D. Gaižausko padėjėjo miklumas: prieš TV kameras nelegalus kranelis buvo „stebuklingai“ užsuktas

Edmundas Razvickas ir atsuktas kranelis
Edmundas Razvickas ir atsuktas kranelis
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2020-09-24 16:33

Šią savaitę žiniasklaidos dėmesio sulaukė Kalvarijos miestelio gimnazija, kurią vietos komunalininkai apkaltino pavogus vandens už 10 tūkst. eurų. O Alfa.lt skaitytojai pasidalijo komiška nufilmuota medžiaga – kai gimnazijos direktorės pavaduotojas Edmundas Razvickas nacionalinio transliuotojo žurnalistams parodė nelegaliai įrengtą vandens atšaką, per kelias akimirkas atsuktas kranelis buvo „stebuklingai“ užsuktas.

Kalvarijos gimnazija į žiniasklaidos akiratį pateko paaiškėjus, kad vietos komunalininkai įtaria ugdymo įstaigą neteisėtai vagiant šaltą vandenį. Atlikus patikrinimą rastas nelegalus įvadas, kuriuo galėjo tekėti šaltas vanduo.

Žiniasklaidoje skelbta, kad už mokyklos ūkį atsakingas direktorės pavaduotojas E. Razvickas, kuris taip pat dirba Seimo nario Dainiaus Gaižausko padėjėju, iš pradžių nenorėjo įleisti komunalininkų į patalpas, kuriose yra skaitikliai.

Alfa.lt skaitytojai atkreipė dėmesį į vieną komišką epizodą – kai Kalvarijos gimnazijoje apsilankė nacionalinio transliuotojo žurnalistai, E. Razvickas parodė patalpas, kuriose buvo įrengtas nelegalus įvadas. Vienu metu matyti, kad ant įvado esantis kranelis yra atsuktas, taigi vanduo sėkmingai nelegaliai bėga toliau, o kitame kadre matyti jau „stebuklingai“ užsuktas kranelis.