Kurias jūsų interjero detales galbūt jau būtų laikas keisti?

Žalias interjeras
Žalias interjeras
Telšių žinios
2020-07-02 18:20

Tikrai ne visi gyvename naujos statybos name ar bute. Taip pat tikrai ne visi galime džiaugtis tokiais interjerais, kurie atitinka naujausias tendencijas bei madas. Dėl to daug kas gali atrodyti senamadiškai, atgyvenusiai ir galbūt net nuobodžiai. Kad taip nebūtų, mat pastarosios savybės tikrai nedžiugina, reikėtų tam tikras detales, kartas nuo karto atnaujinti arba pakeisti. Tokiu būdu galima net ir ganėtinai seną interjerą paversti šiek tiek malonesne vieta. Apie kokias būtent detales mes kalbame? Tokių yra kelios, tad skaitykite straipsnį ir sužinokite.

Perdažyti sienas/perklijuoti tapetus

Jeigu norite ryškiausio „Prieš ir Po“ skirtumo, tikrai rinkitės sienų apdailos keitimą. Tuose namuose, kur tapetai arba dažai jau skaičiuoja nebe tik pirmus metus, bet galbūt jau yra perkopę ne vieną dešimtį metų, visai naudingas sprendimas būtų perdažyti sienas arba perklijuoti tapetus. Tai daroma dėl estetinių sumetimų, kad sienos vėl atrodytų gražiai ir dėl to, kad būtų „atšviežinta“ namų aplinka. Tuo atveju, kada norisi pokyčių arba kada sienos lupasi bei ima matytis amžiaus požymiai, jų apdailą tikrai reikia keisti.

Kėdės

Tai dar vienas interjero elementas, kurio pakeitimas įpūs be galo daug naujos energijos į jūsų būstą. Vienas kėdes keisti reikia tik tada, jeigu jos jau lūžta arba yra visiškai nebegražios. Kitu atveju jūs tik atliksite pakeitimą, kuris gali būti iššaukiantis, o naujos kėdės nederės prie likusio interjero. Dėl to, kėdžių pakeitimą patartume kombinuoti su sekančiu punktu mūsų sąraše.


Virtuvės interjeras

Virtuvės interjeras© Unsplash.com

Stalai bei stalviršiai

Stalai bei stalviršiai namuose būna labai ilgai, kone iki kol visai sulūžta ir griūva. Taip yra todėl, kad juos be galo sunku iš namų išnešti bei įsinešti. Didelis ir sunkus darbas atbaido nuo naujovių, nors kai kada jų žūtbūt reikia. Virtuvėje, kur viskas nuolat garuoja, taškomasi vandeniu, riebalais ir verda darbas, paviršių medžiagos reikalauja daugiau priežiūros bei dėmesio. Svetainėje stalas gali imti ir nusibosti. Jeigu turite iš ko, tikrai verta jį pakeisti, mat paprastai tokiems pokyčiams žmonės ryžtasi vieną kartą per kokius 8-9, o galbūt net ir daugiau metų. Stalą pakeisti lengviau nei stalviršį, tačiau ir pastaruosius kai kada verta atnaujinti. Geriausia internetu išsirinkti, kokie gi stalai ir/ar stalviršiai jūsų namams tiks labiausiai.

Paveikslai bei nuotraukos

Yra dviejų tipų paveikslai – vieni yra pakabinti tik dėl grožio, o kiti turi ir sentimentalią vertę jūsų namams. Suprantama, kad pastarųjų, o gal ir apskritai jokiais meno kūriniais, nesinorės keisti ir atsikratyti, tačiau tose pačiose vietose kabantys ar stovintys paveikslai ima pabosti. Sprendimas paprastas – perkabinkite juos kitur arba padėkite kitoje vietoje. Taip pat galite pastatyti naujas nuotraukas arba paveikslus, tačiau rekomenduotina kai kuriuos senus darbus pašalinti.


Paveikslai interjere

Paveikslai interjere© www.needpix.com

Baldų išdėstymas

Kaip ir su paveikslais bei nuotraukomis, taip ir su baldais. Nebūtina juos išmesti, kad pavyktų viską skoningai atnaujinti. Galima atlikti šiokią tokią rokiruotę su išdėstymu ir vėl džiaugtis namais, kurie džiugina naujumu ir sukelia malonius įspūdžius, o ne nuobodulį.