Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ką tik prasidėję Žaliojo žirgo metai žmonijai atneš milžiniškų gamtos kataklizmų. Tokią prognozę televizijos kanalo „Mir24“ eteryje išsakė garsusis astrologas Pavelas Globa.

„Negali viskas būti gerai. Žaliojo arklio metai pagal persų kalendorių vadinami Gaidžio metais, o Saturnas yra Skorpione, kuris šiuo metu yra kritinėje padėtyje“, – perspėjo astrologas.

Ir paaiškino, kad tokia dangaus kūnų padėtis sąlygoja kataklizmus, susijusius su vandens stichija. Nuo jos ypač nukentės Azijos Ramiojo vandenyno regiono gyventojai.

P. Globa prognozuoja galingus žemės drebėjimus ir cunamius. Pavojingiausias laikas sutaps su Saulės užtemimais – balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Rusijos, kaip ir Europos, laukia ne patys geriausi orai: karšta vasara ir nenuspėjamas ruduo.

Nepaisant visko, astrologas patarė apie tai negalvoti ir išsaugoti vidinę ramybę. Norint sėkmingai išgyventi metus, reikia elgtis kaip Arkliui: mokėti dirbti ir turėti aiškų tikslą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Bilanas – Rusijoje populiariausias

Dainininkų populiarumas nusakomas ne tik jų gerbėjų skaičiumi, bet ir tuo, kaip dažnai jų dainos girdimos per radijo stotis.
Neseniai internete publikuota populiariausių Rusijoje kūrinių suvestinė.
Lyderiu tapo Dima Bilanas. Per 10-metį jo atliekamos dainos nuskambėjo 5 585 422 kartus.
Paskui jį seka Julija Savičeva.

​Ukrainos prezidento žmona – madingo žurnalo veidas

Istoriniai romanai ir filmai apie Ukrainą. Ukrainietiškos dainos ir spalvingi ukrainiečių drabužiai.

Sobčak ragavo šunienos

Skandalingoji laidų ir renginių vedėja Ksenija Sobčak labai mėgsta keliauti.

Meladzei parūpo seksualinė orientacija

Dar neprasidėjęs projektas „Choču k Meladzė“ pakvipo skandalu. Pavyzdžiui, dėl to, kad į naują vaikinų grupę atlikėjus renkantis prodiuseris Konstantinas Meladzė dalyvio anketoje pareikalavo nurodyti savo seksualinę orientaciją.
Taip pat nurodyti, ar gyvenime jis turi antrąją pusę ir nusakyti savo santykius su ja.
Daugelis nesupranta, kaip iš Ukrainos kilęs prodiuseris gali reikalauti tokio dalayko – juk jo šalis pretenduoja tapti ES nare, kur išpažįstama asmens laisvė.

Miliavskaja: neblaivi ir be kelnaičių?

Improvizuotas koncertas Maskvos metro, kurį neseniai surengė skandalingoji dainininkė Lolita Miliavskaja, šokiravo miestiečius: ji buvo virtusi pamišėle.
Internete netrukus pasirodė pranešimai, kad 50-metė garsenybė praeiviams dainavo girta ir be kelnaičių.
Video, kurį nufilmavo vienas pagyvenęs pilietis, matosi, kaip Lolita šoka metro apsivilkusi trumpus sportinius marškinėlius, kaip prie jos prieina moteris ir duoda skarelę, kad ji prisidengtų.

Brežneva – jau pas Meladzę

Pasimėgavęs projektu „Noriu į VIA gra“ ir į jį besiveržusiomis gražuolėmis, kompozitorius ir prodiuseris KonstantinasPasimėgavęs projektu „Noriu į VIA gra“ ir į jį besiveržusiomis gražuolėmis, kompozitorius ir prodiuseris Konstantinas Meladzė pristato naują savo kūrinį – „Noriu pas Meladzę“.Jį, žinoma, ves buvusi „viagra“ - dainininkė ir aktorė Vera Brežneva. Dėl jos, kaip kalbama, K. Meladzė paliko žmoną ir tris vaikus.

Koroliova laukiasi ir meta karjerą

Dainininkė Natalija Koroliova ir jos vyras Tarzanas – Sergejus Gluško seniai svajojo apie antrą vaiką. Dėl to Natašai netgi buvo atlikta operacija. Paaiškėjus, kad ji ir vėl laukiasi ir moteriška laimė – vėl arti, ji nutarė atsisakyti karjeros.
„Negaliu sau leisti nuolat gastroliuoti. Apskritai, kuo toliau, tuo mažiau noriu likti muzikoje. Išleidau daug albumų, dabar galvoju apie kitus projektus – ne muzikinius“, – kalbėjo dar 90-aisiais išgarsėjusi dainininkė.

Makarevičius dainavo Donbase

Garsios roko grupės „Mašina vremeni“ lyderis Andrejus Makarevičius ukrainiečių „Volonterskij fond“ kvietimu apsilankė ...

Ditkovskytė gedi Robino Williamso

Pasklidus žiniai apie tragišką JAV aktoriaus Robino Williamso mirtį, socialinius tinklus užplūdo užuojautų banga. „Robinas Williamsas buvo mano mylimiausias aktorius“, – pareiškė laidų vedėja Viktorija Bonia. „Dieve, kaip gaila“, – parašė Irina Dubcova. „Kodėl ir kam? Toks puikus ir geras. Tokios šviesios širdies“, – pridūrė aktorė Agnija Ditkovskytė.
„Draugai, mano rytas prasidėjo nuo blogos žinios. Nebėra vieno mylimiausių aktorių.

Jelcinas jaunesnysis meile džiaugiasi Paryžiuje

Tuo metu, kai pasaulio garsenybės šampanu laisto Ibisos, San Tropezo, Maljorkos, Los Andželo ir kitų naktinių klubų ...

Susijusios naujienos

Japonija mini trečiąsias cunamio katastrofos metines

Papua Naująją Gvinėją supurtė 6,7 balo žemės drebėjimas