„Alfa taškas“: kas kaltas – naujoji ar senoji Vyriausybė?
Opozicija kviečiasi sveikatos ministrą ant kilimėlio

Jurgita Sejonienė (dešinėje)  ir Aušrinė Norkienė
Jurgita Sejonienė (dešinėje) ir Aušrinė Norkienė
Alfa.lt
2021-01-12 15:37

„Opozicinės frakcijos kviečia ministrą į bendrą frakcijų posėdį, kad paaiškintų ir prisiimtų atsakomybę dėl šalyje didėjančių neskaidriai organizuojamų skiepijimų“, – laidoje „Alfa taškas“ pareiškė opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime seniūnė Aušrinė Norkienė.

Pasak politikės, didžiausia bėda – aiškios vakcinacijos tvarkos nebuvimas.

Tačiau Seimo Sveikatos reikalų komiteto narė, konservatorė Jurgita Sejonienė, taip pat dalyvavusi laidoje „Alfa taškas“, atmetė tokius priekaištus sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui ir Vyriausybei.

„Vyriausybė turėjo ypač mažai laiko pasiruošti, o buvusi Vyriausybė, deja, nepaliko labai daug padarytų parengiamųjų darbų“, – sakė ji ir pridūrė, kad „tikrai ne ministerija, ne ministras ar premjerė turi vykdyti vakcinaciją“.

Valdančiųjų atstovė tikino, kad už vakcinaciją atsakingos įstaigos nepateisino joms suteikto pasitikėjimo. Kartu ji teigė, kad A. Dulkys turės, ką pasakyti frakcijoms, nes tvarkos yra griežtinamos.

Valstietės A. Norkienės tokios kalbos neįtikino. Ji teigė, kad užtenka kaltinti buvusią valdžią ir laikas rodyti savo lyderystę.

„Laikas tuos planus ir tuos 130 žingsnelių ištraukti, pristatyti visuomenei, įgyvendinti“, – priminė politikė garsųjį A. Dulkio 130 punktų planą pandemijai suvaldyti.

Pasak J. Sejonienės, 130 punktų planas egzistuoja ir prezidentas su juo supažindintas, bet kadangi situacija labai dinamiška, tai minimas planas nuolat keičiamas. Ji pasidžiaugė, kad jau matyti pirmi veiklos rezultatai. Seimo narė taip pat pagyrė Vyriausybę, kad ši yra nuosekli ir viską derina su ekspertais.

Plačiau apie tai – laidoje „Alfa taškas“.

JWPLAYER_MAIN:681