„Maximos“ darbuotojai Vaišvydavoje diagnozuotas koronavirusas

„Maxima“
„Maxima“
  © Organizatoriai
BNS
2020-08-03 19:43

„Maximos“ darbuotojai Kauno rajone, Vaišvydavoje, diagnozuotas koronavirusas, pirmadienį pranešė bendrovė.

Moteriai tyrimas atliktas sekmadienį, paskutinį kartą darbe ji buvo liepos 29 dieną.

„Esame pasiruošę tokioms situacijoms ir elgiamės pagal su atsakingomis institucijomis suderintą veiksmų planą. Paskutinį kartą darbuotoja darbe lankėsi liepos 29 dieną. O nuo liepos 30 iki rugpjūčio 2 dienos buvo išeiginėse. Laisvadienių metu darbuotoja pasijuto prastai ir kreipėsi į šeimos gydytoją. Jai buvo paskirtas testas dėl koronaviruso, kurį atlikus atsakymas buvo teigiamas. Mūsų žiniomis, šiuo metu darbuotoja jaučiasi gerai, kaip rekomenduota, yra savo namuose“, – pranešime spaudai cituojama prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pasak prekybos tinklo atstovės, pirmadienį gavus teigiamą atsakymą dėl koronaviruso, iš karto buvo išsiaiškinta, kad šiuo metu saviizoliacijoje esanti moteris darbe turėjo vieną artimą kontaktą.

„Žmogus buvo nedelsiant informuotas ir jau yra saviizoliacijoje. Šio asmens kontaktai perduoti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui. Apie nustatytą koronaviruso atvejį, laikantis visų taisyklių, informuoti ir atsakingų institucijų atstovai bei nuolat konsultuojamasi su NVSC dėl tolesnių veiksmų“, – teigiama pranešime.

Šiuo metu prekybos tinklas neturi žinių, kad daugiau Kaune, Didžioji g. 102, esančios parduotuvės darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus.

Iki šiol dėl koronaviruso yra ištirti 459 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai: 442 testai buvo neigiami, 14 – teigiamų. Penki darbuotojai jau yra pasveikę.

Dėl kontakto su sergančiaisiais izoliacijoje yra 10 darbuotojų. Šiuo metu trijų darbuotojų testų atsakymų dar laukiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.