„Lietuviškoje“ Eurolygos klubų akistatoje – „Zenit“ pergalė

Artūras Gudaitis/Euroleague.net nuotr.
2020-11-23 22:33

Penktą pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo klubas „Zenit“ (5/2).

Rusijos ekipa svečiuose 77:70 (10:13, 24:15, 22:23, 21:19) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (4/5) komandą, kurioje rezultatyviausiai rungtyniavo Rokas Giedraitis.

Tai buvo atidėtos trečio turo rungtynės.

R. Giedraitis per 31 su puse minutės pelnė 15 taškų (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/7, baudų metimai 2/2), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. 11 taškų šeimininkų ekipai pelnė Luca Vildoza. Kitas Ispanijos klube rungtyniaujantis lietuvis Tadas Sedekerskis per 8 aikštelėje praleistas minutes nė karto nemetė į krepšį, po 2 kartus kamuolį atkovojo ir perdavė mesti.

„Zenit” komandoje rezultatyviausiai žaidė Mateuszas Ponitka. Jis pelnė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų prie pergalės prisidėjo Alexas Poythressas, 13 – A. Gudaitis. Lietuvos rinktinės aukštaūgis žaidė 22 minutes, pataikė 4 dvitaškius iš 6, visus 5 baudų metimus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.