Į Čempionų lygos pusfinalį įšoko „Atletico“ futbolininkus nugalėjusi „RB Leipzig“

Triumfuoja Leipcigo futbolininkai
2020-08-14 09:27

Antruoju UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviu tapo Vokietijos klubas „RB Leipzig“.

Ketvirtadienį Lisabonoje Leipcigo ekipa kiek netikėtai 2:1 nugalėjo Madrido „Atletico“ (Ispanija) ekipą.

Pirmoji įvartį įmušė Vokietijos komanda – 51 min. smūgiu galva pasižymėjo Dani Olmo. Madrido klubo žaidimą pagyvino antrame kėlinyje į aikštelę įleistas portugalas Joao Felixas. Jis 71 min. uždirbo 11 m baudinį ir pats sėkmingai jį realizavo, išlygindamas rezultatą 1:1.

Jau atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą. Tačiau jo neprireikė, kai 88 min. po puikios atakos „Atletico“ vartininką taikliu smūgiu nuginklavo Tyleris Adamsas.

Pusfinalyje „RB Leipzig“ žais su Paryžiaus „Saint-Germani“ (Prancūzija) ekipa.