„Alfa taškas“: ar kandidatų į ministrus „dėmės“ netaps lemtingos siekiant postų?
Pokalbis su LP frakcijos seniūne I. Pakarklyte ir viešųjų ryšių specialistu L. Kontrimu

„Alfa taškas“: ar kandidatų į ministrus „dėmės“ netaps lemtingomis siekiant postų?
„Alfa taškas“: ar kandidatų į ministrus „dėmės“ netaps lemtingomis siekiant postų?
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2020-11-20 06:35

Vakar sužinojome beveik visus kandidatus į ministrus, iš kurių, tikėtina, nemažai bus tikrai patvirtinti ir jau greitai pradės savo darbus. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad tokį užtikrintą kelią link ministrų portfelių turi visi.

Kokie ministrai ir dėl kokių priežasčių galbūt bus nepatvirtinti ir kaip akivaizdžiai matomas konfliktas tarp valdančiųjų ir opozicijos gali paveikti naujosios valdžios darbą – šiandienos „Alfa taško“ laidoje aptariama kartu su Laisvės partijos frakcijos Seime seniūne Ieva Pakarklyte ir viešųjų ryšių specialistu Linu Kontrimu.

Pasak I. Pakarklytės, pasirinktos kandidatūros, be poros išimčių, yra aiškiai politinės ir tuo gerokai skiriasi nuo anksčiau vadinamosios „profesionalų“ Vyriausybės, todėl iš esmės beveik visi galimai būsimi ministrai jau yra gavę rinkėjų palaikymą, o jais pasitiki ir kandidatė į premjerus.

„Manau, kad Ingrida Šimonytė teikdama šias kandidatūras tikrai apgalvojo jas ir atsakingai teikė jas, todėl esu įsitikinusi, kad visi turėtų pereiti ir to linkėčiau“, – teigė Seimo narė.

Dėl galimų kai kurių kandidatų gyvenimo klaidų ar kokių kitokių trūkumų, kurie per vakar jau spėjo nuvilnyti žiniasklaidos ir socialinių tinklų puslapiuose, nesijaudina ne tik I. Pakarklytė, bet ir komunikacijos specialistas L. Kontrimas. Pasak jo, ministrai yra irgi žmonės bei klaidų padaro, todėl esminis mums visiems rūpimas klausimas turėtų būti, kaip greitai ir ar išvis ši nauja „suklijuota“ komanda pradės bendrą sėkmingą darbą.

„Ateina nauja Vyriausybė, kolektyvinis individas, kuri in corpore turės paruošti programą ir įgyvendinti ją kartu. Mane labiau domina, kaip greitai ši Vyriausybė galės susidirbti kaip viena komanda, kaip kumštis, – teigė L. Kontrimas. – Matėme Lietuvoje atvejų, kai griūdavo Vyriausybės, nes jos būdavo suklijuotos kaip lopai, bet jei dirbdavo kaip komanda, kaip vienas kumštis, tai jos įveikdavo viską.“

Plačiau apie tai – laidoje „Alfa taškas“. 

JWPLAYER_MAIN:624