Ditkovskytė per pasirodymą griuvo kartu su partneriu

Povilas Vanagas ir Agnė Ditkovskytė (PBK nuotr.) (Archyvo nuotr.)
Aa+Aa-

Per Pirmąjį Baltijos kanalą transliuojamą šou „Ledas ir liepsna“ Lietuvai atstovaujanti pora po sekmadienio pasirodymo turnyrinėje lentelėje nusmuko viena pozicija. Tam įtakos turėjo aktorės Agnės Ditkovskytės čiuožimas, kai įsibėgėjusi ji pargriovė savo partnerį Povilą Vanagą ir griuvo pati.

„Ant ledo jaučiuosi puikiai. Kažkodėl čiuoždama labai savimi pasitikiu“, – prieš pasirodymą sakė A. Ditkovskytė. O jos partneris šokių ir čiuožimo projekte pridūrė: „Ji laksto tai šen, tai ten. Sakau jai, kad pailsėtų, o ji ir vėl laksto. Neįmanoma jos sustabdyti“.

Tarptautiniame projekte „Ledas ir liepsna“ šiuo metu varžosi šešiolika porų. Po sekmadienio pasirodymo lietuvių pora atsidūrė septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Praeitą savaitę A. Ditkovskytė ir P. Vanagas penkta ir šešta vieta dalinosi su Liza Arzamasova ir Maksimu Staviskiu.

<

Pasirodymui lietuviai pasirinko „Electric Light Orchestra“ dainą „Ticket To The Moon“. Pagal lyrišką melodiją čiuožusi pora sujaudino visą komisiją. Už artistiškumą visi penki komisijos nariai porai skyrė maksimalų – 6.0 – įvertinimą.

Tačiau už techniką lietuvių pora gavo mažiau balų. Televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Šepeliovas, baleto šokėjas Faruchas Ruzimatovas, prodiuseris, aktorius ir televizijos laidų vedėjas Aleksandras Cekalo ir aktorė Ingeborga Dapkūnaitė porai skyrė po 5.9 balo, o dailiojo čiuožimo trenerė Tatjana Tarasova – tik 5.7 balo.

Komisija porai balų pagailėjo dėl techninės A. Ditkovskytės klaidos. Mergina smarkiai įsibėgėjo ir vietoj to, kad švelniai pričiuožtų prie partnerio, išmušė jį iš kojų, o paskui nukrito ir pati.

Vis dėlto artistiški lietuviai situaciją sugebėjo išgelbėti taip, kad galėjo pasirodyti, jog poros kritimas – specialus triukas. „Tai buvo labai rimtas kritimas, tačiau poros čiuožimo lygis labai išaugo, – porą gyrė T. Tarasova. – Tiek jausmas, tiek muzika, tiek viso to sutapimas yra labai aukšto lygio“.

„Kai čiuožėjai per kelias pasirodymo minutes sugeba sukurti tokią atmosferą, tokį spektaklį, tai yra labai didelis pasiekimas. Jūs man šiandien įteikėte didelę dovaną“, – į porą kreipėsi F. Ruzimatovas.

Dabar projekto „Ledas ir liepsna“ lyderiai – olimpinė čempionė Tatjana Navka ir Aleksejus Vorobjovas.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

​Vaiva Budraitytė: grėsmės Lietuvai neliks tik nuo 2028 metų
2 ..

Žinoma astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė nevengia drąsiai prognozuoti įžymybių, politikų bei valstybių ateities.

​Edgaras Lubys: muzika nėra tik fonas pilnai lėkštei
3 ..

Miesto romantiku vadinamas Edgaras Lubys šeštadienio vakarą vyksiančioje „Auksinio balso“ laidoje vienas iš nedaugelio ...

​Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: aukštakulniai – dažna moterų automobilio gedimo priežastis
..

Pasirodo, kad labai dažnas autoservisų klientas yra merginos arba moterys.

Artūras Zuokas LNK eteryje: paprašyčiau transliacijos režisierių rodyti tai, ką aš pranešu!
..

Ponia Kristina Brazauskienė, dizaineris Juozas Statkevičius, aktorė Asta Baukutė, sveikinimų koncerto ir loterijų ...

​Televizijos kanalas „Discovery channel“ pristato magijos triukų grupes
5 ..

Magija egzistuoja tūkstantmečius.

​Galingiausios pasaulio krūtys studijoje bandys suskaldyti 4 plytas, beisbolo lazdą, o lietuvis plastikos chirurgas neteks amo
5 ..

Amerikietė Susan Sykes, galingiausių pasaulyje krūtų savininkė ir Gineso rekordininkė, dar vadinama Busty Heart ...

​„Lietuvos balse“ prasideda dvikovos
..

„Lietuvos balsas“ žengia į naują etapą - jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje startuoja „Dvikovos“! Emocijų šiame ...

​Marius Repšys gatvės gimnastams demonstravo špagatą
5 ..

Prisitraukti prie skersinio viena ranka – toks yra aktoriaus, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ vieno iš vedėjų ...

​Ką patyrė pirmą kartą gyvenime grožio centre apsilankiusi senjorė
4 ..

Ilgus metus su pavydu ir smalsumu žiūrėjusi į kosmetologijos centruose pasigražinusias moteris, ponia Danguolė ...

​Laimėti „Lietuvos talentus“ itin trokšta latviai
..

Į TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ sceną veržiasi ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai.

Susijusios naujienos