Kino teatruose legendomis apipinta animacinė istorija – „Gnomai sugrįžta“

Filmas „Gnomai sugrįžta“
Filmas „Gnomai sugrįžta“
  © Stop kadras
Alfa Pramogos
2020-07-14 12:04

Nuo liepos 17 d. kino teatruose matysime smagią animacinę istoriją visai šeimai apie tikrą draugystę, pasitikėjimą savimi ir svajonių išsipildymą – „Gnomai sugrįžta“. XIX a. užrašytą legendą apie nematomus žmonių pagalbininkus žino kiekvienas Vokietijos gyventojas. Dar ir dabar šie mažieji gnomai laikomi Kelno miesto simboliu.

Legenda pasakoja, jog maži, raudonomis kepurėlėmis gnomai slapčia naktimis padėdavę žmonėms nudirbti visus darbus, kad jie galėtų dienomis tingiai ilsėtis. Tačiau kartą mažieji pagalbininkai taip išsigando smalsios siuvėjos, kuri norėjo juos pamatyti, jog ėmė ir pasislėpė giliai po žeme. Nuo tada žmonės turėjo patys savimi pasirūpinti.

Naujoji animacinė istorija „Gnomai sugrįžta“ – smagus legendos tęsinys, kuriame praleidę 200 metų po žeme mažieji gnomai slapčia grįžo į žemės paviršių, kad išmoktų naujų dalykų.

Smalsioji gnomė Elzė bei jos bičiuliai Kipas ir Bakas neria tiesiai į įvykių sūkurį! Jų laukia begalybė įdomių, dar nematytų dalykų. Apleista virtuvė yra pati geriausia vieta išmokti kepti pačius gardžiausius pyragėlius, o virtuvės šefas Teo visai nebaisus, nors ir liūdnokas! Ir tikrai! Visai netrukus visas miestas pakvimpa gardžiausiais kvapais! Tačiau ne viskas taip paprasta… Piktajam Teo broliui Bruno tai labai nepatinka! Atgijusi Teo kepyklėlė kiša pagalius į ratus didžiulei Bako saldumynų imperijai!

Ar pavyks Elzei, Bakui ir Kipui sutaikyti seniai susipykusius brolius? O gal prireiks visų gnomų pagalbos? Ar susidraugaus mažieji gnomai ir žmonės? Ar Elzė atras savąjį talentą ir laimės skrybėlių konkursą? Daug klausimų ir dar daugiau atsakymų – juos visus atrasime kino teatre! 

Kino teatruose legendomis apipinta animacinė istorija – „Gnomai sugrįžta“

Filmas „Gnomai sugrįžta“