A. Skardžius lieka Seime – bus V. Gapšio padėjėju

Seimas spręs dėl Artūro Skardžiaus likimo
Seimas spręs dėl Artūro Skardžiaus likimo
  © Edvard Blaževič

Seimo rinkimuose dar vienai kadencijai neišrinktas Artūras Skardžius bent jau kol kas lieka Seime – politikas tapo bendražygio „darbiečio“ Vytauto Gapšio padėjėju.

Seimo nariu tapęs V. Gapšys Alfa.lt teigė, kad A. Skardžių patarėju pasirinko, kadangi Seimo rinkimuose nesėkmingai pasirodęs politikas turi patirties energetikos komisijos darbe. „Galvoju dalyvauti Energetikos komisijos darbe, jis ten yra buvęs, manau, kad man ta patirtis bus naudinga“, – sakė V. Gapšys.

Anot Seimo nario, nėra aišku, kiek laiko A. Skardžius bus jo patarėju, kadangi buvęs seimūnas gali užsiimti kita veikla, taip pat nežinia, kokia bus Energetikos komisijos veikla.

„Nežinau, kiek laiko jis sutiks ten būti, bet kol neturi kažkokių pareigų, sutiko. Gali būti, kad tai nebus labai ilgalaikis darbas – nėra toks konkurencingas atlyginimas. Bet pradžioje, darbų perėmimui“, – sakė V. Gapšys.

„Tokia jo patirtis – buvęs Seimo vicepirmininkas, Audito komiteto pirmininkas. Aš manau, kad ta jo patirtis nepražus. Mano pasirinkimas, manau, daugiau negu logiškas“, – teigė Seimo narys.

A. Skardžius praėjusios kadencijos Seime buvo išrinktas kartu su Socialdemokratų partija, vėliau perėjo į socialdarbiečių gretas. Šiuose Seimo rinkimuose politikas dalyvavo kartu su Darbo partija, tačiau nebuvo išrinktas.