Kaip pavergti vyro širdį

Piršlybos (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Ilgesingas žvilgsnis, viliojanti šypsena: kai kurios fatališkos moterys turi stebėtiną sugebėjimą patraukti į save vyrų dėmesį. O kitos, svajojančios susirasti sau gyvenimo partnerį, nežino, kaip joms elgtis. Jos svyruoja tarp dviejų kraštutinumų: ir atvirai kabintis vyrui ant kaklo nepadoru, ir iš perdėto santūrumo jokios naudos! O juk visai nesunku vilioti vyrą ir kartu išlikti paslaptingai. Tik reikia įsidėmėti kelias gudrybes.

Pamirštas koketavimo menas

Šiuolaikinės moterys darbe praleidžia visą dieną. Savo kasdienius reikalus jos vis dažniau tvarko per internetą. Dauguma savimi pasitikinčių ir savarankiškų, bet vienišų moterų atprato koketuoti ir naudotis savo moteriškumu. O paslaptingas moteriškumas vyrui gali būti labai patrauklus. Po pirmojo susitikimo su vaikinu neskubėkite iškart tartis su juo dėl kito pasimatymo, bombarduoti jo žinutėmis ir skambinti telefonu. Suteikite jam galimybę jus užkariauti.

Pasitikėjimas savimi traukia kitus

Apklausos parodė, kad didžioji dauguma vyrų susižavi savimi pasitikinčiomis moterimis, o arogancija juos atbaido. Jeigu esate drovi, neslėpkite savo nedrąsumo po įžūlumo kauke. Vyrai linkę greitai pabėgti nuo arogantiškų ir įžūlių moterų.

Pasikliaukite moteriška intuicija

Ir po pirmojo, ir po antrojo pasimatymo įsiklausykite į savo vidinį balsą. Ką sako jūsų širdis? Mokykitės pasitikėti savo intuicija. Moterys, kurios labai trokšta bet kokia kaina susirasti gyvenimo partnerį, dažnai neišgirsta savo vidinio balso. Neskubėkite prisirišti prie pirmojo sutiktojo, atidžiai stebėkite viską, tai padės jums neapsirikti ir išvengti nusivylimų.

Neatskleiskite visko

Per vieną nuoširdų pokalbį išpasakoti visą gyvenimo istoriją nėra gera idėja! Jeigu jūs iškart atskleisite visą save kaip atvirą knygą, potencialus partneris greitai praras interesą. Palikite jam erdvės pamąstyti. Tai sužadins jo susidomėjimą jumis.

Venkite tabu temų

Nekalbėkite per pirmąjį pasimatymą apie savo buvusius vaikinus, pinigų problemas ar naujausias pastangas laikytis dietos. Yra temų, kurios visai netinkamos pokalbiams pažinties pradžioje, ypač jei paliečiamos per anksti. Taigi: pirma pagalvokite, o paskui kalbėkite!

Subtiliai inscenizuokite viliojimą

Gili iškirptė, labai aukšti kulniukai, trumpas sijonėlis, dviprasmiškai iškalbinga išvaizda – visa tai atrodo vulgaru. Geriau panaudokite kitus ginklus bandydamos užkariauti vyriškį. Tebūnie tai sąmojis, žavesys, stilinga išvaizda, geras skonis. Jie veikia stipriau už tiesioginį puolimą.

Laikykitės žaidimo taisyklių

„Sąskaitą apmoku aš! „Aš pati galiu apsivilkti paltą!“ – perdėta emancipacija žudo romantiką. Leiskite jam pasijusti džentelmenu, o jūs mėgaukitės būdama moterimi. Suvokite flirtą kaip žaidimą, užuot pabrėždamos perdėtą nepriklausomybę.

Patikrinkite vyro susidomėjimą

Jūsų kavalierius atrodo nedrąsus ar nesusidomėjęs? Gali būti, kad jis paprasčiausiai nedrįsta pakviesti jus į antrą pasimatymą. Tačiau jūs nenorite rizikuoti. Papasakokite jam apie įdomią parodą arba užsiminkite, kaip labai norėtumėte apsilankyti restorane kitoje gatvėje. Tokie pasiūlymai padeda neryžtingiems vyrams įgauti drąsos. Jeigu jis praleidžia užuominą ja nepasinaudojęs, galite būti tikra, kad jo nesudominote.

