Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ką tik prasidėję Žaliojo žirgo metai žmonijai atneš milžiniškų gamtos kataklizmų. Tokią prognozę televizijos kanalo „Mir24“ eteryje išsakė garsusis astrologas Pavelas Globa.

„Negali viskas būti gerai. Žaliojo arklio metai pagal persų kalendorių vadinami Gaidžio metais, o Saturnas yra Skorpione, kuris šiuo metu yra kritinėje padėtyje“, – perspėjo astrologas.

Ir paaiškino, kad tokia dangaus kūnų padėtis sąlygoja kataklizmus, susijusius su vandens stichija. Nuo jos ypač nukentės Azijos Ramiojo vandenyno regiono gyventojai.

P. Globa prognozuoja galingus žemės drebėjimus ir cunamius. Pavojingiausias laikas sutaps su Saulės užtemimais – balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Rusijos, kaip ir Europos, laukia ne patys geriausi orai: karšta vasara ir nenuspėjamas ruduo.

Nepaisant visko, astrologas patarė apie tai negalvoti ir išsaugoti vidinę ramybę. Norint sėkmingai išgyventi metus, reikia elgtis kaip Arkliui: mokėti dirbti ir turėti aiškų tikslą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Nagijevas pasiuntė prakeiksmą žudikams

Nuomonę dėl Malaizijos lėktuvo „Boeing 777“ katastrofos reiškia ne tik politikai, bet ir žinomi žmonės, vienas jų – aktorius, laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas.
Pirmiausia jis pastebėjo, kad katastrofos priežastis turi ištirti profesionalai. Jeigu paaiškės, kad tai – lėktuvo gedimas, bus labai apmaudu, visi jaus didžiulį skausmą ir pagerbs žuvusiuosius.
Bet jeigu dėl to kaltas kažkoks konkretus asmuo, kad ir kas jis būtų, kokių tikslų turėtų, šis žmogus bus visų prakeiktas.

Orbakaitės sūnaus mylimoji – nepilnametė

Naujojo Leonido Agutino projekto „the Sad“ pristatyme Kristinos Orbakaitės ir Vladimiro Presniakovo sūnus Nikita Presniakovas pasirodė su žavia jaunute mergina.
23-ejų režisierius ir dainininkas, televizijos laidoje „Toč v toč“ sužibėjęs Nikita nė per žingsnį nesitraukė nuo naujosios savo pasijos 17-metės Alionos Krasnovos.

64-erių Gradskis taps tėvu

Dainininkas ir Pirmo kanalo laidos „Balsas“ komisijos narys 64-erių Aleksandras Gradskis taps tėvu. Vaikelį jam pagimdys jo gyvenimo draugė 33-ejų Marija. Pora kartu jau beveik dešimt metų, tačiau oficialiai savo santykių neįregistravę.
A. Gradskis buvo vedęs jau tris kartus, o štai Marinai tokie rimti santykiai – pirmą kartą.
Teigiama, kad Marina šiuo metu yra JAV, kur ją stebi vienos Niujorko klinikos gydytojai.

Rotaru mokosi vaikščioti iš naujo

Beveik prieš mėnesį populiarioji ukrainiečių dainininkė Sofija Rotaru Vokietijoje ištvėrė rimtą kojos operaciją. Jos sūnus Ruslanas Jevdokimenko prasitarė, kad jo mamai dėl to teko mokytis vaikščioti iš naujo. Pasak gydytojų, panašią problemą, kurios atsikratė dainininkė, turi kas trečia moteris, nuolat dėvinti aukštakulnius, o garsioji jo mama jų nenusimaudavo ištisas paras.
„Po operacijos mamai teko mokytis vaikščioti iš naujo. Pirmas dešimt dienų jis pragulėjo lovoje.

