20 minučių ritualas padės surasti tinkamą sprendimą

Problemos
Problemos
  © Pixabay.com

Mūsų pasąmonė žino viską. Ji niekada nemiega ir nesiilsi. Ji kontroliuoja širdį, kraujo apytaką, virškinimą ir visus kitus gyvybiškai svarbius kūno procesus. Ir tai dar ne viskas. Ji žino, kaip išspręsti didžiąją daugumą mūsų problemų.

Pasąmonė tiesiogiai veikia tai, kas vyksta sąmonės lygmenyje. Kitaip tariant, procesai, lėtai ir nepastebimai vykstantys pasąmonėje, anksčiau ar vėliau tampa mūsų realybe, nepriklausomai nuo mūsų norų. Kaip rašė Napoleonas Hillas, pasąmonė realizuoja tai, kas joje vyksta, tiesioginiu ir labiausiai praktišku metodu iš visų jai prieinamų.

Iš to seka, kad mums reikia išmokti nukreipti savo pasąmonę taip, kad ji kurtų mums reikalingą realybę ir padėtų išspręsti mūsų problemas.

„Niekada nesigulkite miegoti, ko nors nepaprašę savo pasąmonės“, patarė Tomas Edisonas.

Dauguma sėkmingiausių žmonių įtraukė į savo kasdienę dienotvarkę metodus, padedančius nukreipti reikiama linkme pasąmonėje vykstančius procesus, kol jie miega.


Problemos

Problemos© Pixabay.com

Kaip jiems tas pavyksta? Iš tikrųjų tam reikia skirti tik 20 minučių per dieną.

Dešimt minučių prieš miegą

Pagalvokite, ką dabar labiausiai trokštate pasiekti, ir užrašykite tai ant popieriaus lapelio.

Suformuluokite sau kuo daugiau klausimų, susijusių su jūsų problema, kurios nežinote, kaip spręsti. Pasak Edisono, paprašykite savo pasąmonės atsakyti į tuos klausimus. Konkrečius ir aiškius klausimus užrašykite ant popieriaus lapo. Kuo konkretesni ir labiau vienareikšmiai bus tie klausimai, tuo aiškesnius gausite atsakymus.

Kol jūs miegosite, pasąmonė ims dirbti su šiais klausimais, stengdamasi surasti atsakymus.

Dešimt minučių po pabudimo

Mokslininkai tvirtina, kad smegenys (ypač kaktinė jų žievės skiltis atsakinga už sprendimų priėmimą) kūrybiškai aktyviausios būna iškart po pabudimo. Migo metu pasąmonė dirba kurdama laikinus koncepcinius ryšius tarp faktų ir duomenų, kuriuos sukaupė sąmonė. O juk kūrybingumo esmė ir slypi sugebėjime nustatyti sąryšius tarp tariamai nesusijusių faktų ir priversti bendradarbiauti įvairias smegenų zonas, kad gautų naują, anksčiau nežinomą rezultatą.

Viename interviu žinomas šachmatininkas Joshua Waitzkinas papasakojo, kaip rytiniai ritualai padeda jam „prisijungti“ prie pasąmonės ir susipažinti su naujomis įžvalgomis bei sąryšiais, kurie jam atėjo į galvą, kai jis miegojo.

Skirtingai nuo kitų 80 proc. žmonių, kurie įninka į savo išmaniuosius telefonus per pirmąsias 15 minučių po pabudimo, Waizkinas užsidaro tyliame kambarėlyje ir kelias minutes užsiima meditacija, po to imasi savo dienoraščio.

Per kelias minutes jis paprasčiausiai užrašinėja viską, kas jam ateina į galvą. Užuot susikoncentravęs į naujos informacijos gavimą, kaip daro kiti žmonės, kurie atsikėlę iškart tikrina paštą ar skaito naujienas, Waitzkinas stengiasi suprasti, kokias išvadas padarė jo pasąmonė, remdamasi turima informacija. Surašydamas visas mintis iškart po pabudimo, jis „prisijungia“ prie aukštesnio sąmonės lygio, kuris pasižymi aiškumu, išmintingumu bei kūrybingumu ir kuris vadinamas „kristalizuotu intelektu“.

Prisiminkite tuos prašymus, kuriais kreipėtės į pasąmonę prieš miegą. Jūs uždavėte sau daug klausimų, ar ne taip? O ryte, kai smegenys būna kūrybingiausios ir pasąmonė darbavosi visą naktį, pagalvokite dar kartą apie tuos klausimus ir užrašykite viską, kas ateis į galvą.


Problemos

Problemos© Pixabay.com

Žinoma, kad šis metodas veiktų maksimaliai efektyviai, reikia praktikuotis nuolat. Iš pradžių galite net patirti keletą nesėkmių. Bet jeigu nesiliausite treniruotis, tai su laiku šis ritualas taps visiškai automatiškas ir padės sėkmingas spręsti visas gyvenimo problemas, rašo portalas „Kluber“.

„Žmogus negali tiesiogiai kontroliuoti gyvenimo aplinkybių, bet jis gali kontroliuoti savo mintis ir tokiu būdu netiesiogiai, bet užtikrintai suteikti formą savo gyvenimo aplinkybėms“, – rašė Jamesas Allenas.

Prieš kokio nors dalyko įgyvendinimą realybėje visada seka jo sukūrimas mentalinėje sferoje. Prieš statydami namą, turite parengti jo brėžinius, kitaip jis sugrius.

Savo mintis vertinkite kaip gyvenimo statinio, kurį kuriate kasdien, brėžinius. Kai išmoksite nukreipti mąstymą (ir sąmoningą, ir nesąmoningą) reikiama linkme, sugebėsite kurti sąlygas, kurioms esant, jūsų užsibrėžtas tikslas bus neišvengiamai pasiektas.

Prisiminkite, kad jūs esate savo likimo statytojas ir architektas. Šis paprastas ritualas padės suprasti, kokį statinį norite pastatyti ir kaip tai padaryti minimaliomis sąnaudomis.