Žyma: Ella Tatarinova

Juozui Statkevičiui užkliuvo Edvardo Žičkaus skruostai ..

Prodiuseris, laidų vedėjas Edvardas Žičkus dar visai neseniai pažėrė nuotraukų iš atostogų saulėtoje Alikantėje. Kaitri saulė, gulėjimas paplūdimyje ir mėgavimasis vietos patiekalais yra bene kiekvieno lietuvio svajonė atostogų metu, o kai tokiomis mėgaujasi garsiausios Lietuvos žvaigždės, noras išlėkti į užsienį ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių tik padidėja.

Ella Tatarinova: fatališka moteris privalo turėti ją iš minios išskiriantį stilių ..

Neseniai naujausią savo kruizinę kolekciją „Ciao, Venezia!“ pristačiusi dizainerė Ella Tatarinova kol kas ramiau atsipūsti neturi galimybės. „Femmes Fatales“ mados namuose Vilniuje nuo ryto iki vakaro siuvamos suknelės, kurių su nekantrumu laukia klientės Šveicarijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Ukrainoje.

Dizainerė Ella Tatarinova pristatė išskirtinę kolekciją ..

Mados namai „Femmes fatales“ ir dizainerė Ella Tatarinova lepiems Europos mados gurmanams parengė gardų mados siurprizą, įkvėptą Venecijos dvasios. Lietuvių mados kūrėja jau šį penktadienį surengė įspūdingą naujausios kolekcijos „Cruise Collection 2014 / Ciao Venezia“ („Sveika, Venecija“) pristatymą kviestinei publikai. Keli šimtai svečių į teatralizuotą mados šou atvyks iš Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Italijos, Austrijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kaimyninės Latvijos.

Mados renginyje – būrys žinomų fatališkų moterų 3

Kalėdiniai renginiai sostinėje įgauna pagreitį, todėl Lietuvos elitas vos spėja suktis, kad pagerbtų savo mėgstamiausius dizainerius ir sudalyvautų visose šventėse. Antradienio vakarą raudonasis kilimas nusidriekė prie mados namų „Femmes fatales“.Elegantišką ir stilingą atmosferą sukūrė vakaro metu puikiai nusiteikusios žinomos šalies moterys Asta Valentaitė, Danguolė Stachura, Rasa Arlauskienė ir, žinoma, mados namų savininkė dizainerė Ella Tatarinova.

Žinomos moterys vakarą praleido besimatuodamos naujas Ellos Tatarinovos kurtas sukneles 2

Ketvirtadienio vakarą mados namai „Femmes Fatales“ ir jų meno direktorė Ella Tatarinova pakvietė į labai vasariškos kolekcijos „Dieviškosios Vasaros Gėlės“ pristatymą.Pats pristatymas vyko ne įprastu būdu, kuomet ant podiumo žengia drabužiais papuošti modeliai, o pastaruoju metu populiarėjančiu Lietuvoje būdu – kolekcijos drabužių „showroom“. Tokiu būdu pristatomi drabužiai būna sukabinti ant pakabų ir juos ir arčiau apžiūrėti ir paliesti gali kiekvienas svečias.

Ryškiaspalvės kolekcijos pristatymo viešnios 6

Spalvingai pasipuošęs svečiai iš Lietuvos ir užsienio trečiadienio vakarą Užutrakio dvare, netoli Vilniaus, rinkosi pasižiūrėti dizainerės Ellos Tatarinovos kolekcijos „Anniversaire du Cœur”.Ryškiomis ir prabangiomis suknelėmis pasidabinusios moterys atrodė itin žaviai ir vasariškai.
Prie spalvingų drabužių jos derino originalius aksesuarus: papuošalus, batelius ar galvos apdangalus.
Keletą garsių Lietuvos moterų atskleidė, kuo pasipuošė iškilmingam vakarui.

Tatarinovos kolekcijos pristatyme podiumo pažiba tapo Valentaitė 4

Trečiadienio vakarą Užutrakio dvare buvo pristatyta jau šeštoji itin vasariška dizainerės Ellos Tatarinovos kolekcija.

Dizainerė Tatarinova Naujuosius sutiko Donaldo Trumpo draugijoje 3

Rusų tautybės drabužių dizainerė Ela Tatarinova šypsosi: šventinis, naujametis maratonas tęsiasi. Jis prasidėjo daugiau nei prieš mėnesį katalikų Adventu, paskui Ela su savo vyru Jefimu Borodulinu atšventė katalikų Kalėdas, sutiko Naujuosius, tuomet – provoslavų Kalėdas , o rytoj, sausio 13-ąją – susitiks su draugais atšvęsti Staryj Novyj god – Senų Naujųjų Drakono metų pagal naująjį provoslavų kalendorių.

Vaje: Stumbrienė žvarbų rudenį pasirinko trumputę vasarišką tuniką 12

Trečiadienio vakarą sostinėje oras tikrai nelepino: buvo žvarbu, šalta, dargana.
Tačiau tai neišgąsdino Ingos Stumbrienės, kuri su vyru Aivaru apsilankė dizainerės Ellos Tatarinovos naujausios rudens-žiemos kolekcijos pristatyme.
Į pasirodymą Inga Stumbrienė atvyko kaip vasarą. Jos kojas vos dengė raudona trumputė tunika. Nuogas petys traukė daugelio vyrų akis, o moterys traukė pečiais, kaip garsiai moteriai nešalta.
Trumpos suknelės ir sijonai – ne I. Stumbrienės amplua.

