Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Ditkovskytė per pasirodymą griuvo kartu su partneriu

Povilas Vanagas ir Agnė Ditkovskytė (PBK nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Per Pirmąjį Baltijos kanalą transliuojamą šou „Ledas ir liepsna“ Lietuvai atstovaujanti pora po sekmadienio pasirodymo turnyrinėje lentelėje nusmuko viena pozicija. Tam įtakos turėjo aktorės Agnės Ditkovskytės čiuožimas, kai įsibėgėjusi ji pargriovė savo partnerį Povilą Vanagą ir griuvo pati.

„Ant ledo jaučiuosi puikiai. Kažkodėl čiuoždama labai savimi pasitikiu“, – prieš pasirodymą sakė A. Ditkovskytė. O jos partneris šokių ir čiuožimo projekte pridūrė: „Ji laksto tai šen, tai ten. Sakau jai, kad pailsėtų, o ji ir vėl laksto. Neįmanoma jos sustabdyti“.

Tarptautiniame projekte „Ledas ir liepsna“ šiuo metu varžosi šešiolika porų. Po sekmadienio pasirodymo lietuvių pora atsidūrė septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Praeitą savaitę A. Ditkovskytė ir P. Vanagas penkta ir šešta vieta dalinosi su Liza Arzamasova ir Maksimu Staviskiu.

<

Pasirodymui lietuviai pasirinko „Electric Light Orchestra“ dainą „Ticket To The Moon“. Pagal lyrišką melodiją čiuožusi pora sujaudino visą komisiją. Už artistiškumą visi penki komisijos nariai porai skyrė maksimalų – 6.0 – įvertinimą.

Tačiau už techniką lietuvių pora gavo mažiau balų. Televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Šepeliovas, baleto šokėjas Faruchas Ruzimatovas, prodiuseris, aktorius ir televizijos laidų vedėjas Aleksandras Cekalo ir aktorė Ingeborga Dapkūnaitė porai skyrė po 5.9 balo, o dailiojo čiuožimo trenerė Tatjana Tarasova – tik 5.7 balo.

Komisija porai balų pagailėjo dėl techninės A. Ditkovskytės klaidos. Mergina smarkiai įsibėgėjo ir vietoj to, kad švelniai pričiuožtų prie partnerio, išmušė jį iš kojų, o paskui nukrito ir pati.

Vis dėlto artistiški lietuviai situaciją sugebėjo išgelbėti taip, kad galėjo pasirodyti, jog poros kritimas – specialus triukas. „Tai buvo labai rimtas kritimas, tačiau poros čiuožimo lygis labai išaugo, – porą gyrė T. Tarasova. – Tiek jausmas, tiek muzika, tiek viso to sutapimas yra labai aukšto lygio“.

„Kai čiuožėjai per kelias pasirodymo minutes sugeba sukurti tokią atmosferą, tokį spektaklį, tai yra labai didelis pasiekimas. Jūs man šiandien įteikėte didelę dovaną“, – į porą kreipėsi F. Ruzimatovas.

Dabar projekto „Ledas ir liepsna“ lyderiai – olimpinė čempionė Tatjana Navka ir Aleksejus Vorobjovas.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Garbinga TV3 projekto viešnia – Azerbaidžano atstovė „Eurovizijos“ dainų konkurse Dilara Kazimova

Šį sekmadienį „Chorų karuose“ dėl pergalės varžysis net 6 galingi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Stano senjorų „Lietuvos bočių“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam diriguoja Arno Švilpausko „Daumantų kapela“, ir Povilo Meškėlos bei Vlado Kovaliovo vedamas Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos choras.

„Padėkime augti“: vaikai nevalgiukai – išbandymas tėvams

Bene daugiausiai kantrybės iš tėvų reikalaujantys vaikai yra nevalgiukai. „Jis nieko nevalgo arba per visą dieną jam užtenka pakelio jogurto“, - dejuoja mamos. „Man atsibodo paskui vaiką lakstyti su lėkšte tam, kad ką nors per dieną įsidėtų į burną“, – guodžiasi kitos.
Iš tiesų norint pamaitinti nevalgiukus reikia ne tik kantrybės, bet ir begalinės fantazijos gaminant vaikų akiai patrauklius patiekalus.

Kaip kiaušinių fasuotoja Olga virto modeliu ir gražiausia Airijos moterimi?

LNK laida „KK2 penktadienis“ šįvakar papasakos neįtikėtiną „Misis Airija 2014“ tapusios lietuvaitės istoriją. 13 metų Airijoje gyvenanti Olga nė gražiausiuose sapnuose netikėjo, kad jos gyvenimas šitaip pasikeis. Kadaise ji dirbo kasininke viename prekybos centre Lietuvoje, paskui emigravo į Airiją. Ten skynė pievagrybius ir fasavo kiaušinius.
Monotoniškas gyvenimas truko tol, kol vieną dieną ji nuėjo į pasimatymą su vyru, su kuriuo susipažino internete. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

„Dviračio šou“: Sūrskis suteikė politinį prieglobstį humoristui Zadornovui

Šį vakarą laidoje „Dviračio šou“ matysite:
Zuoko medžioklinis šautuvas įdarbintas Vilniaus savivaldybėje viešosios tvarkos skyriuje;
Garliavos rotušėje paminėtos tetos Neringos pabėgimo metinės;
Sūrskis suteikė politinį prieglobstį humoristui Zadornovui.

TV3 žiūrovams ruošia specialų projektą su Liutauro Salasevičiaus kolekcija „Šou“

Dizaineris Liutauras Salasevičius jau netrukus savo kūrybos gerbėjams pristatys šeštąją elegantišką ir ištaigingą vakarinių suknelių kolekciją „Šou“. Bilietai į pristatymą tirpsta, tačiau kūrėjo gerbėjai, neturintys galimybės dalyvauti renginyje, gali nenusiminti: pasižiūrėti ir įvertinti įspūdingą kolekciją jie gegužės 1 d. galės įsijungę TV3 televiziją.

„Dviračio šou“: Maskva patikėjo Romanovo ašaromis

Šį vakarą laidoje „Dviračio šou“ matysite:
Prezidentūroje atlikta Ulbinaitės teismo generalinė repeticija;
Maskva patikėjo Romanovo ašaromis;
Puteikis rinkimų plakatui nusifotografavo tik su „šlipsu“.

Susijusios naujienos