Buvusio TEO generalinio direktoriaus A. Šikštos krachas: išskirtinį namą Trakuose aukcione parduoda antstoliai

Į išskirtinį Arūno Šikštos namą nusitaikė antstoliai
Į išskirtinį Arūno Šikštos namą nusitaikė antstoliai
  © Alfa.lt fotomontažas

Buvęs ilgametis TEO generalinis direktorius Arūnas Šikšta, kadaise išrinktas metų CEO, šiuo metu patiria finansinį krachą – antstoliai per varžytines už beveik milijoną eurų bando parduoti vadybininkui ir jo sutuoktinei priklausantį namą su vaizdu į Trakų pilį.

Prieš dešimtmetį A. Šikšta buvo žinomas kaip itin sėkmingas ir kompetentingas vadybininkas ir vadovas, kurio alga būdavo skaičiuojama dešimtimis tūkstančių litų. Tačiau pastaruoju metu A. Šikštos situacija – nekokia: prieš kurį laiką žiniasklaida paskelbė, kad savo srities profesionalas turi didelių skolų, į kurias nusitaikė ne tik pinigų neatgaunantys kreditoriai, bet ir antstoliai.

Dėl pastarųjų skolų A. Šikšta gali netekti prabangaus, kelių šimtų kv. metrų namo, stovinčio ant Galvės ežero pakrantės. Namas su vaizdu į Trakų pilį stovi šalia dabartinio Seimo nario Artūro Skardžiaus namo.

Varžytinės dėl A. Šikštos namo spalio 28 d. buvo paskelbtos elektroninių varžytinių ir aukcionų portale evarzytines.lt. Nurodoma, kad pradinė objekto kaina siekia 915 200 eurų. Už šią kainą parduodamas beveik 300 kv. metrų namas, 105 kv. metrų ūkinis pastatas ir 11 arų žemės sklypas.

Apie varžytines paskelbęs antstolis Irmantas Gaidelis portalui sakė, kad A. Šikštos turtas parduodamas siekiant padengti namų savininko turimas skolas, pradinė viso turto kaina nustatyta atsižvelgiant į teismo patvirtinto eksperto išvadas. Pasak I. Gaidelio, A. Šikšta ir pats šiuos namus kelerius metus bandė parduoti savarankiškai.

NT portale Aruodas.lt išties galima rasti praeityje garsaus vadovo namus, nurodoma, kad už juos prašoma net 1,7 mln. eurų. Už šią sumą pirkėjas įsigytų pagrindinį namą su šešiais kambariais ir trimis voniomis, taip pat dar 120 kv. metrų svečių namą. Skelbime taip pat pažymima, kad šis NT objektas yra išskirtinis, įrengtas naudojant aukščiausios klasės medžiagas.