Grožio tinklaraštininkė atskleidė neįtikėtiną būdą, kaip atsikratyti spuogų vos per 2 minutes

Farah Dhukai (© „Instagram“)

Vieni žmonės susikuria tinklaraštį tam, kad išgarsėtų, o kiti – kad būtų kažkuo naudingi visuomenei. Grožio patarimų dalytoja, tinklaraštininkė, vardu Farah Dhukai, remdamasi indų medicinos ir grožio paslaptimis bei savo patirtimi, kuria trumpus filmukus, kuriuose atskleidžia, kaip puoselėti grožį ir prižiūrėti plaukus, odą bei kaip pasidaryti dailų makiažą.

Merginos paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“ seka beveik 4,5 milijono žmonių, o „YouTube“ paskyrą – daugiau nei milijonas, tad akivaizdu, kad Farah geba parodyti ir išmokyti kažko nepaprasto. Kiekviena F. Dhukai pamokėlė būna peržiūrėta ne vieną dešimtį tūkstančių kartų, tačiau prieš porą savaičių pasirodęs vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 4 milijonų peržiūrų.


Jame tinklaraštininkė demonstruoja, kaip natūraliomis priemonėmis atsikratyti spuogų vos per dvi minutes, jų nespaudžiant. Šaldytuvo lentynoje tam reikia turėti tik vieną prieskoninį produktą – pipirkrienių (vasabių). Farah perspėjo, kad jais reikia tepti tik spuogą ir laikyti ne ilgiau nei dvi minutes, kitu atveju oda gali parausti, nudegti, ją gali skaudėti.

Daugybė komentarų po vaizdo įrašu tik patvirtino, kad merginos paviešintas natūralus būdas atsikratyti spuogų veikia.

Alfa.lt

Taip pat skaitykite: