Atlikėjas Bon Jovi su žmona jau 40 metų kartu: atskleidė laimingų santykių paslaptį

Bon Jovis su žmona
Bon Jovis su žmona
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2020-09-30 19:00

Atlikėjas Jonas Bon Jovis ir jo žmona Dorothea Bongiovi žurnalui „People“ atvirai papasakojo apie savo 40 metų ryšį ir stiprią 31 metus trunkančią santuoką bei užaugintus 4 vaikus.

Kokia sutuoktinių paslaptis?

„Tarpusavio pagalba“, - sakė Jonas. „Užaugome ir vis dar augame kartu. Mes vienas kitą mėgstame, mėgstame kartu leisti laiką“, - pridūrė garsus dainininkas.

„Aš visada sakiau, kad moku numatyti potencialą. Tai mano dovana“, - teigė Dorothea.

Pora susipažino 1980-aisiais, kai abu buvo paaugliai ir mokėsi toje pačioje mokykloje New Jersyje.

„Ji man leisdavo nusirašinėti per istorijos pamoką“, - prisiminė atlikėjas. „Mane iškart patraukė prie jos tą pačią minutę, kai ją pamačiau. Ir tai niekada nepasikeitė“, - pasakojo Bon Jovis.

Prabėgus ilgiems metams kartu dabar sutuoktiniai kaip niekad artimi. Kartu jie turi keturis vaikus - 27-erių dukrą Stephanie ir sūnus - 25-erių Jesse, 18-os Jacobą bei 16-os Romeo.

Nepaisant pasaulinių hitų ir didelių koncertinių turų bei begalės fanų, Jonas išliko ištikimas šeimai dėl savo stipraus ryšio su žmona.

„Mes dėl to sunkiai dirbame, bet mėgaujamės vienas kitu ir niekada nepatekome į spąstus, į kuriuos gali pakliūti įžymybė. Mes matėme tai, kas bėgant metams nutiko žmonėms, kurie mums buvo artimi. Tai yra tiesiog mano profesija, tai nėra, kas aš esu. Aš rašau dainas, esu labai geras jų atlikėjas. Tik tiek“, - teigė garsus atlikėjas.

Naujasis Bon Jovio albumas, kuriame yra daina „Story of love“ (liet. „Meilės istorija“), įkvėpta dainininko ir jo žmonos šeimos, dėl pandemijos buvo atidėtas 5 mėnesius. Sutuoktiniai šiuo metu koncentruojasi į savo paramos organizacijos "Jon Bon Jovi Soul Foundation" veiklą, kurios tikslas sumažinti badą ir benamystę.