Neseniai mama tapusi Bunkė jau gali didžiuotis modelio figūra 37

Dizainerės Ellos Tatarinovos rudens–žiemos kolekcija: romantika ir orus moteriškumas ..

Šį trečiadienį sostinės širdyje duris atvėrė pirmieji dizainerės Ellos Tatarinovos mados namai „Femmes Fatales“. Renginio proga dizainerė pristatė naujausią savo rudens–žiemos drabužių kolekciją. Renginyje susirinko dizainerės draugai, kolegos ir klientai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Šveicarijos, Rusijos, Ukrainos bei Baltarusijos.

Dizainerė Tatarinova Kijeve pristatė užburiančią vasarinių drabužių kolekciją ..

Naujausia dizainerės Ellos Tatarinovos pavasario–vasaros kolekcija suspindo ne Lietuvoje, o Ukrainos sostinėje Kijeve, prabangiame „Hyatt“ viešbutyje. Nors Lietuvos auditorijai kolekcija dar nepristatyta, jos spindesys pasiekė ir Lietuvos sienas.
Tradiciškai dizainerė į kolekcijos pristatymą sukvietė visą desantą Lietuvos ir užsienio garsenybių. Ant podiumo modelio talentą demonstravo nuolatinės E. Tatarinovos klientės ir kolegės verslininkės Asta Valentaitė ir Danguolė Stachura.

Valentaitė – Ukrainos oligarcho draugijoje 23

Laisvalaikiu, draugų dizainerių prašoma, ne kartą ant podiumo lipusi verslininkė Asta Valentaitė šįkart vyko į Ukrainos sostinę Kijevą, kur dizainerė Ella Tatarinova pristatė 75 naujos kolekcijos modelius. Prabangi vasaros kolekcija susilaukė ir Ukrainos žurnalistų, ir net oligarchų dėmesio.

Stumbrų šeimos mada: prie kiekvienos vakarinės suknelės – derantis kaklaraištis (APKLAUSA) 7

Stumbrų šeima viešumoje ne kartą pastebėta itin preciziškai suderinusi aprangą. Inga Stumbrienė linkusi rinktis ryškių spalvų vakarines sukneles ir reikalauja vyro, kad šis priderintų kaklaraištį prie jos aprangos.
Kartais šeima atrodo lyg puoštųsi uniformomis: raudona suknelė, raudonas kaklaraištis, gelsva suknelė, geltoni marškiniai ar kaklaraištis...
Ketvirtadienį vykusiame Ellos Tatariniovos drabužių kolekcijos pristatyme Stumbrų šeima taip pat neliko nepastebėta.

Ar Paksaitė-Stumbrienė panaši į Barbę? (BALSAVIMAS) 109

Tobula nuotaka, tobula žmona, tobula mama. Visuomet pasitempusi, geros nuotaikos, mandagiai bendraujanti. Vaikštanti į beveik visus madų kolekcijų pristatymus Lietuvoje su savo vyru, kuriam pagal individualų užsakymą siūtas kostiumas guli kaip nulietas. Turinti du vaikus, kurių drabužius derina su savaisiais. Tokia yra Inga Paksaitė-Stumbrienė.

Lietuvos aukštuomenė siaučiasi kailiu 8

Ketvirtadienio vakarą vykusiame dizainerės Ellos Tatarinovos rudens–žiemos drabužių kolekcijos pristatyme susirinko visa Lietuvos verslo ir šou pasaulių „grietinėlė“. Itin prabangioje ir moteriškoje drabužių kolekcijoje pristatyta ištaigingų kailinių serija ir kailio detalėmis puoštų vakarinių bei kasdienių drabužių linija.

Tatarinovos rudens–žiemos kolekciją demonstravo Stachura ir Valentaitė 9

Ketvirtadienio vakarą drabužių dizainerė Ella Tatarinova pristatė trečiąją paltų ir vakarinių suknelių kolekciją moterims „Femmes Fatale“. Į Belmonto „Belvederis“ salę susirinko garsiausi mados, šou ir verslo pasaulio atstovai: Genutė Žalienė, Laimutis Pinkevičius, Jolanta Mikalajūnienė, Inga ir Aivaras Stumbrai, Mantas Petruškevičius, Inga Budrienė, Kristina Kaikarienė, Asta Valenetaitė, Valdas Puteikis, Danguolė Stachura, Žilvinas Girgaitis, Eirida Daukšienė ir daugelis kitų.
Prabangią ir itin moterišką

Kruizo stilius fatališkai lietuvei 2

Ketvirtadienio vakarą prestižiniame „Stiklių“ restorane įvyko dizainerės Ellos Tatarinovos drabužių kolekcijos „Femmes Fatales Cruise“ pristatymas.
Dizainerė drabužių seriją skyrė moterims, kurios dievina kruizus ir keliones po egzotiškas šalis. Plazdančių, šilkinių, vakarinių suknelių kolekcija dedikuota fatališkai, savimi pasitikinčiai ir kerinčiai paplūdimio gražuolei, kuri net spiginant saulei siekia atrodyti prabangiai ir puošniai.