Ditkovskytė per pasirodymą griuvo kartu su partneriu

Povilas Vanagas ir Agnė Ditkovskytė (PBK nuotr.) (Archyvo nuotr.)
Aa+Aa-

Per Pirmąjį Baltijos kanalą transliuojamą šou „Ledas ir liepsna“ Lietuvai atstovaujanti pora po sekmadienio pasirodymo turnyrinėje lentelėje nusmuko viena pozicija. Tam įtakos turėjo aktorės Agnės Ditkovskytės čiuožimas, kai įsibėgėjusi ji pargriovė savo partnerį Povilą Vanagą ir griuvo pati.

„Ant ledo jaučiuosi puikiai. Kažkodėl čiuoždama labai savimi pasitikiu“, – prieš pasirodymą sakė A. Ditkovskytė. O jos partneris šokių ir čiuožimo projekte pridūrė: „Ji laksto tai šen, tai ten. Sakau jai, kad pailsėtų, o ji ir vėl laksto. Neįmanoma jos sustabdyti“.

Tarptautiniame projekte „Ledas ir liepsna“ šiuo metu varžosi šešiolika porų. Po sekmadienio pasirodymo lietuvių pora atsidūrė septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Praeitą savaitę A. Ditkovskytė ir P. Vanagas penkta ir šešta vieta dalinosi su Liza Arzamasova ir Maksimu Staviskiu.

<

Pasirodymui lietuviai pasirinko „Electric Light Orchestra“ dainą „Ticket To The Moon“. Pagal lyrišką melodiją čiuožusi pora sujaudino visą komisiją. Už artistiškumą visi penki komisijos nariai porai skyrė maksimalų – 6.0 – įvertinimą.

Tačiau už techniką lietuvių pora gavo mažiau balų. Televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Šepeliovas, baleto šokėjas Faruchas Ruzimatovas, prodiuseris, aktorius ir televizijos laidų vedėjas Aleksandras Cekalo ir aktorė Ingeborga Dapkūnaitė porai skyrė po 5.9 balo, o dailiojo čiuožimo trenerė Tatjana Tarasova – tik 5.7 balo.

Komisija porai balų pagailėjo dėl techninės A. Ditkovskytės klaidos. Mergina smarkiai įsibėgėjo ir vietoj to, kad švelniai pričiuožtų prie partnerio, išmušė jį iš kojų, o paskui nukrito ir pati.

Vis dėlto artistiški lietuviai situaciją sugebėjo išgelbėti taip, kad galėjo pasirodyti, jog poros kritimas – specialus triukas. „Tai buvo labai rimtas kritimas, tačiau poros čiuožimo lygis labai išaugo, – porą gyrė T. Tarasova. – Tiek jausmas, tiek muzika, tiek viso to sutapimas yra labai aukšto lygio“.

„Kai čiuožėjai per kelias pasirodymo minutes sugeba sukurti tokią atmosferą, tokį spektaklį, tai yra labai didelis pasiekimas. Jūs man šiandien įteikėte didelę dovaną“, – į porą kreipėsi F. Ruzimatovas.

Dabar projekto „Ledas ir liepsna“ lyderiai – olimpinė čempionė Tatjana Navka ir Aleksejus Vorobjovas.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

​Ketvirtis milijono išsilavinusių žiūrovų žaidžia „Auksinį protą”
..

LRT naujojo sezono intelektinis žaidimas „Auksinis protas” trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų traukia šimtus ...

​Arūnas Valinskas naujai „Meilė kaip mėnulis“ aktorei: nepasišiukšlink!
12 ..

Greta Mikalauskytė, aktorių atrankoje talentu pralenkusi daugiau kaip 300 varžovių, jau bando jėgas LRT serialo „Meilė ...

​Stanislava pensininkės gyvenimą Lietuvoje iškeitė į Paryžių
6 ..

Dažnai sakoma, jog tikroji meilė tėvynei gimsta tuomet, kai ją palieki.

​„Lietuvos talentų“ teisėjus ir visą salę žiūrovų į lauką privertė išeiti... žirgas rekordininkas
7 ..

Vakar, sekmadienį, žiūrimiausiu laiku, 19.30 val., TV3 projekto „Lietuvos talentai“ transliacijoje įvyko tai, ko niekas ...

„Dviračio šou“: Floridos aligatoriai laukia atvykstančios Kristinos Brazauskienės
2 ..

Šįvakar Dviračio šou rodo:Floridos aligatoriai laukia atvykstančios Kristinos Brazauskienės.

​Televizijos kanalas „Discovery Channel“ atveria duris į magijos pasaulį
5 ..

Spalio 20 d. televizijos kanalas „Discovery Channel“ pradeda naują laidų ciklą „Magiški ženklai“ (angl. „Magic Beacon“) ...

​Naujos vestuvinės laidos „Šventę švęsti“ vedėjas Andrius Butkus pats vesti nenori
..

Netrukus per LNK televiziją startuos naujas savaitgalio šou „Šventę švęsti“ - tai smagios ir nuotaikingos jaunavedžių ...

Rūta Ščiogolevaitė mentalistui: nemėgstu aš tavęs!
2 ..

Ar trečias kartas garantuoja sėkmę? Kodėl visi salėje susirinkę žiūrovai kartu su TV3 sekmadienio šou „Lietuvos ...

​Inga Budrienė atskleis, kaip tapti sėkminga verslininke ir kaip pagaminti cepelinus su sraigėmis
3 ..

Dažnai vadinama Kauno ponia, kartais pašiepiama žodžiu „poniutė“, Inga Budrienė jau penkiolika metų yra sėkminga ...

​Tamsioji socialinių tinklų pusė: kaunietė studentė prabilo apie ją šantažavusį gašlų maniaką
..

Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose net nesusimąstome apie čia tykančius pavojus. O vertėtų.

Susijusios naujienos