Smūgis „Juventus“ futbolininkų ambicijoms: iš Čempionų lygos juos išspyrė „Olympique“

Liono klubas triumfuoja
2020-08-08 00:15

Neseniai Italijos čempionais tapę Turino „Juventus“ žaidėjai su superžvaigžde Cristiano Ronaldo priešakyje karčią piliulę nurijo atnaujintame UEFA Čempionų lygos turnyre.

Penktadienio vakarą per atsakomąsias Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes „Juventus“ 2:1 nugalėjo Liono „Olympique“ ekipą, tačiau pasirodymą turnyre baigė. Pirmas rungtynes, žaistas dar iki koronaviruso pandemijos, Prancūzijos klubas laimėjo 1:0. Į ketvirtfinalį Liono ekipa žengė dėka svečiuose įmušto įvarčio.

Per atsakomąją akistatą Italijos čempionams abu įvarčius pelnė C. Ronaldo – 43 minutę iš 11 m baudinio, o 60-ąją – galingu smūgiu iš toli kaire koja.

Prancūzijos klubui, kuris dėl pandemijos nutraukto šalies čempionato liko tik septintas, kelialapį į Čempionų lygos ketvirtfinalį padėjo iškovoti tikslus Memphiso Depay smūgis 12 susitikimo minutę.