Trakų rajone – tragiška avarija: susidūrė trys automobiliai, žuvo penki žmonės
Atnaujinta 18.48

Netektis (asociatyvi nuotr.)
Netektis (asociatyvi nuotr.)
Alfa.lt | BNS
2021-01-13 17:46

Policija praneša apie trečiadienį kelyje Trakai–Aukštadvaris įvykusią tragišką avariją. Susidūrus trims transporto priemonėms, žuvo viename automobilyje važiavę penki žmonės.

Policija praneša, kad sausio 13 d. apie 16 val. 37 min. Trakų r., Penkininkų k., kelyje Trakai–Aukštadvaris, susidūrė automobiliai „Citroen“, „Fiat“ ir vilkikas. Eismo įvykio metu žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę keturi keleiviai ir vairuotojas. Aplinkybės aiškinamos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius BNS informavo, kad avarijoje nukentėjo penki žmonės, keturi iš jų buvo prispausti viename iš lengvųjų automobilių.

Vilniaus apskrities policijos budėtojas BNS vėliau patikslino, kad visi penki asmenys važiavo viename automobilyje.

Jo teigimu, pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas.

Be to, į įvykio vietą vykusių gelbėtojų automobilis nuslydo nuo kelio ir apsivertė, tačiau žmonės nenukentėjo.

„Tai neturėjo įtakos gelbėjimui, kadangi ne vienas automobilis išvyksta. (...) Žmonės persėdo į kitą automobilį ir įgula nuvyko į gelbėjimą“, – BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.