Neskubėkite į lovą

Susipažinote ir iškart pajutote potraukį? Dabar klausiate savęs, ar pasiduoti geismui, ar išlikti santūriai. Niekada nepakenks atidėti suartėjimą vėlesniam laikui. Jei atsiduosite pirmąją naktį, rizikuojate skaudžiai nusivilti. Greitas seksas gali būti neteisingai interpretuotas. O jūs pati sunaikinsite nepakartojamą įsižiebusios meilės žavesį ir nuostabią pradžios įtampą.

Neverskite jo apsispręsti

Jeigu jūsų vaikinas, su kuriuo susipažinote per internetą, po pirmojo pasimatymo iš susižavėjimo jumis nepanaikina savo pažinčių skelbimo, nenusiminkite. Ir jūs galite ramiai pasilikti sau laiko. Duokite jam šansą artimiau susipažinti su jumis ir neremkite jo prie sienos – kai jūsų ryšys taps intensyvus, jūs abu galėsite iškilmingai išsiregistruoti iš pažinčių svetainės.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

Vaikų psichologinių sutrikimų simptomai ..

Vis daugiau vaikų kenčia nuo psichologinių sutrikimų, todėl mokslininkai sudarė trumpą ir aiškų 11 pagrindinių simptomų sąrašą, kad tėveliams būtų lengviau pastebėti požymius, perspėjančius apie psichologines ligas.Naujausi tyrimai rodo, kad net 3 iš 4 vaikų, kenčiančių nuo psichologinių sutrikimų, nesulaukia tinkamos pagalbos.

Ko negalima daryti išeinant iš darbo? 3

Tikriausiai daugelis darbuotojų pasvajoja, koks triukšmingas bus jų išėjimas iš senojo darbo: jie pasakys kolegoms ir vadovui viską, ką apie juos galvoja, trenks durimis ir išeis į svajonių darbą. Tačiau šioms svajonėms išsipildyti neverta...Ko negalima daryti išeinant iš darbo?
· Rodyti emocijų.

Žaiskite ir mylėkite vieni kitus! ..

Mūsų visuomenėje priimta, kad žaidžia tik vaikai, o suaugusiems užsiimti žaidimais – kvaila... Pasak specialistų, toks įsitikinimas klaidingas. Žaidimai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, kuris moko mus mylėti save ir gyvenimą.„Žaidimai nedera su suaugusio žmogaus koncepcija. Suaugę žmonės nebemoka žaisti, – sako Brene Brown, tyrinėtoja ir Hjustono universiteto profesorė. – Tačiau akivaizdu, kad žaidimas suteikia žmogui laimę ir pasitenkinimo jausmą.

Kaip poros santykiai veikia sveikatą? ..

Santykiai reikalauja nuolatinių pastangų, bet stengtis verta, rodo mokslas, nes santykiai yra naudingi mūsų sveikatai.Santykiai mažina psichologinių ligų rizika
Floridos universiteto mokslininkai 2010 metais atliko tyrimą, per kurį stebėjo 1621 savanorį ir išsiaiškino, kad tyrimo dalyviai, kurie turėjo gyvenimo partnerį, rečiau skundėsi psichologiniais sutrikimais.

Vieniši per šventes. Ir laimingi! 11

Kai tik parduotuvėse pasirodo kalėdiniai papuošimai, prasideda pasiruošimo šventėms karštinė. Vieni šiuo laikotarpiu mėgaujasi, o kiti negali pakęsti.Vienišiai nemėgsta Kalėdų, nes tai šeimos šventė. Jie neturi partnerio, draugų, nebendrauja su artimaisiais ir per didžiąsias metų šventes lieka visiškai vieni. Kartais vienišių likimas ištinka ir nevienišus žmones: atidėtas skrydis, pasikeitę planai, ligos ir t.t. koreguoja stropiai sukurtus planus.

Susijusios naujienos

Kaip iškylauti ir grybauti, kad negautume baudos? ..

Kaip išsaugoti atostogų nuotraukas? ..

Kaip keliauti su mažu lagaminu? ..

Kaip krikščioniškas pasaulis švenčia Velykas? ..

Kaip švęsite Šv. Valentino dieną – prancūziškai, itališkai ar lietuviškai? ..

Kaip išmokti suprasti savo augintinį? ..

Kaip Agnija Ditkovskytė išgyveno savo tėvų skyrybas? ..

Kaip Dalia Ibelhauptaitė privertė pasveikti sergantįjį vėžiu 6

Kaip operatorius Jonas Gricius Elizabethą Taylor supykdė 4

Kaip augintinį apsaugoti nuo šalčio? ..