71 metų režisierius V. Pauliukaitis: pats gražiausias amžius yra dabar

Vytenis Pauliukaitis
Vytenis Pauliukaitis
  © LNK
Alfa Pramogos
2020-11-03 14:14

Režisierius, televizijos laidų vedėjas ir BTV laidos „Muzikinė kaukė“ vertinimo komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis – visiems puikiai pažįstama asmenybė, kurio iškalba, itin stilinga išvaizda ir humoro jausmas nepalieka abejingų. Šį antradienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Bus visko“ – išskirtinis interviu su žinomu 71 metų vyru.

Be kitų temų, aptartų su viena laidos autorių Simona Albavičiūte-Bandita, Vytenis atvirai prabils apie pinigus.

„Pasakysiu, kad pinigų tema yra man neaiški iki šios dienos. Ir pasakysiu, kodėl. Man nereikėjo mašinos, man namo nereikėjo, man nereikėjo orlaivio ar vilų. Uždirbu kelionėms, turiu jaukius namus. Bet kad pinigai kristų iš stalčių ar neturėčiau, kur jų dėti, taip nėra. Visą laiką verčiausi tik savo profesija“, – sako žinomas vyras.

V. Pauliukaitis atvirai papasakos ir apie televizijos užkulisius bei kritiką. „Pastabų, nuomonių esu sulaukęs kalnais. Išmokau: nereaguok ir pagalvok, kiek tiesos yra tame, ką tau sako ir kiek tu gali ateity pasitaisyti. Turiu keletą žmonių, kuriais pasitikiu, ir jų pastabos būna kartais labai skaudžios – tegu juos perkūnas, bet aš jas priimu. Jeigu pastabų nebūtų, būtų dar baisiau – vadinasi, tu dirbi kaip į tylą, kaip į vatą, nes niekas nereaguoja.“

V. Pauliukaitis bus atviras ir kalbėdamas apie projektą, kurio metu skatina Lietuvos senjorus domėtis moderniomis technologijomis, jis daug keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius, tiesiogiai bendrauja su žmonėmis. Vytenis atviras: mato daug problemų. 

„Esu truputį nusivylęs mūsų vyresniųjų žmonių nemotyvuotumu. Visi galvoja, kad jau nieko neišmoksiu, jau nebereikia, geriau sėdėsiu prie pelargonijų. Pasikalbu su jais ir jie kažkaip noriai išlieja savo nuoskaudas, sako, kad jie niekam nebereikalingi. Bet pagalvokime – juk visų pirma mes turime būti reikalingi sau ir ieškoti patys, kuo užsiimti. Jie pyksta, kad jiems neskambina, kad jais nesirūpina. Bet tas rūpestis ir interesas turi būti abipusis. Juk jeigu tu niekuo nesirūpini, esi neveiklus ir nemotyvuotas, tai tu niekam ir nelabai įdomus.“

Vytenis prabils ir apie savo požiūrį į COVID-19 etapą, pasisakys, ką galvoja apie eutanaziją, kuri vos prieš savaitę buvo legalizuota Naujojoje Zelandijoje.

Laidoje Vytenis atvirai kalbės ir apie savo amžių. „Pats gražiausias amžius yra dabar. Dabar galvoti reikia mažiau, nes jau daug ką žinau. Virš 70-ies prasideda jaunystė, tik nežinau, kuri. Aš neverkiu, kad jau viskas blogai, kokie dar čia kompiuteriai. Man reikalingi ir kompiuteriai, ir šokiai, ir mankšta, ir dėmesys neblėstančiam grožiui“, – prisipažins po Naujųjų į eterį sugrįžtančios „Muzikinės kaukės“ vertinimo komisijos pirmininkas.

Interviu su V. Pauliukaičiu – jau šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.