Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pavelas Globa 2014-aisiais žada cunamius ir žemės drebėjimus

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Ką tik prasidėję Žaliojo žirgo metai žmonijai atneš milžiniškų gamtos kataklizmų. Tokią prognozę televizijos kanalo „Mir24“ eteryje išsakė garsusis astrologas Pavelas Globa.

„Negali viskas būti gerai. Žaliojo arklio metai pagal persų kalendorių vadinami Gaidžio metais, o Saturnas yra Skorpione, kuris šiuo metu yra kritinėje padėtyje“, – perspėjo astrologas.

Ir paaiškino, kad tokia dangaus kūnų padėtis sąlygoja kataklizmus, susijusius su vandens stichija. Nuo jos ypač nukentės Azijos Ramiojo vandenyno regiono gyventojai.

P. Globa prognozuoja galingus žemės drebėjimus ir cunamius. Pavojingiausias laikas sutaps su Saulės užtemimais – balandžio ir rugsėjo mėnesiais.

Rusijos, kaip ir Europos, laukia ne patys geriausi orai: karšta vasara ir nenuspėjamas ruduo.

Nepaisant visko, astrologas patarė apie tai negalvoti ir išsaugoti vidinę ramybę. Norint sėkmingai išgyventi metus, reikia elgtis kaip Arkliui: mokėti dirbti ir turėti aiškų tikslą.
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Agurbaš grožio paslaptys

Buvusi „dešrų karaliaus“ Nikolajaus Agurbašo žmona, dainininkė Andželika Agurbaš (jaunystėje Lika Jalinskaja) gali pasigirti puikia išvaizda. Nepaisant metų (jai 44-eri) atrodo kur kas jaunesnė, nei yra iš tiesų.
Neseniai socialiniame tinkle ji pasidalino keliais savo grožio ir švytėjimo receptais.
Pasirodo kiekvieną rytą Andželika suvalgo didelį šaukštą alyvuogių aliejaus, padedančio odai ir plaukams švytėti. Be kita ko vartoja vitaminus ir tik natūralią kosmetiką.

Rotaru koncertai Rusijoje atšaukiami

Ukrainiečių dainininkė Sofija Rotaru tapo nesveikų aistrų auka. Jos koncertai Tomske, Kemerove ir Chabarovske buvo oficialiai atšaukti.
Tokios Rusijos reakcijos dainininkė sulaukė po to to, kai jos sūnus Ruslanas internete publikavo nuotrauką, kurioje Rotaru šeima įsiamžino švenčianti Ukrainos nepriklausomybės dieną su priešaru „Šlovė Ukrainai. Didvyriams šlovė“.
S. Rotaru koncertų direktorius Sergejus Lavrovas turi savą šių įvykių versiją.

Širvinto 80-metyje – Kirkorovas, Tretjakas ir bankrutavusio turgaus savininkas

Žinomam rusų aktoriui Aleksandrui Širvintui, garsiajame filme „Likimo ironija arba po pirties“ suvaidinusiam ...

​Seksas su Dapkūnaite – nepriimtinas

„Žiemos nebus“. Taip vadinasi režisieriaus Iljos Demičevo filmas, kuriame genialusis aktorius Olegas Menšikovas turėjo ...

Kirkorovas ant ledo nečiuoš

Dainininkas Filipas Kirkorovas atsisakė dalyvauti čiuožėjo ir trenerio Iljos Averbucho projekte „Ledynmečio periodas“,Dainininkas Filipas Kirkorovas atsisakė dalyvauti čiuožėjo ir trenerio Iljos Averbucho projekte „Ledynmečio periodas“, kurį jau pradėjo rodyti vienas Rusijos televizijos kanalų.Tiesa, Filipas nepatingėjo atvykti į treniruotę pas I. Averbuchą ir bent pastovėti ant pačiūžų – įrodydamas, kad jam išmokti čiuožti nėra jokių šansų. „Ne, Ilja, tai tikrai ne man“, - pakomentavo kone dviejų metrų milžinas.

Gagarina ištekėjo už žvaigždžių fotografo

Su projekto „VIA Gra“ prodiuseriu Konstantinu Meladze sieta dainininkė Polina Gagarina pateikė staigmeną – ištekėjo už ...

Pugačiova ištekino Judaškino dukterį

Vienturtė rusų dizainerio Valentino Judaškino duktė ištekėjo. Šią žinią pranešė jaunosios mama Marina Judaškina.

Andrejui Končalovskiui – Venecijos „Sidabro liūtas“

Ant raudonojo 71-ojo Venecijos kino festivalio kilimo pasirodė ir rusų garsenybės. Asmeninę dramą dėl dukros Mašos išgyvenantis garsus režisierius, prieš Putino veiksmus Ukrainoje pasisakantis Andrejus Michalkovas-Končalovskis čia pristatė naują savo darbą „Baltosios paštininko Aleksejaus Triapicino naktys“.
Į festivalį jį atlydėjo jo žmona ir mūza, aktorė Julija Vysockaja.
Filmas apie kaimo laiškininką Aleksejų rungėsi pagrindinėje konkursinėje programoje ir laimėjo „Sidabro liūtą“ – už režisūrą.

Džuna sumušė Pugačiovą

Garsioji aiškiaregė gruzinė Džuna (Jevgenija Davitašvili) papasakojo seną istoriją apie seną ginčą su Ala Pugačiova, kuris baigėsi kraujo praliejimu. Kaip paaiškėjo, priežastis buvo A. Pugačiovos pavydas. Džuna esą kažkada gerai dainavo ir viename konkurse nugalėjo A. Pugačiovą, ir ji to neatleido.
Aiškiaregė teigia kažkada mylėjusi Alos dainas ir ją gerbusi. Bet po minėto inicidento A. Pugačiova jai nustojo egzistavusi.
Tai nutiko 1986 metais.

Depardieu perprato „rusišką širdį“

Aktorius Gerardas Depardieu pristatė naują savo filmą – kovinį trilerį „Viktoras“, kuriuo jis esą pakeis planetą.

Susijusios naujienos

Japonija mini trečiąsias cunamio katastrofos metines

Papua Naująją Gvinėją supurtė 6,7 balo žemės drebėjimas