„Alfa taškas“: smulkusis ir vidutinis verslas šaukiasi pagalbos
Pokalbis su Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininke D. Matukiene

Dalia Matukienė
Dalia Matukienė
Alfa.lt
2021-01-13 06:34

„Sunkiai gyvenam. Smulkusis ir vidutinis verslas pirmąjį pandemijos laikotarpį išgyveno vienaip, o prasidėjus antrajam – jam labai ruošėsi, skirtingai galbūt nuo valdininkų, kurie tam visiškai nepasiruošė, nors buvo kalbama, kad bus ir antrasis, ir trečiasis periodas“, – laidoje „Alfa taškas“ rėžė Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė.

Pasak jos, nepaisant pasirengimo, dabar, įsibėgėjus COVID-19 ribojimams, smulkusis ir vidutinis verslas atsidūrė tragiškoje padėtyje, nes niekaip nesulaukia rimtesnės valstybės pagalbos.

„Dabar situacija yra apverktina ir viskas priklausys nuo paramos. Šiandien nežinome, kiek bus bankrotų“, – pesimistiškai kalbėjo D. Matukienė.

Ji kartu retoriškai klausė, ar nėra didesnė rizika užsikrėsti didžiuosiuose prekybos centruose nei mažose parduotuvėlėse, kuriose griežtai laikomasi visų reikalavimų.

Anot Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkės, jie pasiruošę sėsti prie vieno stalo su ministre Aušrine Armonaite ir kartu ieškoti išeities. Esą būtina kuo greičiau paleisti paramos verslui programą.

„Kiekviena diena – verslo ėjimas į minusą, kuo didesnis minusas, tuo sunkesnis ir ilgesnis kelias į atsigavimą“, – laidoje „Alfa taškas“ kalbėjo D. Matukienė.

Plačiau apie tai – laidoje „Alfa taškas“.

JWPLAYER_MAIN:682