Ispanijos Supertaurėje – teisėjo šou, įvartis į savus vartus ir „Real“ pergalė

Cristiano Ronaldo ir Samuelis Umtiti

23 valandą Lietuvos laiku Katalonijos sostinėje startavo Ispanijos Supertaurė, kurioje ginklus tarpusavyje surėmė du tituluočiausi pasaulio klubai.

Pirmoji kova įvyko „Camp Nou“ stadione, kur „Barcelona“ bandė įrodė aikštės pranašumą prieš Madrido „Real“. Rungtynėse buvo karšta – diskutuotini teisėjo sprendimai, Cristiano Ronaldo įvartis ir pašalinimas iš aikštės vainikavo „baltųjų“ pergalę rezultatu 1-3.

Pirmasis įvartis krito antrosios pusės pradžioje. 50 minutę Marcelo pažeme atliko perdavimą iš kairiojo krašto į baudos aikštelę, o blokuoti kamuolį bandęs Gerardas Pique įmušė sau į vartus.

76 minutę „Barcelona“ išlygino rezultatą: po L. Messi smūgio kamuolys nukrito L. Suarezui po kojomis ir jis baudos aikštelėje privertė prasižengti K. Navasą. Nors pražanga neatrodė akivaizdi ir tai priminė vaidybos elementus, arbitras skyrė baudinį, kurį realizavo L. Messi.

„Barcelona“ išlygintu rezultatu džiaugtis ilgai negalėjo, nes netrukus „Camp Nou“ stadioną nutildė C. Ronaldo. „Real“ pasileido į kontrataką, kurioje C. Ronaldo sprintavo kairiuoju kraštu ir nuo baudos aikštelės krašto atliko įspūdingą šūvį į tolimąjį vartų kampą.

Netrukus C. Ronaldo didvyrio vaidmuo kiek sumenko. Jis baudos aikštelėje bandė iškovoti vienuolikos metrų baudinį ir krito po kontakto su Samueliu Umtiti, tačiau arbitro tai neįtikino –jis parodė antrą geltoną kortelę portugalui. Šis išeidamas stumtelėjo arbitrą ir taip potencialiai užsidirbo papildomą diskvalifikaciją.

„Real“ prieš mačo pabaigą pavyko įmušti ir trečią įvartį. Po keitimo pasirodęs Marco Asensio iš 23 metrų atstumo galingu šūviu suplėšė viršutinio vartų kampų voratinklius ir užtvirtino „karališkojo klubo“ pergalę.

Rezultatas:

„Barcelona“ 1 – 3 „Real Madrid“

50' [0 – 1] G. Pique (į savus vartus)

76' [1 – 1] L. Messi (11 m. baudinys)

80' [1 – 2] C. Ronaldo

90' [1 – 3] M. Asensio

82' C. Ronalo („Real“) pašalintas iš aikštės