėgusią eksparlamentarę, buvusią teisėją Neringą Venckienę kol kas ...

Daugiau nei du šimtai pareigūnų ieško jau ketvirtą dieną dingusios grybautojos

Šiandien vis dar tęsiasi grybauti išėjusios Aukštelkės gyventojos paieškos.

Po konflikto su tėvu kelioms paroms dingęs nepilnametis rastas gyvas ir sveikas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato pareigūnai ieško ...

Šalies pavojingiausių nusikaltėlių sąrašas nesikeičia metai iš metų

Nors šalies policijos ieškomų asmenų sąrašą vargu ar būtų galima sutalpinti į jaučio odą, Policijos departamento ...

Kelto katastrofa Bangladeše: ieškoma daugiau nei pusės plaukusių keleivių

Bangladešo gelbėtojai vis dar neranda maždaug 120 iš 200 pirmadienį apvirtusio upės kelto keleivių, paieškos darbus ...

Pareigūnų ieškota nepilnametė rasta gyva ir sveika

Liepos 14 d. apie 16 val. iš namų Panevėžyje išėjo nepilnametė, kuri kelias paras buvo dingusi be žinios.

Šeimos drama baigėsi laimingai: ketinęs iš gyvenimo pasitraukti vyras laiku susiprotėjo

Ketvirtadienį apie 21 val. 53 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Maišiagalos policijos nuovados pareigūnai gavo pranešimą, kad Paberžės sen. į mišką išėjo pasikarti vyras, su savimi pasiėmęs du vaikus.

Policiją iškvietė nepilnametė duktė. Paaiškėjo, kad vyriškis neseniai išgyveno žmonos mirtį, yra linkęs į depresiją, todėl bandęs nusižudyti.

Dingusio Malaizijos orlaivio keleiviai buvo žuvę, lėktuvui dar nespėjus sudužti?

Australijos pareigūnai praneša, kad dingusio Malaizijos oro linijų lėktuvo keleiviai greičiausiai žuvo nuo uždusimo, informuoja Reuters.

Sučiuptas Pietų Korėjos karys, dalinyje nušovęs penkis kolegas

Pietų Korėjos armijos šauktinis, nužudęs penkis savo dalinio karius, buvo sučiuptas pirmadienį, kai po dramatiškos apsiausties, kurioje dalyvavo tūkstančiai karių, pamėgino nusižudyti šovęs sau į šoną, pranešė Gynybos ministerija.
PIETŲ KORĖJOJE – SUSIŠAUDYMAS TARP KARIŠKIO IR KARINIŲ PAJĖGŲ
„Jis šovė sau į šoną, bet mes sučiupome jį gyvą“, – vienas ministerijos atstovas sakė naujienų agentūrai AFP, pridūręs, kad tas 22 metų seržantas buvo išvežtas į ligoninę.

Mistinis Malaizijos orlaivio dingimas: grįžta prie pirminės palydovų informacijos

Australijos pareigūnai pranešė, kad naujas Indijos vandenyno dalyje mįslingai dingusio Malaizijos keleivinio lėktuvo MH370 paieškos etapas bus vykdomas teritorijoje į pietus, skelbia BBC.
MALAIZIJOS VALDŽIA ŽADA NENURIMTI: MALAIZIJOS LĖKTUVO „IEŠKOS KOL RAS“
Paieška bus vykdoma teritorijoje, esančioje už 1 tūkst. 800 kilometrų nuo Perto miesto, teigė Australijos transporto saugumo biuro vadovas Martinas Dolanas.

Malaizijos valdžia žada „nenurimti“: dingusio lainerio ieškos, kol ras

Malaizijos vyriausybė pirmadienį pažadėjo „nenurimti“, kol bus rastas dingęs oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH370 lėktuvas, tačiau praėjus 100 dienų po to incidento keleivių artimieji sakė norintys sulaukti atsakymų, o ne daugiau pažadų.
Tas laineris, kuriame buvo 239 keleiviai ir įgulos nariai, dingo kovo 8 dieną. Šis mįslingas incidentas sukrėtė pasaulį ir atnešė sielvartą dingusių žmonių artimiesiems, kurie iki šiol nežino jų likimo.