Gricacujeva begėdiškai apvogta

Nemalonus įvykis nutiko garsaus režisieriaus Vasilijaus Šukšino našlės Lidijos Fedosejevos-Šukšinos namuose (labiausiai mums žinomos iš filmų „Putinas raudonasis“, „12 kėdžių“, kaip madam Gricacujeva). Šiuo metu Bulgarijoje atostogaujanti moteris sužinojo, kad jos namai Maskvoje apvogti. Tai jai pranešė kartu gyvenanti anūkė Ana.
Anos teigimu, nežinomi asmenys iš buto išnešė visas brangenybes ir didelę sumą pinigų, kurie buvo laikomi namuose.

Tabakovo anūkė – "mados mafija"

15-metė aktoriaus ir visuomenės veikėjo Olego Tabakovo („Karas ir taika“, 12 kėdžių“) anūkė Ana tapo mados namų „Chanel“ favorite. Tai paaiškėjo po neseniai surengto „Chanel Haute Couture“ pristatymo „Grand Palaice“ Pryžiuje.
Tradiciškai šio šou metu pirmoje eilėje, šalia Holivudo žvaigždžių, įsitaiso ir rusų „mados mafija“: Miroslava Duma, Jelena Perminova, Ksenija Sobčak.
Šįkart neapsieita be staigmenos.

Šarapova pabėgo į Meksiką

Vos pasibaigus Vimbldono teniso turnyrui, garsioji tenisininkė Marija Šarapova pabėgo į Meksiką. Atsipalaiduoti jos auksiniuose pliažuose ir atgauti jėgas po sekinančių treniruočių.
Kartu su 23-jų metų savo mylimuoju, bulgarų tenisininku Grigoru Dimitrovu 27-erių metų antroji pasaulio raketė lepinasi karšta Meksikos saule ir gaiviais kokteiliais bei leipėja prie baseino. Nusimetusi gundančius tenisininkės drabužius gražuolė atrodo pribloškiamai. Gali drąsiai lipti ant bet kurio mados podiumo.

Batalovą apiplėšė sodo kaimynas

Aktorius Aleksejus Batalovas, mums labiausiai žinomas iš populiaraus kino filmo „Maskva netiki ašaromis“, kuriame suvaidino daugelio rusių svajonių vyrą Gošą, gali su palengvėjimu atsidusti. Prieš kelias dienas baigėsi jo senas karas su sodo kaimynu Peredelkine, netoli Maskvos.
Priminsime, kad apgaulės būdu jo parašą gavęs kaimynas buvo užvaldęs dalį A. Batalovo sklypo. Tačiau aktoriaus advokatams pavyko žemę atgauti, ir jis tuo labai džiaugiasi.

Pugačiova po Izraelio pražydo

Grįžusi iš Izraelio, Ala Pugačiova pražydo. Tai pareiškė dainininkas Nikolajus Baskovas, primadoną nufotografavęs po dviejų mėnesių jos atostogų Izraelio kurorte Kesarijuje.
Ten garsenybė ilsėjosi ir puikiai laiką leido kartu su savo dvyniais Hariu ir Liza, vyru Maksimu ir drauge Alina Redel. Neseniai socialiniame tinkle N. Baskovo publikuotoje nuotraukoje 64-erių dainininkė išvaizda prilygsta savo 38-erių vyrui.
Tai pastebėjo ne tik N. Baskovas, bet ir primadonos gerbėjai.

Friskė gydosi Jūrmaloje

Su sunkia onkologine liga kovojanti dainininkė Žana Friskė stojasi ant kojų. Po ilgai trukusio gydymosi Vokietijoje ir JAV reabilitacijai ji pasirinko Pabaltijį ir išsinuomojo namą tyliame kaimelyje šalia Jūrmalos.
Neseniai savo tinklaraštyje pasigyrė, kad gydytojai ją išleido visai vasarai prie Baltijos, į Jūrmalą. Liepos 22–27 dienomis čia kasmet vyksta festivalis „Novaja volna“, kuriame Žana iki šiol dalyvaudavo, ir kur šiemet atvykti pakvietė patį Josifą Kabzoną. Šis pažadėjo tai būtinai padaryti.

Susijusios naujienos

Japonija mini trečiąsias cunamio katastrofos metines

Papua Naująją Gvinėją supurtė 6,7 balo žemės drebėjimas