Monika Kvietkutė pasirinko Šedžiuvienės pavardę

APKLAUSA
A. Šedžius ir M. Kvietkutė (Rolando Parafinavičiaus nuotr.) (Alfa.lt nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/11)

A. Šedžius ir M. Kvietkutė (Rolando Parafinavičiaus nuotr.) (Alfa.lt nuotr.)

Savaitgalį įvyko ilgai lauktos Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės, kuri po santuokos pasirinko Šedžiuvienės pavardę, vestuvės, vadintos metų puota. Prieš šią šventę žiniasklaida be perstojo zujo ir išpūtė tikrų tikriausią burbulą.

Buvo teigiama, kad vestuvėse dalyvaus 6000 tūkst. žmonių, tačiau pora kvietė tik artimiausius ir brangiausius žmones, o jų buvo beveik šimtą kartų mažiau. Sklido kalbos, kad puota vyks Šiaulių arenoje, tačiau Monika ir Andrius pasirinko vieną iš populiariausių apskrities švenčių vietų – Šeduvos malūną. Stalai lūžo nuo vaišių ir gėrimų.

Jaunieji leido sau pramogą pasivažinėti iš tolimosios Rusijos atgabentomis rogėmis, tačiau, anot šaltinių, jos buvo atgabentos iš Šalčininkų, ir pora nesišvaistė į dešinę ir į kairę keldami vestuves.

Nors daugelis žinomų moterų verčiasi per galvą, siuvasi sukneles pas dizainerius ir išleidžia ne vieną šimtą, bet Monika – labai ekonomiška ir universali moteris, kuri savo suknelę nuomojosi. Kam reikia pinigus į balą mesti? Balta suknelė, veliumas ir balto kailio boa pavertė studentę tikra princese. Monika nesivaikė madų, liko ištikima tradicijoms – po ceremonijos tapo Šedžiuviene.

Daugiausia kritikos sulaukė A. Šedžiaus apranga. Baltos pirštinaitės, baltas kostiumas, balti batai – tiesiog balta akyse. Andriaus apranga po ceremonijos tapo pajuokos objektu ne vienoje televizijos laidoje.

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Nauja plaukų spalva: Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė – nebe juodaplaukė

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė komentatoriui: mes visos – „kūdos barakudos“

Kuri Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė jums patinka labiau?

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė ir Liepa Mondeikaitė gerbėjus pribloškė aistringu bučiniu

Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė paviešino savo keliaraiščio nuotrauką

Populiariausios naujienos