Konfederacijų taurės turnyre Čilė nugalėjo Kamerūną

Čilės futbolininkai švenčia po įvarčio (© SCANPIX)

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) Konfederacijų taurės turnyro pirmosiose B grupės rungtynėse sekmadienį Pietų Amerikos čempionė Čilės rinktinė 2:0 (0:0) nugalėjo Afrikos čempioną Kamerūną.

Nors pirmajame kėlinyje vyravo atviras futbolas, nei vienai komandai pelnyti įvarčio nepavyko. Kėlinio pabaigoje Čilės futbolininkas Eduardo Vargasas nukreipė kamuolį į vartus, bet teisėjas, pasinaudojęs vaizdo peržiūra, įvarčio neįskaitė.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 81–ąją minutę. Čilės žvaigždė Arturo Vidalis galva tiksliai smūgiavo į vartus ir išvedė savo komandą į priekį. Per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.) tas pats E. Vargasas vėl pelnė įvartį. Nors teisėjai vėl pasinaudojo vaizdo peržiūra, šį kartą įvartis buvo įskaitytas.

Kitose B grupės rungtynėse pirmadienį susitiks Vokietija ir Australija.

FIFA Konfederacijų taurės turnyre dalyvauja visų pasaulio kontinentų čempionai, planetos čempionė Vokietija ir šeimininkė Rusija.