Raulušaitis apie Venckienę: kai kurie įtariamieji nerandami

Seimo pirmininkė „darbietė“ Loreta Graužinienė neatmeta, kad gali balsuoti prieš Seimo „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnės Neringos Venckienės apkaltą Seime, jei parlamentarei nepavyks įteikti raštiško įspėjimo apie procesą.
„Jei matysiu, kad mokesčių mokėtojams gali grėsti didžiulė suma išmokų po to, jei teismai priteis, tai aš labai rimtai svarstysiu“, – interviu „Žinių radijui“ trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.

Pareigūnai ieško dingusio be žinios Ainaro Šaučikovo

Pirmadienį gautas Kėdainių rajono gyventojo pranešimas, kad 2014-05-23 jo sūnus Ainaras Šaučikovas (gimęs 1982 m.) išvyko į Klaipėdą pas buvusią sutuoktinę, kuri jam liepė grįžti atgal į Kėdainius, bet jis iki šiol negrįžo.
Vyro požymiai: 180 cm ūgio, atletiško kūno sudėjimo, plaukai trumpi, tamsiai rudi. Vilkėjo tamsiais rūbais.

Pareigūnai: Seimo pirmininkės sūnus greičiausiai buvo pasiklydęs

Dingusį Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės sūnų padėjo surasti visuomenė, o paiešką vykdę įvairių įstaigų pareigūnai teisingai nuspėjo jo galimą buvimo vietą.
Nors Seimo pirmininkės sūnaus pasigesta antradienį prieš pat vidurdienį, tačiau pagalbos į visuomenę buvo kreiptasi tik tos pačios dienos vakarą.Apie dingusį vaikiną policijos departamentas pranešė tik apie 21 valandą.

Pareigūnų ieškota pradingusi nepilnametė rasta sveika ir gyva

Pirmadienį apie 18.00 val. iš namų Panevėžyje išėjo nepilnametė, kurios paiešką pradėjo pareigūnai nedelsiant.
Pareigūnai prašė, ką nors žinančius apie jos buvimo vietą, informuoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus specialistę Astą Railienę tel. 8 (45) 503 487 (darbo valandomis) arba 112 (visą parą).
Antradienio popietę, pareigūnai pranešė, jog nepilnametė atsirado gyva ir sveika.

Dingusių Nigerijos mergaičių paieškai pasitelkta oro ir palydovinė žvalgyba

JAV vyriausybė atskleidė vykdanti žvalgybinius skrydžius virš Nigerijos teritorijos ieškodama „Boko Haram“ pagrobtų mergaičių, skelbia BBC.
Vašingtonas taip pat tvirtina pasidalinęs naujausiomis komercinių palydovų darytomis nuotraukomis su Abudžos vyriausybe.

Studento plėšikams – švelnios bausmės

Teismas baigia nagrinėti studento Karolio Sedziko užpuolimo ir apiplėšimo bylą. Kaip rašo „Lietuvos rytas“, tyrėjams nepavyko rasti įrodymų, kad vaikinas smurtautojų buvo nužudytas, todėl nusikaltėliams gresia neilgi metai už grotų.
Specialistai pareiškė akivaizdžių smurto žymių neradę, vaikinas nepatyrė kaulų lūžių ir vidinio kraujavimo, kuris galėjo įvykti dėl smūgių ar panašių fizinių veiksnių.

Meksikos pietus supurtė stiprus žemės drebėjimas

Meksikos pietus ir sostinės regioną šeštadienio rytą sukrėtė stiprus 6,0 balo žemės drebėjimas, praėjus dviem dienoms nuo panašių smūgių, pranešė pareigūnai.
Pranešimų apie sugriovimus ar nukentėjusius tuoj po drebėjimo negauta. Požemio stichija smogė apie 2 val. 36 min. vietos (10 val. 36 min. Lietuvos) laiku ir privertė žmones bėgti lauk iš namų.
JAV geologijos tarnyba nurodė, kad epicentras buvo už septynių kilometrų į vakarus nuo Galeanos Tekpano Gerero valstijoje 35 kilometrų gylyje.

Nuskendusio Pietų Korėjos kelto aukų paieška artėja prie pabaigos

Praėjus trims savaitėms po tragedijos prie pabaigos artėja nuskendusio Pietų Korėjos kelto aukų paieška, praneša agentūra AFP.
Paieškos būriai turi pasisengti, kad iki šeštadienio užbaigtų darbą, trečiadienį ragino ministras pirmininkas Chung Hong-wonas.
Šiuo metu be žinios dingusiais laikomi 35 asmenys. Žinybos šiek tiek pakoregavo skaičius. Jos pripažino suklydusios skaičiuodamos ir katastrofą išgyvenusius žmones, ir dingusius keleivius.
Iš viso iš laivo buvo išgelbėti 172 žmonės, o ne 174, kaip teigta.

