Kelių direkcija turi naują vadovą

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos
  © Edvard Blaževič
BNS
2020-09-29 15:19

Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo konkursą laimėjęs Administravimo departamento direktorius Remigijus Lipkevičius antradienį pradėjo vadovauti direkcijai. Nuo liepos pradžios iki šiol jis laikinai ėjo šias pareigas.

Gavus teisėsaugos institucijų išvadas, jis į naujas pareigas paskirtas 5 metų kadencijai, pranešė Susisiekimo ministerija.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad vienas svarbiausių naujo vadovo tikslų – sėkmingas kelių ūkio valdymo pertvarkos įgyvendinimas ir efektyvus lėšų, skirtų valstybinės reikšmės keliams prižiūrėti ir plėtoti, panaudojimas.

Nuo 1997-ųjų Kelių direkcijoje dirbantis R. Lipkevičius iki šiol yra vadovavęs jos padaliniams, dirbęs direktoriaus pavaduotoju.

Jis pakeitė liepos pradžioje atleistą Vitalijų Andrejevą – šis buvo atleistas po to, kai nesutiko su J. Narkevičiaus sprendimu skirti lėšų trims Trakų ir Šalčininkų rajonų keliams asfaltuoti.

J. Narkevičius ne kartą kritikavo V. Andrejevą už prastai panaudojamas Kelių programos ir Europos Sąjungos lėšas, tuo metu pastarasis tikino, kad 2017–2019 m. panaudota netgi daugiau lėšų, nei buvo numatyta.

Kelių direkcija nuo rugsėjo 1-osios pertvarkyta iš biudžetinės į valstybės įmonę. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.