Valdantieji apsvarstė klausimą dėl koalicijos su LSDP: tokias šnekas neigia abi partijos

Gintautas Paluckas
Gintautas Paluckas
  © Paulius Peleckis / Fotobankas
BNS
2020-09-22 15:26

Valdančiųjų koalicinė taryba antradienį apsvarstė klausimą dėl valstiečių galimos koalicijos su Lietuvos socialdemokratų partija: kalbas apie esą suderėtą sąjungą neigia abi partijos.

„Mes gavom informaciją iš Socialdemokratų partijos prezidiumo narių, kad partijos pirmininkas G. Paluckas sako, kad yra deramasi, šnekamasi su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga apie koaliciją po rinkimų, aš turiu pareikšti, kad tai yra melas, niekada per trejus metus G. Paluckas nei su manim, nei su S. Skverneliu, nei su vienu kitu mūsų koalicijos atstovu nėra šnekėjęs apie jokias galimas koalicijas“, – antradienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Jis patvirtino, kad klausimą antradienį apsvarstė valdančiosios koalicijos taryba.

Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas G. Paluckas BNS teigė, jog tai esantys gandai ir jis neįsivaizduojantis, kas juos skleidžia.

„Aš net neįsivaizduoju, kas ten su kuo šnekasi, gal su savimi žmonės. Mes nieko neturim, iki spalio 11 d. niekas nieko neturim, niekas su niekuo negali nei derėtis, nei šnekėtis, todėl neįsivaizduoju, apie kokius gandus kas ką šneka. Manau, apie bet kokius gandus šnekėti, kas su kuo čia ką daro, daugiau susiję su artėjančiais rinkimais, nes vieni mus nori lipdyti prie konservatorių, kiti prie valstiečių, o aš noriu, kad mes laimėtumėm rinkimus“, – kalbėjo G. Paluckas.

„Tikrai nesivelsiu į komentavimus jokių gandų, mes gandais neužsiiminėjam, kai išdalys mandatus, tada bus galima šnekėti apie koalicijas“, – teigė socialdemokratų vadovas.

Valstiečių vadovas R. Karbauskis taip pat skeptiškai vertino pačią koalicijos su socialdemokratais galimybę: „Žiūrint į tai, kaip elgiasi socialdemokratų frakcija Seime, yra visiškai akivaizdu, kad jie yra kartu su konservatoriais, nes jie visada balsuoja taip pat, visada prieš mūsų sprendimus. “

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.