„Chevron“ pradeda žvalgyti skalūnų dujas Rumunijoje

JAV energetikos milžinė „Chevron“ antradienį paskelbė, kad pradėjo gręžti savo pirmąjį skalūnų dujų žvalgymo gręžinį Rumunijoje, nors projektui įnirtingai priešinasi vietos gyventojai.
„Chevron“ gali patvirtinti, kad gręžimo darbai jos žvalgymo gręžinio vietoje prasidėjo“, – sakė kompanijos atstovas.
Gręžinyje netoli Silištios kaimo Rytų Rumunijoje turi būti pasiektas maždaug 4 tūkst. m gylis, pridūrė atstovas.

Nustokite ieškoti tobulų partnerių!

Kai kurie žmonės sugeba susirasti išoriškai patrauklesnių partnerių nei kiti. Tokia jau yra ta evoliucija. Įvairios žmonių tarpusavio santykių teorijos dažnai byloja viena: individai, turintys „viską“, tikėtina, susiras į save panašų partnerį. Kitiems tenka prisitaikyti, kitaip tariant, tenkintis tuo, kas liko. Tačiau tiems, kam teko rinktis idealų partnerį vien tik pagal jo gražų veidą, žino, kad viskas yra daug sudėtingiau.

Abbottas: paviršiuje Malaizijos lėktuvo nuolaužų neberasime

Australijos premjeras Tony Abbottas pranešė apie naują dingusio Malaizijos lėktuvo „paieškos fazę“ ir pareiškė manantis, jog „labai neįtikėtina“ orlaivio nuolaužų rasti Indijos vandenyno paviršiuje, skelbia BBC.
Anot premjero, povandeninė paieška nuo šiol bus atliekama „kur kas didesniame plote“, o rasti kokių nors nuolaužų vandenyno paviršiuje nebesitikima.
„Praėjo 52 dienos nuo lėktuvo dingimo, esu čia, kad praneščiau apie naują paieškos etapą“, - spaudos konferencijos metu Kanberoje sakė premjeras.

Artimieji ieško dingusios be žinios Linos Kaubrytės

Arįtimieji praneša, jog dingo nepilnametė Lina Kaubrytė. Mergina antradienio rytą išėjo į mokyklą ir namo negryžo.
Policijos žiniomis merginos mobiliojo ryšys aptiktas Kretingos rajone.
Ką nors žinančius ar mačiusius apie jos buvimo vietą praneškite šiuo numeriu: 862853827 . Arba Plungės policijos komisariatui.

Apie skęstantį Pietų Korėjos keltą perspėjusio berniuko kūnas ištrauktas tik dabar

Berniuko, kuris virpančiu balsu pirmasis paskelbė pavojų skęsti pradėjusiame perkrautame Pietų Korėjos kelte, kuriuo plaukė šimtai vaikų, kūnas veikiausiai buvo rastas į dugną nugrimzdusiame laive, ketvirtadienį pranešė pakrančių sargyba..
To berniuko tėvai, apžiūrėję ištrauktą kūną ir drabužius, padarė išvadą, jog tai jų sūnaus palaikai, tačiau jų tapatybė dar oficialiai nepatvirtinta DNR tyrimais.

Populiariausios naujienos

  1. ​Maskvoje vyko tūkstantinė taikos demonstracija
  2. Parapsichologas Azanovas: krizę Ukrainoje lėmė kaimynus valgantis Skorpionas
  3. Kokia bus Putino reakcija: Chodorkovskis įsteigė proeuropietišką judėjimą
  4. Semenovič vyras – apie jos biustą
  5. Alfa.lt skaitytojai išrinko savo „Mis Lietuva“ nugalėtoją
  6. Sostinėje – įspūdingas fejerverkų festivalis „Vilniaus Fejerija 2014“
  7. Kijevui gresia ieškinys dėl sudužusio Malaizijos lėktuvo
  8. Pamatykite, kaip laikas pakeitė garsių žmonių išvaizdą
  9. Linksmai: katės katės ir dar kartą katės (III dalis)
  10. Būna ir taip: iš užsienio atkeliavę automobiliai pasensta metais ar net dvejais